320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bussid !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Bussid !\'

    Trammid ja trollid peaksid ka siia teemasse sobima

    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Bussid !\'

      Bussi-Birjo

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Bussid !\'

        uus show
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Bussid !\'

          TAK-i liinidel veerevad nüüd uued uued madala sisenemisega liigendbussid. Kokku pidavat neid sel suvel tulema tükki 15!

          Loodetavasti on neile Scaniatele helgem saatus määratud ning nad ei lange nii kiiresti ja kergelt sihvkanärijate barbaalse vägivalla ohvriks, nagu juhtus see eelmise partiina tulnud Volvodega.


          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Bussid !\'

            Algselt postitas wwwares


            Minu lemmik buss on Pesorliinide oma, kahjuks pilti ei ole
            Täpselt minu lemmik ka. Selline, millel Leedus siduriketas katki läheb.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Bussid !\'

              Algselt postitas sosku


              TAK-i liinidel veerevad nüüd uued uued madala sisenemisega liigendbussid. Kokku pidavat neid sel suvel tulema tükki 15!

              Loodetavasti on neile Scaniatele helgem saatus määratud ning nad ei lange nii kiiresti ja kergelt sihvkanärijate barbaalse vägivalla ohvriks, nagu juhtus see eelmise partiina tulnud Volvodega.
              Ohhooo, bussihuviline? Täna sain kah ära proovitud sellesamuse uue Scania (tegelt küll bussi 1001) Ja suht põnev tundus
              Ja kas need 15 bussi pole mitte kõik juba Tallinna jõudnud?
              Kardetavasti Õismäele neid busse liikuma väga ei juhtu
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Bussid !\'

                Kuid kas need bussid üldse sõitma hakkavad, kui busside graafikut nüüd lähiajal veel koomale tõmmatakse:P

                http://www.epl.ee/artikkel_325761.html?PHPSESSID=16580e125aac1ce24bc dce9db73e18d4
                Tundmatu elab taas
                Seega Tundmatu1976 on nüüdseks ajalugu

                Kommentaar


                  #38


                  Selle bussiga sai oma 12 aastat tagasi päris tihti maale sõidetud. Nüüd tekitab see buss suht ebameeldivat tunnet. Suht selline umbne ja need istmed.... Lisaks võis nende busside omapärast vilinat kuulda üle 2km kaugusele. See PAZ-62 on ka suhteliselt mõnus buss tegelikult ja mingi 5-6 aastat tagasi sai sellega vist viimati sõidetud.

                  Kommentaar


                    #39
                    Selline nägi välja tavaline maaliinibuss minu noorusajal, kusjuures see buss sõitis iga ilmaga.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Britu Vaata postitust
                      Täpselt minu lemmik ka. Selline, millel Leedus siduriketas katki läheb.
                      Las ma pakun, te räägite sellest bussist ----> http://www.pesorliinid.ee/?CatID=2&P...e=text&lang=et (ülevalt viies)

                      Kommentaar


                        #41
                        See oli vanem minu meelest, aga ma võin eksida ka.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X