320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

hea burger roosa kastmega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 10 Lopez Saldana
    ma soovitaks kusjuures kõigil, kes enne mind siia teemasse kirjutanud, perse pinna.

    iseenesest annab selle teema kokku võtta tuntud lauluridadega - sitapead, kes räägivad kuidas mõõdus terje aru päev.

    ma ei tea ühtegi inimest, kes teaks inimest, kes teaks inimest, ..., kes oskaks teha ühe lause, milles sisuks on purks.
    Ma soovitaks sul oma snoobikestast lõpuks väljuda, süda läheb juba pahaks.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      lopezele oleks vaja võibolla uut foorumit. kodanik kurb äkki teeb asja ära?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vahelduseks mainin, et Tartus Tiigi tn. õppehoone vastas on tekkinud pood (endine litsimaja, väidetavalt), kus elutseb Starburger.

        Olin väga tugevate eelarvamustega, ent jäin äärmiselt rahule. Võib soovitada!
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Keilas on kah, raudtee jaama kõrval on putka kus müüakse erinevaid pirukaid ja saiu. seal burks ka, 20 kulli on juustuga. ilgelt hea selle raha eest.





          Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

          Parim laul

          Kommentaar


            Laagris, Vabaduse väljakul mustas putkas- mingi ime ei ole, aga koolitoitu asendab küll . Laagri oma on küll super ja seal ka need taskud millest eespool juttu .
            Jalgpall

            Kommentaar


              Algselt postitas -MarkusTheGreat Vaata postitust
              Vabaduse väljakul mustas putkas- mingi ime ei ole, aga koolitoitu asendab küll .
              selles julgen küll kahelda, et burks koolitoitu asendab.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                selles julgen küll kahelda, et burks koolitoitu asendab.
                Ma ei taha küll onju ennast väga vanana tunda ja mainin ka, et mulle meeldisid ka kartulikrõpsud jms, nagu kõigile lastele, aga koolilapsi nähes olen täheldanud, et jube palju on selliseid ee ümmargusi lapsi tekkinud. Paksukesi noh. Onju?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Ma ei taha küll onju ennast väga vanana tunda ja mainin ka, et mulle meeldisid ka kartulikrõpsud jms, nagu kõigile lastele, aga koolilapsi nähes olen täheldanud, et jube palju on selliseid ee ümmargusi lapsi tekkinud. Paksukesi noh. Onju?
                  Seda ma öelda tahtsingi. Burks tekitab näljapaistetuse:P
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Paksukesed on need, kellel aeglane ainevahetus ja vähe aktiivset liikumist, ära nüüd kohe burksi süüdista
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Paksukesed on need, kellel aeglane ainevahetus ja vähe aktiivset liikumist, ära nüüd kohe burksi süüdista
                      Burksist võib ka ju paksuks süüa (:
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti jaanuaris 2006
                        Stockmanni taga, Sindbadi sissekäigu juures. Nimetu putka.
                        24 h. Öisel ajal keskmisest suurem võimalus boonusena molli saada. Friikad on ka päris head.
                        Neli aastat hiljem on see putka endiselt seal. Päevasel ajal lõuksi ei saand, purks juustuga oli väiksem kui vanasti, kuid samas kallim kui vanasti. Ja kaste polnud enam roosa, vaid valge! Pani siiski keerulisel pühapäeval vere uuesti käima.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Toit on seal normaalne, kuid portsud tõesti väiksed ja kallid. Ka hämaras võib seal end suht turvaliselt tunda.

                          Kommentaar


                            Poolas suvel käies oli ikka superhead burksid mingi 9-10 zloti eest

                            Kommentaar


                              No ikka ennem eelistan et keegi mulle burksi sisse sülitab kui söön seda koolitoitu.

                              Veits loll näide tuli
                              Jalgpall

                              Kommentaar


                                mis tähendab "seda" koolitoitu?
                                supp ei maitse v? või siis praad on jama? milles probleem
                                tra kui mina käisin koolis olid sitaks head koolitoidud
                                olen kursis praeguste koolilõunatega, ning pean ütlema, et on väga maitsvad, ning tervislikud.
                                milles siis on asi, et ennem sööks burksi, kuhu keegi on sisse sülitanud, kui koolitoitu?
                                äkki on asi kasvatamatuses, kui halvas toidus?
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X