320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas Devil


    Algselt postitas zaz


    Def Räädu feat. J.O.C. - Mis värk on
    uahha, tahtsin seda just siia postitama hakata, bro .
    Igatahes singel on moinu valduses
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas fitti


      Algselt postitas rohelineKonn
      NIN esindas suuresti sedasama grungekoolkonda, mis Nirvana kiiluvees üleöö kuulsaks sai.
      Ma ei ole kunagi muusikastiilide määratlemisega hakkama saanud (peamiselt on neid minu jaoks kaks: muzak mis meeldib, ja siis loogiliselt see teine, mis mitte), aga NIN grungekoolkonna esindaja? Pigem industriaal-pop-sündi-metal (), riiulis kuskil Ministry ja Skinny Puppy vahel.
      Näed... see on nüüd see koht, kus ManU fänniga nõus olla..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Kui \"Taani karikatuuride\" teema kammima hakkab siis on tore pöörduda punkrocki
        poole ja kuulata sealseid sõnumeid. Green Day on ilmselgelt ajudele liig seega soovitan NO FX. Mõned sõnumid siis ka mida nad mulle edastasid...
        Drikin\' beer too SLOW
        Don\'t drink and drive, you might spill your drink
        kill all the white men
        -loomulikult on nad ise ka valged
        jne
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          aga mina tahtsin teile öelda et ma leidsin ühe ülinummi indi-bändi. väga vägä uhke musjonks neil...


          death cab for cutie.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Muidugi Liam Lynch ja United States of Whatever on ka tuju parandav sellistel hetkedel
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Hjaa. Stereo Total \"L\'Appareil a Sous\" ja Felix Kubin \"Hit Me Provider\" on jubelahdealt head energiapommid, millega ma praegu oma tuju parandan. Kui ma ei peaks paar päeva foorumis olema, siis on mu elukaaslane mind nende laulude pärast ilmselt korterist välja visand..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Seoses Johnny Cash filmi \"Walk the Line\" vaatamisega, tõmbasin endale kellegi poolt kokku pandud \"rare collectioni\" (50 laulu) ja peab tunnistama, et vahelduseks Green Day muusikale täitsa hästi mõjub.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Äitahh Mazz! Pole ammu näinud
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Viimastel päevadel olen olnud Smashing Pumpkinsi kütkes. Hämmastavalt hea leid on see ansambel olnud minu jaoks. Kusjuures nende vanem materjal (ehk siis 90. alguse ja keskpaiga oma) on valgusaastate võrra parem nende hilisema perioodi loomingust.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Motörhead on see bänd mis praegalt rokib soovitan soojalt
                      eriti hea nende plaat Iron Fist mille just ostsin
                      Pilt kus trumm on?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        polnud ammu kuulanud misfits\'i.. nüüd kui sai seda jälle tehtud, jäid kummitama kaks väga pulli lugu: astro zombies ja horror business. imeilus vanem-aegne punk!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Nii muusikagurmaanide paastupäevad on läbi, sest mina soovitan jälle mingit plaati. juhhei ja kestvad ovatsioonid. Stacs Of Stamina plaat Tivoli leidis end lõpuks mängimast minu playlistis ja mina olen selle juhtumiga väga rahul. Stiiliks võib öelda blip-hop, mis tähendab siis sisuliselt electrotaustaga hiphop. mingi tobe stiilinimetus antud asja kohta oli ka Eurocrunk Taust on mõnus 8-bitine, nagu kõikidel parematel electropuntidel ning sinna siis tuleb peale üsna kurjad riimid, mis annab kokku väga jõulise ning nauditava kompoti.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            winamp shuffeldas mulle mingi hetk sellise laulu mängima nagu Crystal Watersi Come On Down. See oli siis see laul, kus kasutati The Price Is Right teemat ning tulemuseks oli üks parimaid hausilakse, mida minu kõrvad kuulma on pidanud. Ilus ja nostalgiline laul meenutamaks aegu kui Dannar veel tubli hausipepu oli

                            Ja selline tore artist mängis ka vahepeal nagu Japanese Telecom. Stiil endiselt electro, kuid eriti meeldivad mulle sellised bändinimed. Nagu kunagi oli üks üsna hea dnb-grupp London Elektricity. Millal küll meil tulevad sellised lahedad kollektiivid nagu Eesti Raudtee, Iru Elektrijaam või Peipsi Kalur?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Cascada\'st niipalju, et 10. ja 11\'l veebruaril esinevad nad Eestis!
                              Käisin ja vaatasin kah teda lähedalt.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas dannar


                                Nii muusikagurmaanide paastupäevad on läbi, sest mina soovitan jälle mingit plaati. juhhei ja kestvad ovatsioonid. Stacs Of Stamina plaat Tivoli leidis end lõpuks mängimast minu playlistis ja mina olen selle juhtumiga väga rahul. Stiiliks võib öelda blip-hop, mis tähendab siis sisuliselt electrotaustaga hiphop. mingi tobe stiilinimetus antud asja kohta oli ka Eurocrunk Taust on mõnus 8-bitine, nagu kõikidel parematel electropuntidel ning sinna siis tuleb peale üsna kurjad riimid, mis annab kokku väga jõulise ning nauditava kompoti.
                                katastroofiliselt sitt plaat. usaldus dannari vastu, mis peale Adulti oli tipus, on hakanud vankuma.
                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X