320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Angels and Airwaves - tõsiselt hea bänd, kuulake kõik!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      head eesti muusikat äkki keegi ütleb?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Nexus - Nii head tüdrukud ei tee

        Rokib täiega!!!
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas svennson


          head eesti muusikat äkki keegi ütleb?
          Stupid F, Chalice, Põhjamaade hirm jne.:P

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            minu halle argipäevi kirgastavad viimasel ajal Nick Drake\'i ja Badly Drawn Boy üllitised.
            viimane siis esimese ekvivalent kaasaegses muusikas.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Ariel Pink: I\'m thinking the next album is going to be called Estonian Treasure.

              Sattus üks huvitav intervjuu selle tüübiga näpuvahele.
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Tooli uus album \"10 000 Days\" jõudis täna kohale ning esimese kuulamise järgi tundub väga muhe. Rockilikum ning nüanssides ikka \"Lateralusest\" suht erinev. Varem ilmunud \"Vicarious\" iseloomustab plaati suht hästi.

                Eriti vinge on plaadiümbris - tõeliselt põnev meistriteos Adam Jonesi ning Alex Grey poolt.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Juhtusin mõtlema, millised võiksid olla mu lemmiklood läbi aegade.

                  Väga häid lugusid on muidugi meeletult palju, aga mõningase mõttetöö järel suutsin leida vaid kolm rada, mis pärast sadu ja sadu kordi kuulamist endiselt külmavärinad seljale toovad ja ümbritsevast maailmast välja lülitavad:

                  Atmosphere - God Loves Ugly
                  Blackalicious - Release
                  Immortal Technique - Internally Bleeding

                  Kõik kolm said avastatud juba aasta kuni kolm tagasi ning kardetavasti jäidki parimad muusikaelamused minu jaoks just sellesse aega. Sellega on nagu narkoga - mida aeg edasi, seda rohkem muutub kuulamine lihtsalt kunagise parima kaifi meenutamiseks. Hea kraami tunneb küll ära, aga elamus ei ole paratamatult enam kunagi päris sama. Samas ilma mussita ka kuidagi läbi ei saa - 10h päevas miinimum.

                  Muusika-narkomaania ei ole vähemalt ohtlik ja head kraami on tõepoolest palju, nii et nurinaks pole põhjust.


                  Lootusetu narkar mazz

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Viimasel ajal kuidagi eriti palju: Catatonia, Eskobar ja Brainstorm.
                    You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Selle suve üks võimalike klubihitte - Chicane feat. Tom Jones - Stoned In Love.

                      Võimsad vokaalid, house/dance vahepealeses laulus, mis klubides suht kindlalt rokkima hakkab.

                      Ma hoiatasin.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        The Storys - Cinnamon.

                        Täiuslik suvine läänerannikulugu suvalistelt Inglise poistelt... Cinnamon lets her hair down long and it\'s tangled in a thousand knots...

                        Nüüd öelge, kust kurat ma selle plaadi kätte saaksin? Londonisse pole plaanis minna...
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas mcnamara


                          The Storys - Cinnamon.

                          Täiuslik suvine läänerannikulugu suvalistelt Inglise poistelt... Cinnamon lets her hair down long and it\'s tangled in a thousand knots...

                          Nüüd öelge, kust kurat ma selle plaadi kätte saaksin? Londonisse pole plaanis minna...
                          Amazon?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Jaa, ma tahaks et selle review autor oleks mina. It\'s a late-career triumph that could pass for another, lesser group\'s greatest-hits collection. Ainult, et mina lõpetaks teistmoodi:

                            A few songs later, Kiedis seems to confess some fears about the project at hand: \"The risk, is it worth it?/The disc, is it perfect?\" Perfect? Fuck yeah.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Michael Buble - A Song for You
                              karm värk on see jalgpall

                              ja ega see elu ka parem pole

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas fitti


                                Jaa, ma tahaks et selle review autor oleks mina. It\'s a late-career triumph that could pass for another, lesser group\'s greatest-hits collection. Ainult, et mina lõpetaks teistmoodi:

                                A few songs later, Kiedis seems to confess some fears about the project at hand: \"The risk, is it worth it?/The disc, is it perfect?\" Perfect? Fuck yeah.
                                fuck yeah, 100 % nõus.

                                loodetavasti neid ka ikka nägemas näiteks järgmine aasta eestimaa pinnal.
                                ½121½

                                Kommentaar

                                Working...
                                X