320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    kui sa mõtled CD\'sid siis nn kirjutatud plaadi korral on sul algselt tegemsit toorikuga, mille kattekiht on laseri abil töödeldav. tavaliselt siis ühe korra, mille järel peaks materjal omandama stabiilse seisundi ja säilitama seda kaua-kaua. praktikas on aga raske luua materjale, mis olles enne aktiivsed muutuksid ühtäkki täitsa passiivseks. seega - kui isegi vastselt kirjutatud plaadi ja nn pressitud plaadi kvalteedis erilist vahet polegi, siis aja jooksul peaks kirjutatud plaat oma omadusi kaotama hakkama.

    kui mõtlesid vinüüle, mida saab samuti kodus pressida, siis nendest tean ainult ühe saksa dj ja plaadifirma onu jutu kaudu. kodus pressitud vinüül pidavat kõlbama maksimaalselt 50 korda mängida, kuna jääb liiga pehme. et siis analoogne lugu CD\'dega.

    kui aga nüüd veel suurem realist olla, siis on olukord muidugi hullem. nimelt tõmbavad inimesed endale mp3\'d ja kirjutavad need endale audioplaadiks. kuna mp3 (nagu ka näiteks jpg ja avi) on väga tugevalt pakitud formaat, siis on seal lihtsalt vähem infot. et siis osa helipildist läheb kaduma. tümakasõbrad peavad muretsema kõigve vähem - nende muusikas ongi oluliselt vähem infot ja kadu seeläbi väiksem. päriselt ka.

    läheb küll natuke teemast mööda, aga ei saa jätta mainimata, et maailmas leidub ka sääraseid idioote, kes tõmbavad endale mp3\'sid ja kuulavad neid arvutist läbi arvutikõlarite ning kõige hullemal juhul kasutavad ka subwoofrit.

    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas mazz
      The Marxmen - Here Today Gone Tomorrow
      Vapustav!!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas Juveman


        Algselt postitas mazz
        The Marxmen - Here Today Gone Tomorrow
        Vapustav!!!
        Täpsustuseks veel niipalju, et kuigi kõlab tõesti väga Premieri moodi, on produtsent siiski DR Period, kes muidu ka M.O.P-ga kõvasti koostööd teeb. Lugu ise on mõistagi... no comments, ülivõimas asi. Ja rangelt soovitatav just öösiti kuulata .
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Viimase paari päeva jooksul on mu kõrvu silitanud põhiliselt Muse, Vitalic ning Franz Ferdinand - järelikult tegi Rock Werchter nädala eest oma töö hästi.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas dannar


            Algselt postitas zaz


            Heihooo spetsialistid! Seletage nüüd seda, et mis ning kui suur vahe on pressitud plaatidel ja kirjutatud plaatidel?
            No targad inimesed räägivad, et ametlikud plaadid pressitakse mehaaniliselt ning iga plaat on \"eriline\". Põletamine on odavam variant, kus taasluuakse sama protsess, kuid salvestuse kvaliteet olla kõvasti ebaühtlasem. Samas on tehtud teste ning inimeste kõrv-silm pole suutnud vahet teha pressitud ja põletatud plaatidel. Mikroskoobi abil vaadates võib näha muidugi pressitud raja ühtlasemat kvaliteeti, kuid kui antud plaadi pealt kuulata või filmi vaadata, siis sealt kvaliteedi vahet ei pidavat olema.

            Ning mingi aja möödudes hakkavad \"hüppama\" mõlemat moodi valmistatud plaadid.
            No tegelikult on ju lõpptulemuse kvaliteeti mõjutavaid faktoreid palju nagu tooriku kvaliteet, kirjutamise kiirus ja algmaterjali (tavaliselt mp3\'e) kvaliteet. Ei tea kas minu kirjutaja on sitt või plaadid kuhu olen kirjutanud liiga kehvad aga nn originaal plaadid kõlavad justkui paremini minu plaadimängijas. Aga eks vahel ole ikka mõtekas mõni plaat ka osta, kuna muidu varsti äkki ei tehtagi enam mussi, raadiost kõlava kraami kvaliteet hakkaski ju kahtlaselt umbes samal ajal langema kui cd-kirjutajad personaalarvutitesse ilmusid
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              seenädal: Kiss,metalliva,the eagles, beach boys, lynard skynard, mötley crüe, motörhead, GNR, the misfits, AC/DC

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Tegin äsja lähemat tutvust Mark Knopfleri ja Emmylou Harrise ühise kauamängivaga All The Roadrunning. Emmylou kristallselge hääl on üks kaunemaid, mida kunagi kuulnud olen ja Marki laulud sobivad talle nagu valatult. Paari laulu autoriks, sh imemõnusa Belle Starri autoriks on ka Emmylou ise. Kaks-kolm lugu on ehk veidi kahvatumad, aga tõelisi pärleid on siiski sellel plaadil tublisti rohkem: nimilugu, võrratu Beachcombing ning kasvõi Donkey Town. Soovitan soojalt.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Olen avastanud enda jaoks Oasis\'e sigahea bänd vähemalt nende kaks esimest albumit on küll ülikõvad, tegelt on \"Be Here Now\" ka päris hea.
                  The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                  If you're good at something, never do it for free - See above.
                  I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Oasis
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Täna olin siis jälle Sound Providers\'i meelevallas. Jazz at the cove on siiski üks mõnusamaid instrumentaalpalasid, mis minuni jõudnud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        dredg !

                        kõige sürrim lüürika ja mitmekülgseim instrumentaal-osa, mida mina enda lühikese elu jooksul olen ühe bändi puhul märganud. igatahes väärt kuulamine igale roki-huvilisele.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas sicmic


                          Viimase paari päeva jooksul on mu kõrvu silitanud põhiliselt Muse, Vitalic ning Franz Ferdinand - järelikult tegi Rock Werchter nädala eest oma töö hästi.
                          Franzu esinemisest lähemalt ei viitsi rääkida?
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Viimane avastus on Cooper Temple Clause, kes ka Rabarockil käis ja parima mulje seal jättis. Ja ka Two Times The Trauma, keda juuksuri juures sai nähtud. Kuigi viimaste aegade hümn ja kummitus on Ultravoxi \"The Song (We Go)\" nimeline lugu. Päeva on raske ilma selleta veeta.
                            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                            Cry welcome to the song.
                            And as it lifts you, time to move on.
                            We go!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas Sajets
                              . Kuigi viimaste aegade hümn ja kummitus on Ultravoxi \"The Song (We Go)\" nimeline lugu. Päeva on raske ilma selleta veeta.
                              mul on samasuguses seisus hetkel OMD \"Enola Gay\", eriti koos videoga. Tantsi, nagu keegi ei vaataks..

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas dannar


                                Algselt postitas Sajets
                                . Kuigi viimaste aegade hümn ja kummitus on Ultravoxi \"The Song (We Go)\" nimeline lugu. Päeva on raske ilma selleta veeta.
                                mul on samasuguses seisus hetkel OMD \"Enola Gay\", eriti koos videoga. Tantsi, nagu keegi ei vaataks..
                                Oijee, süntpop on viimasel ajal ikka hullult naha vahel. Üleeelmine reede oli hea pidu DM\'i baaris, kus sai kõike head kraami - Human League, Soft Cell, Duran Duran, Ultravox, New Order oli vist ka. Kahju et Erasuret ei kuulnud ja ka Alphaville\'i oleks võinud mängida nad seal.

                                Mis tuletab meelde, peakski tööle ka mõned Alphaville lood tooma, saaks näiteks Summer in Berlini või miskit kuulata. Puhas kuld ma ütlen!
                                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                                Cry welcome to the song.
                                And as it lifts you, time to move on.
                                We go!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X