320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Cascada\'st niipalju, et 10. ja 11\'l veebruaril esinevad nad Eestis!
    sigpic

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Toon sisulisse teemasse üle Rünno algatatud diskussiooni, mis sai alguse Cashi \"Hurt\'ist\" ja selle algupärasest esitajast.

      Kuulasin siis ka NIN versiooni lõpuks ära. Ega ta nii mõjus ei olnud, kui sureva mehe tagasivaade, aga halb ka mitte. Vaatamata kogu Rünno kriitilale, on Trent Renzor vist siiski geenius. Lugu ise siis juba ´94 aastast. Teemaarenduse mõttes väga lahedalt üles ehitatud pala. Sedasorti bändide jaoks oli tegemist ka üpris keeruliste aegadega. 90\'te alguses laineid löönud grunge oli surnud (nii stiili kui ka oma suurima prohveti näol), ning ennast uuest leida oligi keeruline. Heade tekstide poolest tuntud Onu Trent kirjutas selle loo endast, kuid üldiselt sobib see kõigi sääraste suhu, kellel raske on.

      Ning noorematele foorumlastele infoks. NIN esindas suuresti sedasama grungekoolkonda, mis Nirvana kiiluvees üleöö kuulsaks sai. Tuntumad esindajad olid siis lisaks Nirvanale ka Pearl Jam, NIN, Soundgarden, Alice In Chains jne. Ise kuulasin neist Pearl Jami ja Soundgardenit, kelle VS (PJ- 93) ja Superunknown (SG - 94) on tänapäevalgi täitsa kuulatavad plaadid. Grungeajastu lõppemise üle võib sutsu vaielda, aga üldiselt kõlbab ilusaks sümboolseks lõpuks Onu Kurt\'i päästikulevajutus.

      everyone I know goes away in the end
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas rohelineKonn
        NIN esindas suuresti sedasama grungekoolkonda, mis Nirvana kiiluvees üleöö kuulsaks sai.
        Ma ei ole kunagi muusikastiilide määratlemisega hakkama saanud (peamiselt on neid minu jaoks kaks: muzak mis meeldib, ja siis loogiliselt see teine, mis mitte), aga NIN grungekoolkonna esindaja? Pigem industriaal-pop-sündi-metal (), riiulis kuskil Ministry ja Skinny Puppy vahel.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas fitti


          Algselt postitas rohelineKonn
          NIN esindas suuresti sedasama grungekoolkonda, mis Nirvana kiiluvees üleöö kuulsaks sai.
          Ma ei ole kunagi muusikastiilide määratlemisega hakkama saanud (peamiselt on neid minu jaoks kaks: muzak mis meeldib, ja siis loogiliselt see teine, mis mitte), aga NIN grungekoolkonna esindaja? Pigem industriaal-pop-sündi-metal (), riiulis kuskil Ministry ja Skinny Puppy vahel.
          no ma kartsin, et selle pealt hakkab mõni vanakooli peer mind kottima. teoreetiliselt võiksin ma ju öelda, et sul on õigus, aga ma ei tee seda sest:
          a.) oled sa manku fänn
          b.) vaatamata igasugustele mõistlikele põhjendustele liigitub NIN just selliseks bändiks, mis ilma nirvana kiiluveeta olekski jäänud kuhugi clevelandi garaazi mängima.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas rohelineKonn
            teoreetiliselt võiksin ma ju öelda, et sul on õigus
            Ma siit nagunii enam edasi ei lugenud.

            Mina tahaks siinkohal veel haipida põhjanaabrite esi-eklektikute gruppi \'Waltari\', mille viimase kaheosalise üllitise \'Blood Sample\' ma nüüd mõned head korrad läbi olen kuulanud. Natuke ebaühtlane vast, mõned lood on pisukese ruumitäitemekiga, aga samas kaaluvad absoluutsed pärlid nagu \'Helsinki\' sellised väikesed mured kuhjaga üles. Kuula seda, kuula!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas Devil


              Algselt postitas zaz


              Def Räädu feat. J.O.C. - Mis värk on
              uahha, tahtsin seda just siia postitama hakata, bro .
              Igatahes singel on moinu valduses
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas fitti


                Algselt postitas rohelineKonn
                NIN esindas suuresti sedasama grungekoolkonda, mis Nirvana kiiluvees üleöö kuulsaks sai.
                Ma ei ole kunagi muusikastiilide määratlemisega hakkama saanud (peamiselt on neid minu jaoks kaks: muzak mis meeldib, ja siis loogiliselt see teine, mis mitte), aga NIN grungekoolkonna esindaja? Pigem industriaal-pop-sündi-metal (), riiulis kuskil Ministry ja Skinny Puppy vahel.
                Näed... see on nüüd see koht, kus ManU fänniga nõus olla..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Kui \"Taani karikatuuride\" teema kammima hakkab siis on tore pöörduda punkrocki
                  poole ja kuulata sealseid sõnumeid. Green Day on ilmselgelt ajudele liig seega soovitan NO FX. Mõned sõnumid siis ka mida nad mulle edastasid...
                  Drikin\' beer too SLOW
                  Don\'t drink and drive, you might spill your drink
                  kill all the white men
                  -loomulikult on nad ise ka valged
                  jne
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    aga mina tahtsin teile öelda et ma leidsin ühe ülinummi indi-bändi. väga vägä uhke musjonks neil...


                    death cab for cutie.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Muidugi Liam Lynch ja United States of Whatever on ka tuju parandav sellistel hetkedel
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Hjaa. Stereo Total \"L\'Appareil a Sous\" ja Felix Kubin \"Hit Me Provider\" on jubelahdealt head energiapommid, millega ma praegu oma tuju parandan. Kui ma ei peaks paar päeva foorumis olema, siis on mu elukaaslane mind nende laulude pärast ilmselt korterist välja visand..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Seoses Johnny Cash filmi \"Walk the Line\" vaatamisega, tõmbasin endale kellegi poolt kokku pandud \"rare collectioni\" (50 laulu) ja peab tunnistama, et vahelduseks Green Day muusikale täitsa hästi mõjub.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Äitahh Mazz! Pole ammu näinud
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Viimastel päevadel olen olnud Smashing Pumpkinsi kütkes. Hämmastavalt hea leid on see ansambel olnud minu jaoks. Kusjuures nende vanem materjal (ehk siis 90. alguse ja keskpaiga oma) on valgusaastate võrra parem nende hilisema perioodi loomingust.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Motörhead on see bänd mis praegalt rokib soovitan soojalt
                                eriti hea nende plaat Iron Fist mille just ostsin
                                Pilt kus trumm on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X