320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Don\'t you just hate those monday mornings?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Don\'t you just hate those monday mornings?!

    Ma olen terve oma teadliku elu vihanud esmaspäeva hommikuid. Minule on tõsielt väsitav ja raske ajada ennast üles, kui seljataga on üks meeldiv, lõõgastav ja lõbus nädalavahetus. Ka siis on raske end üles ajda, kui nädalavahetus oli ebameeldiv ja halb või lihtsalt igav ning täis tuupimist... Kas ei saaks teha inimeste elu kergemaks ja kas või tunnike hiljem esmaspäeviti alustaks (no sobiks ka 30 mintuit hiljem). Diskuteerigem selle üle.
    Kurb tõsiasi on aga see, et reeglina ma,kas hilinen esmaspäeva hommikuti või lahkun kodust söömata, mis pole ka kuigi meeldiv. Ja koolilaste kõige ebameeldivam esmaspäeva hommik on ju ka kohe-kohe tulemas! Te ju mõistate mind? Elu on ebaõiglane! Peaks proovima Jyrka kombel patja nutta, ehk hakkab kergem...
    Lohutuseks võin öelda, et selle esmaspäeva magan mina küll pühalikult sisse, sest mul pole hommikul kiiret kuhugi
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    #2
    Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

    Ma ei usu, et see patjanutmiseks piisavalt suur probleem on. Sinna tuleb pöörduda alles siis kui sa oled suur wuss ja sul on armuvalud või sa oled aru saanud, et su elu ei lähe mitte kuhugi ja sa vihkad seda, mida sa teed või sa tahad lihtsalt proovida kas sa suudad nutta, aga ei taha toanaabrit üles äradata. Vot nii!

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

      Esmaspäeva osas mul nii suuri pretensioone pole - elu on lihtsalt selline -, aga ilgelt käib pinda, kui ilma põhjuseta kasutatakse eestikeelses keskkonnas ilma põhjuseta võõrkeeli..
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

        Mind ei häiri ka see eriti, kui just väga labaseks ei minda(nagu praeguse teema pealkiri), sest olen leidnud, et päris tihti saab end inglite keeles lihtsamine väljendada.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

          Mul on küll täna kiire...
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

            Elama peab moto järgi:everyday is like sunday..,siis on parem
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

              Eriti nõmedad on esmspäeva hommikud kui phmts terve pühapäeva õlut juua ja jalgpalli vaadat, ehk siis nagu eile sai seda tehtud kella 16st kella23:30ni Natukene kehv on olla. Ahjaa ja see ka veel, et esmaspäeviti on ju juhtkonna koosolek, mis mul eile muidugi meelest ära läks
              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

                zazitaolistest Brenda Ann Spenceri fännidest tasuks esmaspäeviti eemale hoida


                ps. sellest traagilisest loost oli vähemalt niipalju kasu, et Geldof sai kuulsaks ja tegi hiljem palju head
                Jack of all trades, Master of nuns

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

                  FUCK MONDAYS!
                  and wednesdays.and sundays.


                  ps.uue veerandi esimese esmaspäeva magasin ma maga.sõna otseses mõttes (mitte, et ma kurdaks ).
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Don\'t you just hate those monday mornings?!\'

                    Algselt postitas H.M Murdock


                    FUCK MONDAYS!
                    and wednesdays.and sundays.


                    ps.uue veerandi esimese esmaspäeva magasin ma maga.sõna otseses mõttes (mitte, et ma kurdaks ).
                    Hehe, õige! Kool on jumpsudele!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X