320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas Peppone


    nagu ikka, jõuab kõik hea minuni paariaastase hilinemisega.
    ehk siis, The Shins \"Chutes Too Narrow\" rokib!
    Ometi ka põhjust kellegagi siin teemas nõus olla. See plaat on tõesti suuremat sorti elamus. Tea, kas sellelt bändilt ka midagi uuemat ilmunud või ilmumas? Teine viimaste aastate kõvadest rokielamustest Secret Machines pidavat küll kevadel uue albumi välja andma.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Fantast, kui hea!

      Scissor Sisters - Mary (Junkie XL Mix)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Def Räädu feat. J.O.C. - Mis värk on
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas zaz


          Def Räädu feat. J.O.C. - Mis värk on
          uahha, tahtsin seda just siia postitama hakata, bro .

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Maitea kas seda sobib ikka muusika-teemasse postitada aga tahtsin lihtsalt öelda, et eurovisioon pole enam naljakas ka. :P
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Bonnie Raitti möödunud aastal ilmunud album \"Souls Alike\" on lausa uskumatult funky. Armun daami lauludesse aina enam. I Will Not Be Broken, Crooked Crown, Love On One Condition. Muidugi tasub tshekata ka Bonnie varasemaid üllitisi. Tase alati ühtlaselt kõrge.
              Muusikat täiskasvanud maitsele.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Woman hold her head and cry
                Cause her son had been shot down in the street and died


                Just selliste Bob Marley sõnadega algab äsja minu arvutisse jõudnud suurepärane lugu Notorious B.I.G featuring Bob Marley esituses \"Hold Ya Head\". Vapustav lausa, viimasel ajal ongi juhtunud nii, et olen sattunud väga hea hip-hop kraami otsa, tänane leid on üks järjekordne pärl. P.Diddy on suhteliselt hiljuti välja andnud järjekordse (väidetavalt ka viimase) Notoriouse albumi Duets: The Final Chapter , kus mõistagi peal materjal, mis seni ei ole avalikkuseni jõudnud ning ka materjal, mis mitmest loost kokku mixitud (mida on tehtud ka äärmiselt edukalt). Ka nimetatud \'Hold Ya Head\' on kokku klopitud kahekst loost: Notoriouse enda ühest parimast loost ( minumeelest ) Suicidal Thoughts, mis originaalis ilmus albumil Ready to Die(mis oli Biggie debüütalbum) ning Bob Marley loost \"Johnny Was\". Ega nüüd muud üle jäägi, kui homme tuleb kogu see album omale hankida, sest ma tõsiselt kahtlen, et see ainus meistriteos sellelt albumilt oli.

                Midagi veel ka lugemist tahtjaile, nimetatud plaadi Duets: The Final Chapter tutvustus.

                Biggie Smalls \"Duets: The Final Chapter\"


                Parandan end kohe. Nimelt on mul sellelt albumilt olemas ka lugu Nasty Girl, kus lisaks Biggie häälele on kuulda ka P.Diddy enda oma ning ka Nelly, Jagged Edge ja Avery Storm löövad kaasa. Ühe astme võrra kehvem lugu kui eelmine, ent tugevalt üle keskmise sellegipoolest.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  kuulan just nüüdsama selle teema paar kuud vana soovitust Adult - Gimme Trouble. julgen üle soovitada. ma nüüd ei tea, mis nende ametlik stiil on, aga minu jaoks on nad bassikeskne elektro.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas jan


                    Algselt postitas zaz


                    Def Räädu feat. J.O.C. - Mis värk on
                    mehed, mehed, kuskohast seda lugu tõmmata saaks?
                    Põhimõtteliselt on limewire-is täitsa olemas. Ma ei mõista, miks sa seda üldse tõmmata tahad. Def Räädul on nii \"mõnigi\" palju parem lugu.
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Sai siis kuulatud tõmbamise teel Cascada esimest albumit \"Everytime We Touch\". Pärast 6\'nda laulu kuulamist otsustasin kohe ära, et see plaat leiab ka originaalina minu cd-kollektsiooni!

                      Koosneb mõnest ballaadi-laadsest loost, siis jällegi sellistest vanematest hitidest (\"Miracle\", \"Bad Boy\", \"Everytime We Touch\" + kõige uuem singel \"How Do You Do\"), kolmandaks on sellised võimsad laulud kaunide vokaalidega ja veel mõni teine stiil.

                      Igatahes, Natalie, Dj Manian ja Dj Yanou on supertööga hakkama saanud.

                      Plaadi parem laul on kahtluseta - Cascada - Ready For Love! Pole ammu midagi nii head kuulnud!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Cascada\'st niipalju, et 10. ja 11\'l veebruaril esinevad nad Eestis!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Toon sisulisse teemasse üle Rünno algatatud diskussiooni, mis sai alguse Cashi \"Hurt\'ist\" ja selle algupärasest esitajast.

                          Kuulasin siis ka NIN versiooni lõpuks ära. Ega ta nii mõjus ei olnud, kui sureva mehe tagasivaade, aga halb ka mitte. Vaatamata kogu Rünno kriitilale, on Trent Renzor vist siiski geenius. Lugu ise siis juba ´94 aastast. Teemaarenduse mõttes väga lahedalt üles ehitatud pala. Sedasorti bändide jaoks oli tegemist ka üpris keeruliste aegadega. 90\'te alguses laineid löönud grunge oli surnud (nii stiili kui ka oma suurima prohveti näol), ning ennast uuest leida oligi keeruline. Heade tekstide poolest tuntud Onu Trent kirjutas selle loo endast, kuid üldiselt sobib see kõigi sääraste suhu, kellel raske on.

                          Ning noorematele foorumlastele infoks. NIN esindas suuresti sedasama grungekoolkonda, mis Nirvana kiiluvees üleöö kuulsaks sai. Tuntumad esindajad olid siis lisaks Nirvanale ka Pearl Jam, NIN, Soundgarden, Alice In Chains jne. Ise kuulasin neist Pearl Jami ja Soundgardenit, kelle VS (PJ- 93) ja Superunknown (SG - 94) on tänapäevalgi täitsa kuulatavad plaadid. Grungeajastu lõppemise üle võib sutsu vaielda, aga üldiselt kõlbab ilusaks sümboolseks lõpuks Onu Kurt\'i päästikulevajutus.

                          everyone I know goes away in the end
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas rohelineKonn
                            NIN esindas suuresti sedasama grungekoolkonda, mis Nirvana kiiluvees üleöö kuulsaks sai.
                            Ma ei ole kunagi muusikastiilide määratlemisega hakkama saanud (peamiselt on neid minu jaoks kaks: muzak mis meeldib, ja siis loogiliselt see teine, mis mitte), aga NIN grungekoolkonna esindaja? Pigem industriaal-pop-sündi-metal (), riiulis kuskil Ministry ja Skinny Puppy vahel.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas fitti


                              Algselt postitas rohelineKonn
                              NIN esindas suuresti sedasama grungekoolkonda, mis Nirvana kiiluvees üleöö kuulsaks sai.
                              Ma ei ole kunagi muusikastiilide määratlemisega hakkama saanud (peamiselt on neid minu jaoks kaks: muzak mis meeldib, ja siis loogiliselt see teine, mis mitte), aga NIN grungekoolkonna esindaja? Pigem industriaal-pop-sündi-metal (), riiulis kuskil Ministry ja Skinny Puppy vahel.
                              no ma kartsin, et selle pealt hakkab mõni vanakooli peer mind kottima. teoreetiliselt võiksin ma ju öelda, et sul on õigus, aga ma ei tee seda sest:
                              a.) oled sa manku fänn
                              b.) vaatamata igasugustele mõistlikele põhjendustele liigitub NIN just selliseks bändiks, mis ilma nirvana kiiluveeta olekski jäänud kuhugi clevelandi garaazi mängima.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas rohelineKonn
                                teoreetiliselt võiksin ma ju öelda, et sul on õigus
                                Ma siit nagunii enam edasi ei lugenud.

                                Mina tahaks siinkohal veel haipida põhjanaabrite esi-eklektikute gruppi \'Waltari\', mille viimase kaheosalise üllitise \'Blood Sample\' ma nüüd mõned head korrad läbi olen kuulanud. Natuke ebaühtlane vast, mõned lood on pisukese ruumitäitemekiga, aga samas kaaluvad absoluutsed pärlid nagu \'Helsinki\' sellised väikesed mured kuhjaga üles. Kuula seda, kuula!
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X