320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas taku*


    Algselt postitas golo


    olen tähele pannud et üha rohkem hakkavad ka tüdrukutebändid endale taha kidra ja trummi mehi võtma...mis on igati positiivne:P..
    kust ta siis hea on... varsti kõik joffid nimetavad ennast rokkariteks. Jeee me oleme uus kuum rokkpänd raisk. masendav ja nõme...
    karta on et rokkbändi ja bändidel kus taustaks taga kidra ja trumm on ikka vahe sees...
    aga nuh...maitse asi..eeldan et sinule roki taoline muusika ei meeldi...ple hullu...asi on maitses..ja maitse üle ei viriseta
    õlu, jalgpall ja naised

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas Noonik


      Nii et soovitad osta jah?
      Sõltub, mis sa plaadilt ootad...
      Sellist vanahead Nexust leiab sealt üpris vähe, samas on see nii teistsugune plaat minumeelest, et huvitav kohe kuulata. Midagi sellsit poleks nagu Nexuselt oodanudki.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        just! minule ei meeldi roki taoline muusika, poppändide esituses(vanilla ninjad ja neksused ja päkstriitpoisid jne)

        minule meeldib soliidsem roki ja pungi muusika.... millede tegijad näiteks ei vali oma stiili vastavalt trendile ala täna olen räppar, homme punkar..... Isegi kehvatasemeline eesti põhikoolipunk on sadu kordi parem kui neksused ja ninajd kokku.. minumeelest

        a pohhui. täpselt. maite üle ei viriseta.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas taku*


          just! minule ei meeldi roki taoline muusika, poppändide esituses(vanilla ninjad ja neksused ja päkstriitpoisid jne)

          minule meeldib soliidsem roki ja pungi muusika.... millede tegijad näiteks ei vali oma stiili vastavalt trendile ala täna olen räppar, homme punkar..... Isegi kehvatasemeline eesti põhikoolipunk on sadu kordi parem kui neksused ja ninajd kokku.. minumeelest

          a pohhui. täpselt. maite üle ei viriseta.

          ma nõustun sinuga 100 %
          õlu, jalgpall ja naised

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            kuulasin mööda minnes siis esmaspäeval(täpselt ei tea9 raadio kahte, kus räpigurud ketrasid ilgelt häid lugusid. arusaadavalt oli seda maitset mõjutanud dj premieri külastus. siinkohal küsiks soovitusi headest the rooti ja gangstarri lugudest. mazz? anybody?
            üks rootsi soovitavatest on kindlasti mingi guns värk


            edit: need olid siis GANG STARR - THE SQUEEZE (THE EARL REMIX) (03:05)
            THE ROOTS - GUNS ARE DRAWN (04:35) ja ma soovitan neid ka kõigile smal ajal ootan siia uusi soovitusi antud teemal
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Rootsi puhul nii väga kursis ei ole, aga Gang Starri kohta võib küll öelda, et kogu looming tasub järele checkimist. Nende viimane üllitis The Ownerz (2003) oli lihtsalt super ja maitsmiseks soovitangi kuulata kas seda või siis nende kogumik-albumit Full Clip.

              The Rootsi kohta oskan ainult niipalju öelda, et kõik nende lood kõlavad väga hästi ja nad teevad erinevalt enamikust hip-hopparitest oma muusikat laiv-pillidega. Arusaamatu, miks ma ei ole ühtegi nende albumit veel tõmmanud ja tõsisemalt süvenenud.

              Lugusid ei oskagi soovitada, sest kõik on super ja valida ei oska. Head mekkimist.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                ohsapühajumal... kergem oleks sulle mõlema kollektiivi kõik plaadid soovitada
                aga no proovime siis - mõned lood alustuseks. järgnev valik on 100% subjektiivne

                GANG STARR:

                soliloquoy of chaos
                step in the arena
                take it personal
                you know my steez
                skills
                rite where u stand (minu isiklik absoluutne lemmik)
                nice girl, wrong place
                who got gunz
                deadly habitz
                playtawin\'
                full clip
                jne jne...

                Ja üleüldse soovitaks sarnaselt mazziga algatuseks muretseda nende viimane LP \"The Ownerz\": super plaat läbinisti.

                THE ROOTS:

                nende puhul on minu isiklik lemmik samuti viimane album, \"The Tipping Point\", ja sealt lood nagu:
                star
                I don\'t care
                don\'t say nuthin\'
                duck down
                why

                Üldiselt Rootsi puhul on asi vähe keerulisem, sest nad on aja jooksul stiililiselt suht palju kõikunud, seega pead ise pisut kaevama ja uurima. Sinu mainitud \"guns are drawn\" on sellesama \"Tipping Pointi\" peal ja iseloomustab selle plaadi saundi üsna hästi, seega kui meeldis, mine osta ära

                ahjaa, ja veel üks The Rootsi lugu, mida mitte ei saa märkimata jätta, on koos Cody Chesnuttiga tehtud \"The Seed (2.0)\" - kui see sind liikuma ei pane, siis oled officially dead

                NB kõik eelnev on töö kõrvalt ja kiiruga mälu järgi kirja pandud, seega võib nii mõnigi oluline asi olla vahelt välja jäänud, aga alguseks kärab küll. Enjoy!

                PS esmaspäeval kella seitsmest üheksani on R2-s hiphopisaade \"Programm\", mida sa seekord ilmselt kuulma juhtusidki - meie oludes ka enam-vähem parim võimalus uuest kraamist ülevaadet saada. Neil on playlist r2 kodukal väljas, nii et sealt saad ka lood kätte.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas vincent

                  PS esmaspäeval kella seitsmest üheksani on R2-s hiphopisaade \"Programm\", mida sa seekord ilmselt kuulma juhtusidki - meie oludes ka enam-vähem parim võimalus uuest kraamist ülevaadet saada. Neil on playlist r2 kodukal väljas, nii et sealt saad ka lood kätte.
                  Nii palju, et pühapäeva õhtuti tasub ka R2 kuulata, sest \"vana peer\" Kozy juhib siis legendaarset Linnadžunglit, mis minu subjektiivse arvamuse kohaselt näitab Programmile veel kindlalt koha kätte.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas mazz


                    Algselt postitas vincent

                    PS esmaspäeval kella seitsmest üheksani on R2-s hiphopisaade \"Programm\", mida sa seekord ilmselt kuulma juhtusidki - meie oludes ka enam-vähem parim võimalus uuest kraamist ülevaadet saada. Neil on playlist r2 kodukal väljas, nii et sealt saad ka lood kätte.
                    Nii palju, et pühapäeva õhtuti tasub ka R2 kuulata, sest \"vana peer\" Kozy juhib siis legendaarset Linnadžunglit, mis minu subjektiivse arvamuse kohaselt näitab Programmile veel kindlalt koha kätte.
                    kunagi käis Jasper suurte kõrvaklappidega ringi ja oli lahe mees. kassetpleieris olid alati linadzungli lindistused äge see noorus ikka
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Jah, muidugi, selle unustasin. \"Linnadžungel\" pendeldas oma eetriajaga vahepeal ühelt nädalapäevalt teisele, seetõttu juhtus kuidagi nii, et olen seda viimasel ajal harva kuulama sattunud. Mis ei tähenda muidugi, et saade hea ei oleks. Tinglikult võib vist mingi sellise mõttelise joone kahe saate vahele tõmmata, et \"Programm\" keskendub peamiselt uuele muusikale, samas kui Kozy mängib eeskätt seda, mis talle endale meeldib ehk siis tihtipeale vanemat kraami.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        \"Programm\" keskendub peamiselt uuele muusikale, samas kui Kozy mängib eeskätt seda, mis talle endale meeldib
                        Täpselt nii ja sellpärast Linnadžungel mulle rohkem meeldibki. Just see saade tõi mu kunagi hopi juurde ja ei ole vist kokkusattumus, et muusikamaitse on Kozy omaga suht sarnane nüüd.

                        Ja mis puutub Jasperit ja tema linte, siis mul on vist siiamaani terve hunnik aastatetaguseid Linnadžungli saateid lindis. Olid ikka ajad tõepoolest.


                        Hip-hop haaras mu endasse pikki aastaid tagasi,
                        kuulasin Linnadžungli linte ka siis kui ma magasin.
                        Jah, võimalused olid sitemad ja kvaliteet kannatas,
                        aga tunne - see õige asja tunne - kõik muu kahvatas.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas mazz

                          Hip-hop haaras mu endasse pikki aastaid tagasi,
                          kuulasin Linnadžungli linte ka siis kui ma magasin.
                          Jah, võimalused olid sitemad ja kvaliteet kannatas,
                          aga tunne - see õige asja tunne - kõik muu kahvatas.

                          kõik koos: See tunne on õige, see tunne on õige.

                          Pole paremat asja kui korralik rütm ja riim,
                          sinna juurde kuulub kindlasti ära veel sült ja piim.
                          Lihtsalt pane üle ühe lause sarnane sõna.
                          ja vaata, mida arvab sellest sinu lihane ema.


                          Just nii, just nii. edasi viib juba kuul ja dii

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            minu (mitte nii väga) tagasihoidliku arvamuse järgi on gangstarri kõige kõvem lugu \'moment of truth\' pärit siis vist kuskilt 1997-98 aasta albumilt \'moment of truth\', mille ma aga kahetususväärelt laenasin ühele tuttavale ja pole sellest ajast seda plaati näinud enam.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Queens of the Stone Age
                              Burn The Witch, I Never Came

                              Kaiser Chiefs
                              Born to be a Dancer, Modern Way, Oh My God, Saturday Night, Time Honoured, What Did I Ever Give You, You Can Have It All

                              David Bridie
                              Hotel Radio, Kerosene, Tender Trap


                              kas pole võrratu?

                              omg... sellisel kellaajal tuleks magada, mitte kuulata lahedat muusikat.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Ma loodan, et ma nimedega ei eksi, aga

                                Ainda Insect (Harmonic Mix David Bridie & Christian Scallan)

                                nii ilus...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X