320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra, ma käisin vist Arsenali teemas
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Tra, ma käisin vist Arsenali teemas
      Maagia missugune. 2 julka üritavad täpselt samal ajal postitada. Saatus või bingo? pohhui. las jääb.

      Kommentaar


        Tea mitmes päev krt, ei saa öösel korralikult magada. Homme tööle ka minek veel. Lähen üritan paar tundi magada. Ööd unetud.

        Ja mis teema Tofoaga on? Maru varakult on liitunud soccernetiga

        Liitumiskuupäev: Jan 1970
        Postitused: 3,782
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          kõik kellel ei tule und ja tahavad näha kuidas lüüakse pikaaja peale värdjas ülbik egoist tüüp kinni ja lööja saab veel kena tüdruku kas siis "Never Back Down" on teile.

          Kommentaar


            Algselt postitas erxu Vaata postitust
            kõik kellel ei tule und ja tahavad näha kuidas lüüakse pikaaja peale värdjas ülbik egoist tüüp kinni ja lööja saab veel kena tüdruku kas siis "Never Back Down" on teile.
            Mul vist ei tule und. Aga see on ka sellest, kui päeval magada... Vaglapoisid vaimselt vahtkustutitega unetehast kustutamas. Välkselge sõnumitekst kraabib hinge noaga mälestusi, sest on aeg teha ajalugu...
            Mida suuremad käelihased,seda rohkem valku. Mida rohkem valku, seda rohkem keedumuna. Mina rohkem keedumuna, seda rohkem sündimata tibusid. Vale. Aga kõlab hästi.

            Superman Simon oma loomulikus ilus ei tundu küll väga ahvatlev töötaja Selveri kärulükkajana, aga wat u gonna duu.

            Trükin google.isse sisse ninakarvatehase, et näha, mis kellast ma täna magama lähen.

            Öö maagia - mustkunst või haigus?
            ÕS - maagia <8> nõiakunst, nõidus. ▪ Must maagia (kurjade vaimude mõjutamiseks). Sõna+maagia

            Järelikult öö on nõidus või nõiakunst. Ilma ÕS.ita ei oleks põhimõtteliselt sõnadel tähendust.

            Tähenärijad võivad täna suu puhtaks pühkida ja ketsupit juurde tuua. Päev on algamas. Ärgake delfi kommentaatorid.

            Kommentaar


              Täna varahommikuse maagia rikkusin ma ära täpselt selle hetkega, kui käisin akna taga asuvat termomeetrit vaatama.

              Kommentaar


                Tuhanded võõrsõnad survestamas enamjaolt geneetiliselt korrektse isendi ajusagaraid. Asfalti värvi kohvi ja kaugelt kostvast vaikuses läbiligunenud kahetsus, et miks mitte varem ei õpita arvestuseks.
                Öö maagia - nagu kass felix, kes ninakollidega kärbseid toidab.
                Isegi põrandal vedelev riidehunnik on täis mälestusi pesumasina kohta.
                Tühi higipulk vaatab maas vedelevat taldrikut ja mõtleb, et kunagi sööb ka tema kalapulki, mis on leiva all.

                Kommentaar


                  ÖÖ maagia. öökulli sõbrad arvavad, et maagia on väljamõeldud - samamoodi, nagu siili okkad on kassi mälukaotuses süüdi. Olerexi lihaburger räägib sama keelt, mis McDonaldsi sümfooniaorkerster.net. Magnumi seriaal kahetseb, et öösel sundis Ösel Foodsi leivatehases siidreid juues. Kui mõte ei töötaks, siis oleks Eestis vähemalt 2 töötut juures. Ja kas Õhtuleht.ee taluks seda kõike? Pigem läheb siga endast välja ja hakkab karbonaadi enda pähe maha ärima, kui kotletitehase mannekeen teeb juustuvõileibu... samas... kas tõesti on higinäärmetel oma arvamus? Võta üks ja viska kaugust.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                    ÖÖ maagia. öökulli sõbrad arvavad, et maagia on väljamõeldud - samamoodi, nagu siili okkad on kassi mälukaotuses süüdi. Olerexi lihaburger räägib sama keelt, mis McDonaldsi sümfooniaorkerster.net. Magnumi seriaal kahetseb, et öösel sundis Ösel Foodsi leivatehases siidreid juues. Kui mõte ei töötaks, siis oleks Eestis vähemalt 2 töötut juures. Ja kas Õhtuleht.ee taluks seda kõike? Pigem läheb siga endast välja ja hakkab karbonaadi enda pähe maha ärima, kui kotletitehase mannekeen teeb juustuvõileibu... samas... kas tõesti on higinäärmetel oma arvamus? Võta üks ja viska kaugust.
                    Ma arvan ka!


                    (Kõik muu oleks juba üleliigne...)
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                      ÖÖ maagia. öökulli sõbrad arvavad, et maagia on väljamõeldud - samamoodi, nagu siili okkad on kassi mälukaotuses süüdi. Olerexi lihaburger räägib sama keelt, mis McDonaldsi sümfooniaorkerster.net. Magnumi seriaal kahetseb, et öösel sundis Ösel Foodsi leivatehases siidreid juues. Kui mõte ei töötaks, siis oleks Eestis vähemalt 2 töötut juures. Ja kas Õhtuleht.ee taluks seda kõike? Pigem läheb siga endast välja ja hakkab karbonaadi enda pähe maha ärima, kui kotletitehase mannekeen teeb juustuvõileibu... samas... kas tõesti on higinäärmetel oma arvamus? Võta üks ja viska kaugust.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Enne ladina keele viimast kontrolltööd tuleb taaskord tõdeda, et ei ole ühtegi arvestust ja eksamit see aasta mõõdunud nii, et ma olen saanud õhtul magama minna. Viimase sekundi maagia konkureerib vaikselt juba öö maagiaga. Ja mis kõige kurvem, senikaua on kõik asjad tehtud saadud.
                        Inflammation minu silmamunades tervitab sündimata sipelgaid.
                        Tänase õhtu eripära on ka see, et ma sõin makarone paar tundi tagasi. Täpselt sellist stsenaariumi ei olegi vist enne ette tulnud. Elu on ikka üllatusi täis.
                        Õppimise miinus on
                        see, et kui ma õppima hakkan, siis märkamatult ma ei tee seda enam. Loogilisem on ju see, et näiteks võtad puuhalu kätte ja hakkad sellest lusikat tegema ja siis järsku-järsku avastad, et õpid hoopis inimese lihaseid ladina keeles pähe ja lusikas pole ka valmis.
                        Lateraalse fleksiooniga siilipoiss uinub hiljahommikul täispuhutava madratsi peal vannitoast kaugel.
                        Hommikul 9st arvestusele minnes avastan ma nagunii, et kogu see maailm on Matrix ja mul olid ladina keele teadmised tegelt ammu flopi peal olemas riiulis. Debor. öeldakse.

                        Kommentaar


                          █öökoht igale tallinlasele!
                          Vali Jaanus Mutli
                          nr 420

                          ütleb riidest kott, kus ma oma musta pesu hoian.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas رجل بلا اسم Vaata postitust
                            █öökoht igale tallinlasele!
                            Vali Jaanus Mutli
                            nr 420

                            ütleb riidest kott, kus ma oma musta pesu hoian.
                            Ütle ausalt, smörr - unustasid parooli ära, eksole?

                            Kommentaar


                              3.33

                              Kommentaar


                                Lapsed peolt koju toodud ja modernset kirjavahetust pidamas 2 näitsikuga.
                                Kuidas tekib inimestel idee kell pool4 öösel hakata muna praadima... Eks ikka tänu alkoholi võimele ajurakkudele maksimaalne impluss anda, et nad endaks võimalikult palju annaks.
                                Ja hõiskab: kohe on valmis kah !
                                Klaabu koorumine on üks tänapäeva radikaalsematest nähtustest. Space.i vahele on vist igavus läinud, mis ei lase tal korraks toimida maksimaalselt edukalt.

                                öö <2: .öösse ja öhe>. ▪ Ööl ja päeval, ööd ja päevad (läbi), ööd kui päevad (läbi). Möödunud ööl. Ööl vastu pühapäeva. Vastu ööd. Hommiku poole v poolt ööd. Hilja v hilise ööni = hilis+ööni. Jäi öö peale. Öö läbi v otsa, kogu öö. Veetis, oli, magas minu juures ööd.



                                arvuti küsib öösel kell 3:51 : NOh söbrake, teeme restarti kah? suckmyrocket hõumi. täna ei puhka !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X