320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    KAs rapla HEpa bensukad 24h lahti?PEaks vist magama ka minema või mis?

    Kommentaar


      mingi tekib juba küsimus, et kas üldse magama minna...
      suht põnev nädal on olnud niiviisi
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Midagi ilusat siia teemasse vahelduseks...
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          näidake mulle inimest, kes kainekana olles suudab purjus inimestega jääda tolerantseks. ulme
          vähemalt udu on maas. kuradi ilus
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Kui teil peaks olema vajadus midagi soovida, siis on praegu õige hetk pilk taeva poole suunata, sest mõne päeva pärast jõuab perseiidide sadu oma haripunkti.
            Peale selle on suurepäraselt vaadeldavad Jupiter ja Veenus.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Algselt postitas norsk Vaata postitust
              Kui teil peaks olema vajadus midagi soovida, siis on praegu õige hetk pilk taeva poole suunata, sest mõne päeva pärast jõuab perseiidide sadu oma haripunkti.
              Peale selle on suurepäraselt vaadeldavad Jupiter ja Veenus.
              on sul vaatlusvahendid olemas? kui jah, siis peaks sinu juures mingi väikse ürituse orgunnima

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                on sul vaatlusvahendid olemas? kui jah, siis peaks sinu juures mingi väikse ürituse orgunnima
                Mul endal paraku vahendid puuduvad, või noh binokli võib ju hea tahtmise korral kuskilt sebida. Samas ei pea ürituseks vajalikud vaatlusvahendid ju tingimata optilist laadi olema

                Mingi 5-6 aastat tagasi jagasin korterit ühe tulevase astrofüüsikuga, siis sai küll vahel öösiti käidud teleskoop seljas ja joogid näpu otsas kuskil võsa vahel teaduslikult tina panemas
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Goddamn, ma kirjutasin just enda elu kõige siirama armastuskirja, millest tuleb minu elu kõige suurem jama ilmselt. Aga väike lootus põleb sees nii suurelt, et nüüd ma olen nagu sangar seiklusfilmis.

                  Kommentaar


                    sest vihmapiisk on väike ja kui ta kukub pähe...
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      dannar, mul on su üle hea meel.

                      Kommentaar


                        tere, viimased pingutused käivad veel saamaks lõpuklassi õpilaseks. paistab, et läheb veel hommikuni. aga hea muusika ja võileivad aitavad tublisti kaasa.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz
                          Poisid, kopeerige oma jutud ja postitage uuesti lubatud ajal (pärast kolme).
                          ja sina? mis sinust saab? kopeerid sama jutu uuesti pärast kolme? minu jutu võib ju ka kokku võtta.. näiteks nagu peeru kõrbes. puhtalt soolo.

                          Kommentaar


                            Kõik varasemad postitused lihtsalt kustutatakse. Kui tahad säilitada, kopeeri.

                            Kommentaar


                              Oo imeline öö, teine tund pärast kaunist südaööd. Rögisev ja poole kohaga 21 sajandi üht popimat viirust põdev toakaaslane ühika toanurgas, teine naaber magamas õntsat und, ja mina, täitmas kolmanda isikuna toa esimest voodit, olen üleval, unetu. Aken on lahti, lasen pingiviinidel tulla tarre ja kõditada õrnalt oma selga, nii et kurk ka kergelt valus. Valguskiirte kihutamise tagajärjel meie dimensiooni algab minu kui ka paljude teiste maailmakodanike argipäev. On tulemas järjekordne hall & vihmane esmaspäev, keskpäeval, mil suurärimehed külastavad poppe itaalia ja hispaania restorane ning ''pohhuiseevälimus'' mentaliteediga roosasse riietunud tütarlapsed mäktonaltsit, liigun mina tudiseval sammul kottide plagina saatel haridusasutuses toimuvale füüsika seminarile, et saada sama targaks kui elust mõnu tundvad ja viskivanne võtvad wall streeti ''lihttöölised''. Hea on, et disainer Taio otsustas laulma hakata, muidu kuulaks ma praegu üht maailma läbi aegade üht kõige andetumat bändi ja nende läbi une tehtavat loomingut. Ooo uni, millal küll tuled? Mitu last praegu juurde sündis? Kuna täitub maailmas 10 miljardi inimese piir? Oeh, tahaks lihtsalt magada, varbad suunatuna Maa sisetuuma poole, pea pööratud paradiisi poole, tagumikust tulev inimorganismi tegevuse tagajärjel eemalduv roheline aur peletamas minu kohalt kurbuse rünkpilvi ning unes aasal ringi jooksmas mu maailma kõige kaunim göörlfriend.


                              edit: Vähe sellest, et nime võib ühe korra muuta, võib siia alles peale kolme ka postitada. Ahh savi, k-kohukest söön ikkagi ja naisteka foorumisse kasutajat ka tegema ei hakka, garaaźiks jäägu ikka soccernet!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                                Kõik varasemad postitused lihtsalt kustutatakse. Kui tahad säilitada, kopeeri.
                                Kas öö maagia algab kella kolmest ja kestab? Kui ma olen indias või lätis, kus öö on enne kella kolme, kas siis minu öös ei olegi maagiat? Miks ma peaks tahtma oma avaldust kopeerida? see on toorelt tegelikult lüüriliselt tühja paugutamine ja mul endal hakkab korraks kergem ,kui ma seda teen. Pimedas on kõik kassid mustad.
                                Huvitav reegel see kella 3e oma ja iseenesest äärmiselt tänuväärt, et 1 administraator viitsib/suudab/tahab sellest reeglist kinni pidada. Ehk on võimalik teha mingi programm, mis selle teema foorumis avab täpselt kell 3? Ja teeb mingi piiksu, kui maagilisuse aeg on möödas?

                                Heh. tegelt mu eesmärk ei ole tuuleveskiga võidelda. Lihtsalt lõbus on, sest see ongi öö maagia...
                                Igal kuul valmib naisel 1 munarakk. Mehel sada miljonit seemnerakku päevas.Kodulugu III klass.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X