320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

hea burger roosa kastmega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Mingis toidu teemas siin foorumis käis see sama koht ning burger hiljuti läbi, mulje enam vähem sama. Oleksid lugenud, oleksid osanud ehk hoiduda
    Iseenesest mulle need uued resto-stiilis urkad meeldivad. Täitsa diisent toitu saab teinekord. Mul tuttavad käivad Kadaka Selveri kõrval olevas Uulitsas ja burx pidi oma hinda väärt olema. On küll kõvasti kallim kui tavaline burger-roosas-kastmes, aga super. Kavatasen ära proovida.

    Ei viitsi lapata, kuidas teised foorumlased kommenteerivad? On keegi käinud?

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Iseenesest mulle need uued resto-stiilis urkad meeldivad. Täitsa diisent toitu saab teinekord. Mul tuttavad käivad Kadaka Selveri kõrval olevas Uulitsas ja burx pidi oma hinda väärt olema. On küll kõvasti kallim kui tavaline burger-roosas-kastmes, aga super. Kavatasen ära proovida.

      Ei viitsi lapata, kuidas teised foorumlased kommenteerivad? On keegi käinud?
      Ma ka ei viitsi lapata, ehk oli heade söögikohtade teemas. Ku keegi teab, siis ehk annab teada.

      edit. Ei suutnud ikka kiusatusele vastu panna. http://foorum.soccernet.ee/showthrea...gikohta/page16 ja järgmine lehekülg. Aga mul oli valesti meeles, raudidas isegi kiitis seda burgerit.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Iseenesest mulle need uued resto-stiilis urkad meeldivad. Täitsa diisent toitu saab teinekord. Mul tuttavad käivad Kadaka Selveri kõrval olevas Uulitsas ja burx pidi oma hinda väärt olema. On küll kõvasti kallim kui tavaline burger-roosas-kastmes, aga super. Kavatasen ära proovida.

        Ei viitsi lapata, kuidas teised foorumlased kommenteerivad? On keegi käinud?
        Me Pupuga käisime suvel kui just avati. Mulle ei jätnud erilist muljet ja kui õigesti mäletan, siis Pupu ka eriti vaimustuses ei olnud. Äkki on 9 kuuga paremaks läinud, ei tahaks tegelikult eriti uskuda.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          öko-smöko veiseburgeri koos friikatega, mis maksis üle 13€ kui täpselt mäletan (räme röövimine, aga võtsin väljakutse vastu).
          Sorry kutid, aga KOLMTEIST EUROT burgeri eest? Kas iga nisutera, millest jahu on tehtud, on ikka käsitsi korjatud? Kas veist kellest pihv on tehtud toideti hõbelusikaga? Kui kuradi gurmee saab sai-pihv-sai olla?!

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Sorry kutid, aga KOLMTEIST EUROT burgeri eest? Kas iga nisutera, millest jahu on tehtud, on ikka käsitsi korjatud? Kas veist kellest pihv on tehtud toideti hõbelusikaga? Kui kuradi gurmee saab sai-pihv-sai olla?!
            Rahu, kui mõni "võtab väljakutse vastu", siis võid küsida kõike ja pärast pihku irvitada.

            Kommentaar


              Pelgulinna Comarketi küljes (telliskivi ja ristiku ristis) olev nimetu burgerisalong on seest veidi värskendust saanud ja menüü on korralikult paisunud. Saab kebabi ja pitsatki. Burgerimenüü hinnad on 2.50 kuni 4.80 ja loetelu oli päris pikk. Pihvid ja kotletid ei tulnud otse tagaruumis tapetavalt ökoveiselt, vaid külmkapist, aga lõpp-produkt oli kaunis buen, salsaburger oli akuraatselt teravgi. Lähen jälle.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Ilmselt on mainitud, aga ma ei viitsi seda teemat läbi sorida. Ja pealegi vahest vajab vana sitt upitamist.
                Peda (või mis iganes fäntsi nimi sellel monstrumil seal nüüd on) vasts tegutseb jätkuvalt kiosk. 1.70, 1.80 ja 2 eurised originaal roosakastme burksid (oleneb kas tahad vahele viinerit, pihvi + juustu). Elamus oli nagu ajas tagasi rändamine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Ilmselt on mainitud, aga ma ei viitsi seda teemat läbi sorida. Ja pealegi vahest vajab vana sitt upitamist.
                  Peda (või mis iganes fäntsi nimi sellel monstrumil seal nüüd on) vasts tegutseb jätkuvalt kiosk. 1.70, 1.80 ja 2 eurised originaal roosakastme burksid (oleneb kas tahad vahele viinerit, pihvi + juustu). Elamus oli nagu ajas tagasi rändamine.
                  Olen nõus, see on üks parimaid.

                  Kommentaar


                    http://m.kasulik.delfi.ee/article.php?id=71398279 isegi juhtusin paari kohta sealt nimekirjast. Oskab keegi mõne söögikoha sealt välja tuua mida võiks/peaks külastama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      http://m.kasulik.delfi.ee/article.php?id=71398279 isegi juhtusin paari kohta sealt nimekirjast. Oskab keegi mõne söögikoha sealt välja tuua mida võiks/peaks külastama?
                      Super teemavalik!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Super teemavalik!
                        ahahahaaahahahaaaaaa


                        ohjah korralik pang.

                        aga söögiteemat eraldi ju pole?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          ahahahaaahahahaaaaaa


                          ohjah korralik pang.

                          aga söögiteemat eraldi ju pole?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Super teemavalik!
                            Oih. Anna andeks. Ei pannudki kohe tähele. Küll sa oled õel inimeseloom ikka. Eeskujulik moderaator oleks võinud siis lolli õigesse teemasse suunata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Oih. Anna andeks. Ei pannudki kohe tähele. Küll sa oled õel inimeseloom ikka. Eeskujulik moderaator oleks võinud siis lolli õigesse teemasse suunata.
                              Minu tähelepanek oli aus kiitus.

                              Kommentaar


                                Keegi siit Tartus Gildi tänava burksikohas käinud ka? On midagi head?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X