320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    polnud ammu kuulanud misfits\'i.. nüüd kui sai seda jälle tehtud, jäid kummitama kaks väga pulli lugu: astro zombies ja horror business. imeilus vanem-aegne punk!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Nii muusikagurmaanide paastupäevad on läbi, sest mina soovitan jälle mingit plaati. juhhei ja kestvad ovatsioonid. Stacs Of Stamina plaat Tivoli leidis end lõpuks mängimast minu playlistis ja mina olen selle juhtumiga väga rahul. Stiiliks võib öelda blip-hop, mis tähendab siis sisuliselt electrotaustaga hiphop. mingi tobe stiilinimetus antud asja kohta oli ka Eurocrunk Taust on mõnus 8-bitine, nagu kõikidel parematel electropuntidel ning sinna siis tuleb peale üsna kurjad riimid, mis annab kokku väga jõulise ning nauditava kompoti.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        winamp shuffeldas mulle mingi hetk sellise laulu mängima nagu Crystal Watersi Come On Down. See oli siis see laul, kus kasutati The Price Is Right teemat ning tulemuseks oli üks parimaid hausilakse, mida minu kõrvad kuulma on pidanud. Ilus ja nostalgiline laul meenutamaks aegu kui Dannar veel tubli hausipepu oli

        Ja selline tore artist mängis ka vahepeal nagu Japanese Telecom. Stiil endiselt electro, kuid eriti meeldivad mulle sellised bändinimed. Nagu kunagi oli üks üsna hea dnb-grupp London Elektricity. Millal küll meil tulevad sellised lahedad kollektiivid nagu Eesti Raudtee, Iru Elektrijaam või Peipsi Kalur?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas Tanel


          Cascada\'st niipalju, et 10. ja 11\'l veebruaril esinevad nad Eestis!
          Käisin ja vaatasin kah teda lähedalt.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas dannar


            Nii muusikagurmaanide paastupäevad on läbi, sest mina soovitan jälle mingit plaati. juhhei ja kestvad ovatsioonid. Stacs Of Stamina plaat Tivoli leidis end lõpuks mängimast minu playlistis ja mina olen selle juhtumiga väga rahul. Stiiliks võib öelda blip-hop, mis tähendab siis sisuliselt electrotaustaga hiphop. mingi tobe stiilinimetus antud asja kohta oli ka Eurocrunk Taust on mõnus 8-bitine, nagu kõikidel parematel electropuntidel ning sinna siis tuleb peale üsna kurjad riimid, mis annab kokku väga jõulise ning nauditava kompoti.
            katastroofiliselt sitt plaat. usaldus dannari vastu, mis peale Adulti oli tipus, on hakanud vankuma.
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Nii soovitan nüüd järgmist katastroofiliselt sitta plaati, mis mulle jubedalt meeldib. Ühe minu suurima lemmikbändi Stereo Total\'i bassimängija Angie Reedi sooloplaat Presents the Best of Barbara Brockhaus. Meenutab natuke Le Tigre/Chicks on Speedi. kandub electroclashi (oi kuidas ma seda sõna vihkan) lo-fi tiiba.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Keegi selliste rahulikemate lugude remixe ei oska öelda?
                Mulle meeldis Coldplay - Speed of sound (dance remix) ja kui keegi teab veel midagi head siis võib öelda

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Täitsa tore nädala demo on R2-s seekord
                  Ehk keegi asjaosalistest kommenteerib natuke, on äkki plaati oodata?

                  Jutt siis Sääskedest.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas norsk


                    Täitsa tore nädala demo on R2-s seekord
                    Ehk keegi asjaosalistest kommenteerib natuke, on äkki plaati oodata?

                    Jutt siis Sääskedest.
                    Sääskedest tean niipalju, et pidavat olema Ulfsaku bänd(see, kes Koosolekut tegi) ja nad on ka Rahvaomakaitse ühed lemmikud. Esinesid isegi seal juubeliüritusel. Plaadi kohta infot pole.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Algselt postitas norsk


                      Täitsa tore nädala demo on R2-s seekord
                      Ehk keegi asjaosalistest kommenteerib natuke, on äkki plaati oodata?

                      Jutt siis Sääskedest.
                      Sääskedest tean niipalju, et pidavat olema Ulfsaku bänd(see, kes Koosolekut tegi) ja nad on ka Rahvaomakaitse ühed lemmikud. Esinesid isegi seal juubeliüritusel. Plaadi kohta infot pole.
                      plaat ammu väljas. superhea.

                      ps. vaadake runno avatari
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Selle intrigeeriva uudise taustal, et saab vahest keset (loodetavasti) kuuma suve umbses ja (ilmselt) pungil rahvast täis rokkafees Deftonesi saatel õõtsuda, kuulasin lõpuks ära nende \'B-Sides & Rarities\'. Mitu päris igavat lugu ja mitu päris kena tundmata lugu, aga erilised kirsid on ikkagi plaadil leiduvad tuntumate lugude akustilised versioonid, eriti hingepugev ehk plaadi viimane \'be quiet and drive (far away)\'. Tule pane pea minu õlale ja kuulame seda veel korra koos.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          täiesti minu regulaarsest skenest väljas, aga
                          fatboy slim-don\'t let the man get you down
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            sex
                            pain
                            angel
                            love
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              The Boyfriends, Morrissey soojendusbänd euroopaturnee 10 livel. Kollektiivi vokalist Martin Wallace kõlab küll nagu Moz ise ja väidetavalt oli Morrissey ka ise seda bändi oma soojendamiseks tahtnud ja minu arust ka täitsa nitshevoo muusika. Nii, et Stockholmis saab 2. aprillil vist küll tore olema, kui just rootslased karantiini seks ajaks peale ei pane linnugripi pärast, ptui, ptui, ptui.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                2006. aasta Briti muusikaauhindade elutööpreemia laureaat Paul Weller kommenteerib oma eelkäijaid - sama auhinna uhkeid omanikke. \"Rokijumalad\" pannakse julmalt paika. 90% ulatuses olen Pauliga samal arvamusel.
                                Väljavõte on ajakirjast Uncut.

                                1. Bob Geldof (2005)
                                \"What\'d he win it for? Can\'t be for his music, man. I mean, if it\'s for his charity work in Africa then you can\'t knock it, but the Boomtown Rats? **** off.\"

                                2. Tom Jones (2003)
                                \"Tom\'s cool, man. I\'d sooner see Tom win it than Bob ****ing Geldof. Or Sir Bob, I should say.\"

                                3. Sting (2002), The Police (1986)
                                \"****ing horrible, man. Not my cup of tea at all. ****ing rubbish. No edge, no attitude, no nothing. Wankers.\"

                                4. U2 (2001)
                                \"No. Never liked them. That whole thing of Bono becoming the Pope, what the ****\'s that all about? Pseudo-American rubbish.\"

                                5. Fleetwood Mac (1998)
                                \"I\'ve got \'Albatross\' on my jukebox, but that was a different ****ing band. I ain\'t having ****ing Tusk and all that bollocks - that\'s what punk was against.\"

                                6. The Bee Gees (1997)
                                \"Good songwriters. But grown men on helium, it\'s not good.\"

                                7. David Bowie (1996)
                                \"No. Wrong! I like about three records of his. Low, Hunky Dory, Can\'t Help Thinking About Me. The rest of it\'s pish.\"

                                8. Van Morrison (1994)
                                \"Well, y\'know, Van\'s a top boy, isn\'t he?\"

                                9. Rod Stewart (1993)
                                \"Never been a fan, mate. I like some of The Faces stuff. I prefer Ronnie Lane\'s songs... they\'re always more soulful.\"

                                10.Freddie Mercury (1992), Queen (1990)
                                \"Nah [laughs]. Wrong! He said he wanted to bring ballet to the working classes. What a c***.\"

                                11.Status Quo (1991)
                                \"I\'ve got a lot of time for the Quo. Straight-haired, no bollocks...\"

                                12.Eric Clapton (1987)
                                \"Not for me, mate. Bluesbreakers was good, but i prefer B.B.King, y\'know... Buddy Guy. I prefer the source. He\'s too bland for me...\"

                                \"So is that it? That\'s the list? Reads like the ****ing kiss of death.\"
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X