320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas Artur


    mazz, ise ka ropendad või?
    Siin-seal lipsab ühtteist sisse. Vähemalt foorumis suudan end üldjuhul tagasi hoida.


    Algselt postitas Daz_Booob


    ahviäri.
    inimestel pole auditooriumist vist erilist pilti - suht raske on siis ka end edukalt realiseerida.
    Oot-oot, millest sa räägid? Kui ma sain õigesti aru ja sa pidasid silmas hiphopparite oskamatust end oma auditooriumile müüa, siis sa oled kõigest lihtsalt valesti aru saanud.

    Edukas realiseerimine on hea muusika, mitte müüv muusika. Kuigi eks need kaks võivad omavahel ka seotud olla teinekord, aga seda siis vaid hea muusika sobivusest mainstream\'iga, mitte mainstream\'i sobivusest hea muusikaga.

    Aga ma võisin muidugi ka valesti aru saada.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Täna kuulsin Groove Coverage tuleva laulu RIPi ning kuradi täkk biit ja vokaalid on laulul ikka ning täna \"lasti vabadusse\" Jan Wayne uus laul Time 2 Fly, mille ma varsti ka kätte saan. Kuulsin paar päeva prewievit ning ausalt öeldes lootsin palju paremat. Sõnad olid head, aga nendele oleks võinud parema viisi taha panna.

      Aga hetke TOP 3:

      1. Crazy DJ & DJ Wnuki feat. East Clubbers - Dream (Deep Sea Project Mix) - Võimas! Võiks mitu tundi järjest kuulata seda laulu.
      2. Alex Megane - Little Lies (Mike Newman and the Viron Extended Mix) - Väga kõva! Parem, kui Megane esimene singel \"Hurricane\". Refrään läheb eriti hästi peale.
      3. Klubbingman - Love Message (Tune Up vs. DJ Manian Remix) - Originaal versioon oli iseenesest juba väga hea ning Tune Up!i ja Dj Maniani (ehk Cascada) mix ei saa elusees nagunii halb olla. Väga mõnus biit ning ka vokaalid on väga ilusad.

      Cascada uus singel \"How Do You Do\" on päris mõnus, kuid minu silmis kehvem, kui \"Miracle\", \"Bad Boy\" või \"Everytime We Touch\", kuid eks näeb, milline miksikuningas Rob Maythi remix kaasa toob.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas mazz
        Oot-oot, millest sa räägid? Kui ma sain õigesti aru ja sa pidasid silmas hiphopparite oskamatust end oma auditooriumile müüa, siis sa oled kõigest lihtsalt valesti aru saanud.
        korraldaja ei pea teps mitte hh olema - pidasin siis silmas korralduse poolt
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'


          Mida sa ise kuulad?
          "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            juhuks, kui keegi punkroki fänn ei tea, siis MTV\'s on green day weekend.


            /me taob pead vastu lauda, et eilse päeva maha magas.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas lume



              Mida sa ise kuulad?
              joy divisionit hetkel

              mazz... ropendama st räppima..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Kase-Geto

                Aga oodake vaid, kuni uuemad lood üles saame sinna. We\'ll take over da world!



                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Mousse T. With Roachford - Pop Muzak (Radio Mix)
                  You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    jaga jazzist... \'animal chin\' ja \'what we must\' plaadid. nii head, et anna musi ja otsi teised plaadid üles.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Kevade poole juuni keskel
                      Müra oli jah... no tegelikult polnud ju päris vigagi, plaadi pealt pole kunagi kuulnud, seega võrdlusmomenti pole. Kontserdi juures oli veel see huvitav, et päike paistis kogu esinemise ajal sisse, ei tekkinud kuidagi sellist tavapärast atmosfääri.

                      Tasuta võiks teinegi kord kuulama minna.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        selle aasta mitteametlikult parima rockbändi Bloc Party esikplaadist Silent Alarm on välja antud remix plaat Silent Alarm Remixed. tõsiselt hea. tõega

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          kõige parem laul on David Ryan Harris \"Don´t look down\"

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas mazz


                            Kase-Geto

                            Aga oodake vaid, kuni uuemad lood üles saame sinna. We\'ll take over da world!



                            mina igatahes fännan!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              B-Jeans-ootan ööd :P

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                System Of A Down - Lost In Hollywood

                                Kommentaar

                                Working...
                                X