320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    täna hommikupoolikul meenutasin vanu toredaid aegu, kui dannar veel tubli hausipepu oli, ning kuulasin Crystal Watersi sinkut lauluga \"Come On Down\". aasta siis oli 2001 ning selline kevadtalv, kui ma selle plaadi sain ning sis olin ma absoluutses vasikavaimustuses. võtsin plaadi ning panin mägima ja üritasin saksofoni ja klarnetiga kaasa mängida ning tundsin end rämeda virtuoosina. Täna ma kuulasin seda plaati poes käis ning tõi mõnusalt melanhoolse naeratuse näole, sest lugu on iseenesest hea.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Vaatasin Pimp My Ride UK-d ja seal kõlas taustaks mingi Boney M\'i Sunny uuendatud versioon. Sama oli ka filmi \"Hitch\" lõpus.

      Keegi oskab õelda esitajat?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas Noonik


        Vaatasin Pimp My Ride UK-d ja seal kõlas taustaks mingi Boney M\'i Sunny uuendatud versioon. Sama oli ka filmi \"Hitch\" lõpus.

        Keegi oskab õelda esitajat?
        Boogie Pimps
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas Jasper


          Algselt postitas Noonik


          Vaatasin Pimp My Ride UK-d ja seal kõlas taustaks mingi Boney M\'i Sunny uuendatud versioon. Sama oli ka filmi \"Hitch\" lõpus.

          Keegi oskab õelda esitajat?
          Boogie Pimps
          Väga tänan sind!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            viimasel nädalal olen ma põhiliselt kuulanud house\'i aastast 88-89

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Angels and Airwaves - tõsiselt hea bänd, kuulake kõik!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                head eesti muusikat äkki keegi ütleb?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Nexus - Nii head tüdrukud ei tee

                  Rokib täiega!!!
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas svennson


                    head eesti muusikat äkki keegi ütleb?
                    Stupid F, Chalice, Põhjamaade hirm jne.:P

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      minu halle argipäevi kirgastavad viimasel ajal Nick Drake\'i ja Badly Drawn Boy üllitised.
                      viimane siis esimese ekvivalent kaasaegses muusikas.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Ariel Pink: I\'m thinking the next album is going to be called Estonian Treasure.

                        Sattus üks huvitav intervjuu selle tüübiga näpuvahele.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Tooli uus album \"10 000 Days\" jõudis täna kohale ning esimese kuulamise järgi tundub väga muhe. Rockilikum ning nüanssides ikka \"Lateralusest\" suht erinev. Varem ilmunud \"Vicarious\" iseloomustab plaati suht hästi.

                          Eriti vinge on plaadiümbris - tõeliselt põnev meistriteos Adam Jonesi ning Alex Grey poolt.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Juhtusin mõtlema, millised võiksid olla mu lemmiklood läbi aegade.

                            Väga häid lugusid on muidugi meeletult palju, aga mõningase mõttetöö järel suutsin leida vaid kolm rada, mis pärast sadu ja sadu kordi kuulamist endiselt külmavärinad seljale toovad ja ümbritsevast maailmast välja lülitavad:

                            Atmosphere - God Loves Ugly
                            Blackalicious - Release
                            Immortal Technique - Internally Bleeding

                            Kõik kolm said avastatud juba aasta kuni kolm tagasi ning kardetavasti jäidki parimad muusikaelamused minu jaoks just sellesse aega. Sellega on nagu narkoga - mida aeg edasi, seda rohkem muutub kuulamine lihtsalt kunagise parima kaifi meenutamiseks. Hea kraami tunneb küll ära, aga elamus ei ole paratamatult enam kunagi päris sama. Samas ilma mussita ka kuidagi läbi ei saa - 10h päevas miinimum.

                            Muusika-narkomaania ei ole vähemalt ohtlik ja head kraami on tõepoolest palju, nii et nurinaks pole põhjust.


                            Lootusetu narkar mazz

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Viimasel ajal kuidagi eriti palju: Catatonia, Eskobar ja Brainstorm.
                              You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Selle suve üks võimalike klubihitte - Chicane feat. Tom Jones - Stoned In Love.

                                Võimsad vokaalid, house/dance vahepealeses laulus, mis klubides suht kindlalt rokkima hakkab.

                                Ma hoiatasin.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X