320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Öö maagia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru, kes mõtles välja, et GT4-l võiks olla 24h sõidud?

    Kommentaar


      Öösel ei ole õigeid ega valesid mõtteid, on vaid valesti mõtleja.

      Inspireerituna mustast,
      Ösel Foods

      Kommentaar


        Jelena Glebova võtab viimase lonksu vett, treener plaksutab korki kinni keerates.
        Treeningu vili paistab välja. Muusika- hommiku pool Eedenit.
        Kui Anu Säärits oma saabastega kassiga koos ütleb, et jäätantsijad esitasid oma kava lüüriliselt, siis mina söön kaloreid rohkem, kui siil oma elu jooksul nädalas koperdab kruusateel nahkmantliga elektriposte lugedes.

        Isa mängis võrkpalli, aga mitte enda jaoks tipptasemel. Vanemad väga palju toetavad ja ema oli alati laagris kaasas ja käis minuga trennis. Ilma vanemata ma ei saaks nii heaks uisutajaks. Ma arvan, et meil on väga uhke tunne. Ilja oli mu väga suur iidol. Ma isegi nagu jalutasin alati nagu temaga... kui ma nägin teda jääl, siis ma ütlesin emale, et ma tahan kah !
        Kohtuprotogollija päevik. Esimene.

        Jutu mõte- ei maksa sama kavaga olümpiale ronida, mida sa esitad Euroopakatel. Rahvast vihkab samu üllatusi.
        öömaagia.org anism

        Kommentaar


          Kui kõikvõimalikud kohustused kasvavad üle pea ja seierivahemikud kogu selle pasa allakugistamiseks sulavad hirmuärataval kiirusel kokku, siis on paras aeg varastada üks maagiline öö kohvikannu, igihalja muusika ja süveneva meeltesegadusega ning kõik ühe jutiga pintslisse pista. Küll homme jõuab magada... või siis ülehomme või järgmisel aastal.
          Last edited by mazz; 26.02.10, 03:47.

          Kommentaar


            Tees, kui anamnees, mitte supermees.
            Valeri Nikitini kõrvad lähevad öösiti kikki, kui mööduv kaubarong pasunat joristab. Lapsepõlv möödus Valeril liivas vanaemale kaevu kaeveldes labidaga.
            Olles lennukis, tean, et inimesed on puugist väiksemad. Puugid olles kirbuturul, teavad, et ka kõige väiksemas kärbse kutsikas on oma arvamus.
            Öö maagia kalkuleerib kooruvad põrandalaua lähedal kõndiva kassi sünnipäevi ja teab, et Marit Björgen on anti-dopinguvastaste mõtete omajate peale kadedam, kui astmaga tippmaletaja.
            Sundmõtted teevad maagiast eestimaise ärevuse ja tv3 toob ekraanile 9 inimest, kes tegelikult üldse mitte kunagi ei laula - isegi mõtetes mitte.
            Kohtume TELEJAZZis. Xe-xe-xe.
            ÖÖ maag sergei tahab oma fotodest kausta arvutisse teha, aga viskab errorit. Debor.

            Kommentaar


              Suvi. Just nii. Või siis peaaegu:

              Kolm inimest on vallutanud su voodi, ise istud läpakaga põrandal. Ning ühtäkki, nagu rohutirtsud hakkavad jaaniööl koos koidikuga üksteisejärel siristama, hakkavad nad üksteisejärel norskama. Teine trumpab esimese üle, kolmas teise, esimene kolmanda ja nii edasi. Ning winamp pakub samal ajal kuulamiseks Chopini klaveripalu. Tere suveöö maagia.
              Last edited by mazz; 07.03.10, 03:09.

              Kommentaar


                Mul pole öö maagiat vist mitu kuud olnud juba. Samas... kui õhtu on magades mööda saadetud, siis see öö nii maagiline ei tundugi. Mis seal ikka.

                Kommentaar


                  Ma olen segaduses. Ei tea, kas arvuti oma kella juba keeranud on. Igatahes on kell märkamatult kuus saanud. Nüüd dilemma ees, kas minna magama või vaadata mõni film.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Öö maagia.

                    Üle pika aja tunnen seda maagilist tunnet taas. Et asjast reaalselt aimu saada, panin pea köögi aknast välja ja kuulasin, kuidas Selveri parklas õliplekkidest tekkinud mutantninjarohutirtsud viiuliga Tanel Padari kõige vanemaid hitte mängivad.
                    Nüüd ei jäägi muud üle, kui ahi küttesse panna ja kõige odavam pizza sisse pista ja kohvi südamesoojusega leigeks lasta.
                    Kui e-maili postkast oleks puust, siis oleks ta juba ammu suure koormuse tõttu mädanema läinud.
                    Keegi rääkis kusagil tuhapilvedest... Proovigu oma pea kohalt häbipilved ära puhuda eelkõige ja siis alustage maandumist alles.
                    Inimene koosneb kahest supilusikast soolast ja näpuotsatäiest vingugaasist.
                    Koer jalutab öösel pimedust nööri otsas.

                    Kommentaar


                      Andres Maag Ija Öö.

                      Albiinokohvi joov gängsta soomlane hiiumaa praamil kajakaid vaadates mõnusalt nohisedes - ema antud taskurahast on 85% alles. Elu on tulp.
                      Hõõrdejõuga kohvi soojaks lastes meenutasin eelmist maagiat, kui Pellel pesumasin põlema läks ja Tiit kruvikeerajaga alumiiniumist lehma sisse lõpuseid sisse lõikas. See mõte läks aga kiiresti mõõda, sest ootus, kunas kõik maakera tapeediliim inimkonna vastu vandenõu sepistamise lõpuks valmis saab, ületab isegi igatsust kollase elevandi vastu. Googeldajatele: Kes on supermehe laupäevahommikuneparimsõber? a) käsnakalle b) hematemees c ) viljar savisaar
                      d)!sɐƃɐʇ sʞәsႨɐɐɯɹou ɐәd ɐɹәәʞ

                      Kõik küsivad minult, et miks ma olen nii särav,rõõmsameelne ja lõbus. Eks ma siis söön neid Valio jogurteid...ütles vasest tehtud lumetraktor Anu ja sõitis tankima. Kütust paaki lisama, mitte kedagi tanki panema. Olgu teen oma tõlkimise ära ja naasen koduplaneedile.

                      PS! Pipi

                      Kommentaar


                        ...in a 6:44-size nutshell.

                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          ei ole maagiat, no ei ole. Vähemalt-36-h-päev umbes poole peal, üks järjekordne selline. Töö ja vile koos. Ja kiluvõileib sinna kõrvale ja onu Gnarls, ja onu Gilles pärast teda, ja siis veel mitu, kes mõistavad, kui palju võivad olla viis ja sõnad. Ja mõistavad mõista ka, vist, natukene... aga võib-olla see siiski vaid tundus korraks.

                          Rutiiniks muutund, ühesõnaga. Ja ikkagi, tähendab, hea, aga lihtsalt niimoodi - maagiata. Kui oskaks ka seada ritta sõnu sisutuid ja diipe, siis äkki natuke oleks, aga näed. Ei üht, ei teist.


                          aa, ja tähti ma ka ei usu. endiselt.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            ei ole maagiat, no ei ole. Vähemalt-36-h-päev umbes poole peal, üks järjekordne selline. Töö ja vile koos. Ja kiluvõileib sinna kõrvale ja onu Gnarls, ja onu Gilles pärast teda, ja siis veel mitu, kes mõistavad, kui palju võivad olla viis ja sõnad. Ja mõistavad mõista ka, vist, natukene... aga võib-olla see siiski vaid tundus korraks.

                            Rutiiniks muutund, ühesõnaga. Ja ikkagi, tähendab, hea, aga lihtsalt niimoodi - maagiata. Kui oskaks ka seada ritta sõnu sisutuid ja diipe, siis äkki natuke oleks, aga näed. Ei üht, ei teist.


                            aa, ja tähti ma ka ei usu. endiselt.
                            nojah..
                            eksamiks õppides tulevad ette takistused. lahkan siin juba pikemat aega otsingumootoreid, et mis neil viga on.. no ei leia, mitu kalorit on ninakollis..
                            Last edited by plekkpurk; 14.05.10, 04:07. Põhjus: editin. chalice- tere hommikust ja arvan, et inimene peaks ära sööma umbes 300 ninakolli, et saada kätte päevase kalorivajaduse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              ei ole maagiat, no ei ole. Vähemalt-36-h-päev umbes poole peal, üks järjekordne selline.
                              Maagiliseks muutub unetus umbes 40ndast alates, kuigi vahel piisab ka vähemast. Energia tuleb ja läheb nagu tuulehoog, hallutsinatsioonid jooksevad silmanurgas ringi ja mõttelõng on lootusetult sassis - kui see pole maagia, siis... ee... millest ma just rääkisingi.

                              Lõpetuseks, enne kui plekkpurk mind suure seieriga pussitama hakkab, üks energiasüst:

                              Kommentaar


                                lõputöö tähtaeg aina läheneb ja läheneb
                                päevad on järjest ilusamad ja soojemad
                                fml
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X