320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Jälle mina tülitan (so sue me).

    Soovitan soojalt:
    Come Around Cue 1
    Come Around Cue 2
    Take It As Read
    Crow

    Miks, oh miks, ei müü Eesti plaadipoed D. Bridie\'i plaate? Grr... On ikka igavad poed.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas ethan
      Kaiser Chiefs
      C´mon Leeds..

      aga tegelikult tahtsin ma soovitada Röövelööbiku uut plaati.. Mitte sellepärast, et minu parim sõber ja bändikaaslane on kõik lood kirjutanud, vaid sellepärast, et tegemist on selle aasta parima rockalbumiga (jah, rockalbumiga) eestis ja v-olla ka maailmas.. seriously..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        taasleitud vana
        no kui vana tegelt see ikka on, selle aasta plaat
        leidsin kapist commoni - be
        no väga hea alternatiiv kõigi nende m&m, 50sentide, mängude jne taustal
        mõnusalt relaxing, soovitan kuulata
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas EgoTrip


          taasleitud vana
          no kui vana tegelt see ikka on, selle aasta plaat
          leidsin kapist commoni - be
          no väga hea alternatiiv kõigi nende m&m, 50sentide, mängude jne taustal
          mõnusalt relaxing, soovitan kuulata
          Soovitan lugeda hiphop.ee lehelt DJ Questi arvustust selle kohta. Pani minu igatahes uuesti kuulama seda eile õhtul.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Kahekümne minuti pärast, 23.20 Soome MTV3 Martin Scorsese ülistatud Bob Dylani dokumentaali \"No Direction Home\" esimene osa. Kes Põhjas - soovitan mitte maha magada.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              aga rääkides kozyst, siis mul on memoriaal ansambli uus plaat

              mulle meeldis
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Aga minul on viimasel ajal üpris tihti plaadimängijasse juhtunud A-Rühm: Laulmata Jäänud Laulud Täitsa hea ja huvitav vanu häid lugusid kuulata!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Help needed

                  Mis lugu ja kes esitab-some day we`ll be united-või midagi sellist oli,viisi võin ette ka ümiseda
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas marcello


                    Help needed

                    Mis lugu ja kes esitab-some day we`ll be united-või midagi sellist oli,viisi võin ette ka ümiseda
                    Ma ei tea,kas sa seda mõtlesid,aga tundub,et Prince Ital Joe feat. Marky Mark on see vana hea asi: http://www.u-pop.ee/uplayer/artists/p/Prince%2BItal%2BJoe%2Bfeat.M.M/

                    Temalt on veel muidu päris head \"Good Vibrations\" ja Happy People\"
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas marcello


                      Help needed

                      Mis lugu ja kes esitab-some day we`ll be united-või midagi sellist oli,viisi võin ette ka ümiseda
                      kui see on see diskokas siis äkki dj bobo..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        20. septembril sellel aastal on väljastatud härraste Franks & Dinsdale ehk Audio Bullyse uus heliplaat. 2003. aastal ilmavalgust näind Ego War oli täiesti suurepärane teos. NAtuke äkki liiga sarnane The Streetsi esikplaadile, kuid ikkagi väga hea plaat. Uuel plaadil nimega Generation nii hästi läinud ei ole. Esiksingel remiks Nancy Sinatra laulust My Baby Shot Me down on küll suurepärane, aga edaspidi läheb kõik selles vanas äraleierdatud uk-garage võtmes. ilusti 4/4 taktimõõt, mõningate murdumiskohtadega ja laisa räpikäiguga, kuid üsna igav ja üheülbaline. Fännidele soovituslik, kuid kes Audio Bullysrst ei tea ning soovivad sellest paremat muljet jätta sis soovitan siiralt Ego War hankida.

                        Ja jõuluperioodil arvutist ning mp3-dest eemal olles leidsin meelerahu ja jõulutunde ja muud sellist The Cardigansi imeilusat albumit The First Band In The Moon kuulates. Plaat, millelt leidusid sellised meelikõditavaid laule kui Lovefool, Great Divide, Heartbreaker etc. Kahju, et The Cardigansi uuemad plaadid pole suutnud enam nii ilusad olla, kui see 90-ndate keskpaiga meistriteos.

                        Lisaks kuulan ma praegu IDM/Neo-Electro meitsriteost Metamathicsilt Rewired In My Manor aastast 2002. Kogumikplaat erinevatelt artistidelt ning meeleolult meenutab sellist ängistavat ulmefantaasiat nagu Macross Plus või näiteks Serial Experiments Lain. Natuke unistavad kosmosepildid nagu ENV(itre) \"Blue Moon Rising\" vahelduvad ärevamate ning rohkem neoonvalgust ja kiirelt liikuvaid autotagatulesid silme ette toovate lugudega nagu Kero - Shit Pod Is Hot. Väga huvitav kuulamine, kuid et terve plaat läbi vaadata, peaks olema piisavalt õige tuju, muidu võib mingil hetkel natuke ängistavalt mõjuda. P.s. plaadi kindlalt parim teos on jala mõnusalt tatsuva võttev Kettel \"The Pod\".

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Audio Bullyse plaat on mul hetkel auto cd-mängijas ja olen päris rahul. Head muusikat, omapärast garage\'it ning mõnusaid biite. Ühesõnaga mulle meeldib täitsa. Tasub kuulata.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            ma endiselt räpilainel enamasti seega soovitan lugeda eelmist lehekülge ja lisaks seedida veidi fonky family repertuaari.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              mis laul on oneilli reklaamis??

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Täna hommikune esimene kuulamine oli Jose Gonzaleze plaat Veneer aastast 2003. Indie-sadcore nimetatakse sellist muusikastiili nagu ladina juurtega tõenäoliselt USA meeslaulja-instrumentalist viljeleb. Muusika on kurb ja mõtlik, kuid enamusest kurbadest songwriter/singeritest eristab teda latiinolik (heas mõttes) kitarrikäsitsus ning muusika. Mitte just otseselt minu maitse, kuid tubli 5/10 annaks hindeks ikka.

                                Teine mõtiskleja on Julian Fane, Vancouverist. Erinevalt Jose Gonzalezest, kelle mõtisklus seisnes põhiliselt sõnades ja kitarr oli lihtsalt tore sidekick nagu robin batmanile, siis Julian tegeleb rohkem unistuste muusikas väljendamisega ja sõnad on lihtsalt tore lisand, et jätta veelgi ebamaisemat muljet. MEenutab VÄGA Sigur Rosi. Esialgu oligi tunne, et tegu ongi Sigur Rosiga. Sest nii muusika kui ka laulja hääl on üsnagi sarnased. Parem kui Jose Gonzalez. Hindeks nii 7/10 ja plaadi nimi on Special Forces aastast 2004.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X