320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas dannar


    Algselt postitas Devil


    Cool D -Tütar Üksi Kodus ... ma tahaks seda (A) aidake!


    mis värk selle looga yldse on, et 5 osa 4 osa ... sekstrett .... wtf? ylevaadet
    mul on sellest mingi 5. osa vist. vähemalt faili nimi seda väidab.
    nojah, mul on nyyd 4 5 ja 6 ... päris huvitavad kõik .

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Sky plussist tuleb mingi laul ... kui ma ei eksi, siis raadiomees ütles, et esitaja Limp Bizkit. Mis laulu pealkiri on?

      Viiulitaoline hääl on taustaks ja mingi eminemihäälega tüüp räpib mõnda aega seal.

      Selle laulu muusika on veel mingi suitsuvastase reklaami taustaks.
      vaat see kus eidel okastraat ümber kõri on.

      KUMMITAB

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Ses reklaamis on minu meelest küll taustaks mängimas Fort Minor ja lugu vist Believe me. Äkki eksin, sest reklaamid pole minu eriala... rääkimata siis Sky Plusist.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas skint


          Ses reklaamis on minu meelest küll taustaks mängimas Fort Minor ja lugu vist Believe me. Äkki eksin, sest reklaamid pole minu eriala... rääkimata siis Sky Plusist.
          Ongi see, tänud Skint!

          mõtsingi et mis värk selle Limp Bizkitiga on, pole nende stiil

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Pöörane pidu livestreamis. Verano & Friends Party. Kes kavatseb kauaks üles jääda, must listen:

            http://www.techno4ever.info/t4e/jump.php?int=stream;dsl_listen.pls
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Oman nüüd täisversioone Vinylshakerz\'i \"Daddy Cool\"\'ist ning peab tunnistama, et päris võimas remake. On juba vinüüline ripitud. Koosneb Vinylshakerz XXL Mix\'ist ning Electrolaz.

              Vinylshakerzi XXL Mix on siis selline puhtas house\'i stiilis värk ning mõnusate venivate biitidega. DADDY, DADDY COOL!

              Electrolaz Remix on aga pisut Benny Benassi \"Satisfaction\" stiilis house. Rohkem on tunda elektroonikat. Alguses kuulasin seda, kuid iseenesest Vinylshakerzi Mix omab täiega.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Hetkel naudin Sheena Eastoni \"My Baby Takes The Morning Train\", mille laulis minu südamesse eilses Kahe takti finaalsaates Meribel Müürsepp. V mingi selline nimi oli. Nii ilus tüdruk oli.. NIIII ilus. ja laul ka muidugi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Keegi oskab öelda, mis lugu mängib hetkel taustaks filmil Bourne Identiteet. (käimas tagaajamistseen, autodega jne.) ?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Paul Oakenfold - Ready Steady Go

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas skint
                      Paul Oakenfold - Ready Steady Go
                      Suured tänud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Nexus: Nii Head Tüdrukud Ei Tee Et siis jahh, tüdrukutebändi uus üllitis. Hoopis isesugune ja erinev plaat. Aga sellegipoolest huvitav ja põnev. Aeg-ajalt täitsa kõlbab kuulata

                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas zaz


                          Nexus: Nii Head Tüdrukud Ei Tee Et siis jahh, tüdrukutebändi uus üllitis. Hoopis isesugune ja erinev plaat. Aga sellegipoolest huvitav ja põnev. Aeg-ajalt täitsa kõlbab kuulata

                          Nii et soovitad osta jah?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            olen tähele pannud et üha rohkem hakkavad ka tüdrukutebändid endale taha kidra ja trummi mehi võtma...mis on igati positiivne:P..
                            õlu, jalgpall ja naised

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas dannar


                              Hetkel naudin Sheena Eastoni \"My Baby Takes The Morning Train\", mille laulis minu südamesse eilses Kahe takti finaalsaates Meribel Müürsepp. V mingi selline nimi oli. Nii ilus tüdruk oli.. NIIII ilus. ja laul ka muidugi.
                              see on hea laul..eriti just filmis eurotrip...
                              õlu, jalgpall ja naised

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas golo


                                olen tähele pannud et üha rohkem hakkavad ka tüdrukutebändid endale taha kidra ja trummi mehi võtma...mis on igati positiivne:P..
                                kust ta siis hea on... varsti kõik joffid nimetavad ennast rokkariteks. Jeee me oleme uus kuum rokkpänd raisk. masendav ja nõme...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X