320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    metallica-one
    üks lemmikuid juba 15 aastat

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Outset - Still Not Said

      ja sis veel olen viimasel ajal kuulanud:
      Nexus - Nii Kui Nii
      Yellowcard -Ocean Avenue

      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        United People - United Rule

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Mängisin täna Tony Hawk 2hte ja terve soundtrack rokib täiega
          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
          If you're good at something, never do it for free - See above.
          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            foorumi intellektuaalset koorekihti esindava isikuna külastasin eile sellist rõvedat paika nagu Rock Cafe, kuna seal esines Kimmo Pohjonen oma järjekordse projektiga. Kimmo Pohjonen on üks üpris mittesoomlaslik soomlane, kes hullunult kääksutab oma elektriakordionit. lisaks temale oli laval veel ganjamani välimusega sämplerimees, pensionieelikust tarkvarakonsultandi välimusega trummar ja Nigel Martini näoga pederiietesse riietunud bassivend. onud mängisid muusikat, mis rokkis ja natuke ka etnotas ja tangotas(ilmselt on üht-teist külge jäänud Gotan Projectist, mida ta kunagi soojendas). igatahes oli see parim asi, mida ma onu Kimmo esituses kuulnud olen.

            kuna tegemist on Jazzkaare standardesinejaga, siis ilmselt õnnestub teda eestis veelgi näha. igatahes soovitan vaatama minna - ta on täpselt sedasorti artist kes meeldib... või siis ei meeldi.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Mina naudin hetkel sellist plaati nagu Mylo - Destroy Rock\'n\'roll. Peale hurmava plaadinime on ka sealt kostev muusika mõnusalt õhuline elektriline tantsumuusika. Mylo ise on ühemehe sooloprojekt, naljakas on ainult see, et mees pärineb järjekordselt Šoti väikesaarelt. Siinkohal meenutaks kunagi väga huvitava plaadiga maha saanud Colin MacIntyre\'t, kes pärines Šoti väikesaarelt Mull, nagu ka projekti nimi Mull historical Society öelda võib.
              edit. Teine hea plaat on Ellen Allieni Thrills. Järjekordne Berliini nais-dj, kes teeb krdi head techno-muusikat selle sõna heas tähenduses. Väga mahlakad bassiread ja mõnusalt mitmekesine plaat. Ühesõnaga nummi ja neiu näeb ise ka üsna armas välja

              Kolmas uus plaat on Piano Magic - The troubled sleep of Piano Magic. Natuke unine ja hõljuv indiepop, osad laulud on lauldud hästi armsa vokaaliga naislaulja poolt, kelle laulu teeb eriti armsaks see, et osasid noote pole tema hääleke võimeline välja kandma ja see tekitab sellise inimliku ja kena tunde, nagu kuulaks Flaming Lipsi. Teine osa laule on lauldud mehe poolt ning need mulle nii väga ei meeldi. Tulemuseks on sellised Lamb-i vms downtempo taustmuusikaga Bright Eyes\'i tüüpi mõtiskluslood.


              a ja konn. http://www.minut.ee/journal.pl?op=display&uid=5175 sinu oma?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas rohelineKonn


                foorumi intellektuaalset koorekihti esindava isikuna külastasin eile sellist rõvedat paika nagu Rock Cafe,
                mis sel kohal viga?
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas dannar

                  a ja konn. http://www.minut.ee/journal.pl?op=display&uid=5175 sinu oma?
                  mõtlesin kunagi, et koguks kuhugi ritta sääraseid postitusi, mis ka foorumi kontekstist väljaspool mingisugusegi terviku moodustavad. et pärast oleks kasvõi endal võimalik leida. seejärel aga selgus, et kõik mu postitused on sisutühjad, ning neid kuhugi üles panna on isegi natuke piinlik. nii ta siis jäi.

                  ja mis Rock Cafe\'sse puutub, siis mulle lihtsalt see \"juuksed, nahk ja testosteroon kohtuvad betooniga\" õhkkond ei meeldi.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Eilsest 20-st alla kisutud plaadist suutsin ära kuulata vaid 7 ning kõige armsam leid neist oli Entre Rios. Häästi armsa häälega neiu, taustaks mahe elektrooniline pop. Laulud on väga lihtsad, kuid väga kaasakiskuvad ning kõrvale pai tegevad. Eriti näiteks Idioma suave plaadilt 9. laul Solo sonaba.

                    ning spetsiaalne soovitus konnale. MODESELEKTOR - Hello Mom!.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Foo Fighters - DOA
                      You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Anssi Kela - Mikan faijan BMW
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas rohelineKonn
                          Anssi Kela - Mikan faijan BMW
                          now you\'re talking!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Masta Ace - Beautiful
                            Ma vihkan ennast hetkel, et esinemisele ei läinud

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Metallica - From Whom The Bell Tolls
                              ooojeeee


                              metal up your ass

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Guns N Roses - My Michelle
                                Guns N Roses - Mr.Brownstone


                                Benni Benassi feat. Dhany - Every Single Day


                                jah ma kuulan igast muusikat.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X