320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    CKY-viva la bam theme song
    Pilt kus trumm on?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      gadjo - so many times

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Ilmselt mõttetu siia oma lemmikuid postitada, sest mu maitse on ikka väga teistsugune.
        Aga hää küll - Chris Whitley album \"Living with the Law\" on üks väheseid 90-te väljaandeid (anno 1991), mis noh - ütleme nii, et kohe tõsiselt hinge kriibib. Muidugi viskas suur plaadifirma ta juba ühe plaadi järel üle parda.
        Aga ikkagi - kui kusagilt leiate, siis klassikuga on tegemist. Mina olen originaaleksemplari uhke omanik.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas mcnamara


          Ilmselt mõttetu siia oma lemmikuid postitada, sest mu maitse on ikka väga teistsugune.
          Aga hää küll - Chris Whitley album \"Living with the Law\" on üks väheseid 90-te väljaandeid (anno 1991), mis noh - ütleme nii, et kohe tõsiselt hinge kriibib. Muidugi viskas suur plaadifirma ta juba ühe plaadi järel üle parda.
          Aga ikkagi - kui kusagilt leiate, siis klassikuga on tegemist. Mina olen originaaleksemplari uhke omanik.
          respektist tsiteeritu vastu surusin alla oma eelarvamused ja kuulasin. nagu arvata võiski esindas see stiili: \"i\'m a sad and lonely man and so i sing my song..\". tõenäoliselt algab suur osa Macca hädadest sellest, et ta on nii vana. peaaegu sama vana nagu Rünno või Marko Kristal.
          Jack of all trades, Master of nuns

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas terroriBanaan
            respektist tsiteeritu vastu surusin alla oma eelarvamused ja kuulasin. nagu arvata võiski esindas see stiili: \"i\'m a sad and lonely man and so i sing my song..\". tõenäoliselt algab suur osa Macca hädadest sellest, et ta on nii vana. peaaegu sama vana nagu Rünno või Marko Kristal.
            Ei esinda. Ja ei alga. Nii et tõmba uttu. Ja kuula oma tümakat edasi.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              BWAHAHAHAHAAA

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                soovitaks siinkohal säändusi tümakapalu nagu

                Logistics - The Trip
                Salmonella Dub - EZ on
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Metallica töötlus Imperial Marchist Midagi nii tuusa pole ammu kuulnud
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    a-ha-Velvet.

                    underappreciated but dearly loved.
                    You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas mukiii
                      a-ha-Velvet.
                      Mmm... nostalgia.

                      Ise sattusin ka peale ühele ammusele kodumaisele loole:
                      Noizmakaz - Pasatootja
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        liiga kõva lugu

                        uue plaadi peal, viimase loo lõpus, on sellest uusversioon. kui kerid edasi umb.5min, siis hakkab pihta
                        originaal on muidugi parem
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          teema nime võiks ära vahetada. sest praegu kõlab see nagu \"juventus - mis klubi fännate?\"
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            See, et sa liitusid foorumiga hiljem kui teema loodi, ei tähenda, et pealkirja peaks muutma. Parafraseerides ütleks: teema nimi ei riku sisu.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              antud aasta Mercury Prize on siis viidud Ameerikasse Antony and The Johnsonsi poolt. Igat väärt otsus, teised võitu väärinud bändid(minu subjektiivse arvamuse põhjal) olid Kaizer Chiefs (nii arvasid ka enamus küsitlusele vastanuid) ja Bloc Party (minu isiklik lemmik sellest seltskonnast). Naljakas kandidaat oli Coldplay, kelle viimane plaat oli isegi nende kohta liiga igav ja steriilne, kuid mida mina ikka nendest pühalehmakultustest tean.
                              Eelmistel aastatel on võitjateks olnud Franz Ferdinand, Dizzee Rascal, Ms Dynamite, Pj Harvey ja Badly Drawn Boy

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas dannar
                                antud aasta Mercury Prize on siis viidud Ameerikasse Antony and The Johnsonsi poolt. Igat väärt otsus, teised võitu väärinud bändid(minu subjektiivse arvamuse põhjal) olid Kaizer Chiefs (nii arvasid ka enamus küsitlusele vastanuid) ja Bloc Party (minu isiklik lemmik sellest seltskonnast).
                                meil sliibiga avanes teatud boonusena võimalus vaadata Kaiser Chiefsi laivis. ausaltoledes mõjusid nad laval suht keskpärastena, jäädes näiteks oluliselt alla nende järel esinenud noorele iiri bändile Snow Patrol. jääb üle vaid loota, et nende stuudioplaat on parem, sest laval nähtu põhjal ma neid küll üle kuldama ei kipuks.

                                ja veel. Kaiser Chiefs olla omale nime võtnud inspireerituna Leedsi legendist Lucas Radebest, kes alustas oma karjääri Lõuna-Aafrika Vabariigi samanimelisest klubist.



                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X