320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    ei tea, ei ole ju
    Mis siis on?

    Kommentaar


      äkki on foorumis mõni El Dorado austaja ja ütleb mulle ühe nende laulu nime, mis räägib naispolitsenikust

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        äkki on foorumis mõni El Dorado austaja ja ütleb mulle ühe nende laulu nime, mis räägib naispolitsenikust
        Ja äkki ütleb mulle selle ühe loo nime mis oli midagi nagu "selle kauge saare peal" refrään vms. Oli ju El Dorado kes seda laulis eestikeeles noh?
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
          Mis siis on?
          neil tuleb novembris muide uus plaat välja.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            neil tuleb novembris muide uus plaat välja.


            Seda tean ka mina, aga november on juba talv. Aga siis saab vähemalt nende kontserdile minna, kinomajas oli vist viimane. See oli üpris mõnus .

            Kommentaar


              Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
              Seda tean ka mina, aga november on juba talv. Aga siis saab vähemalt nende kontserdile minna, kinomajas oli vist viimane. See oli üpris mõnus .
              nojah. mina nägin neid viimati reedel Tartu Kaubamajas töllerdamas. seal oli neil ka mingi esinemisvärk. endale mulle nende muusika suurt ei meeldi. Üks laul oli iseenesest kena, aga plaati kuulates viskab umbes nelja looga täieliku kopa ette. Selline viuviu-tume masendus. Samas on nad ise (no need kaks keda ma tean) ka sellised naljakad, ühega tekkis mul kunagi mõnus vaidlus, et kas peol peaks kuulama Radioheadi

              Eesti süldirokist rääkides on ka Ursulal uus plaat väljas ning see olla veel jubedam, kui esimene plaat.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                nojah. mina nägin neid viimati reedel Tartu Kaubamajas töllerdamas. seal oli neil ka mingi esinemisvärk. endale mulle nende muusika suurt ei meeldi. Üks laul oli iseenesest kena, aga plaati kuulates viskab umbes nelja looga täieliku kopa ette. Selline viuviu-tume masendus. Samas on nad ise (no need kaks keda ma tean) ka sellised naljakad, ühega tekkis mul kunagi mõnus vaidlus, et kas peol peaks kuulama Radioheadi

                Eesti süldirokist rääkides on ka Ursulal uus plaat väljas ning see olla veel jubedam, kui esimene plaat.
                Ursula on räme pop ju. Kumb Radiohead-i tahtis kuulata? Ikka sina? Ja eks see sügis ongi masendav. Aga Eesti kohta täitsa hea bänd. Üle ta viskab kindlasti mingi aja jooksul. Endale on viimasel ajal samuti hakkanud Radiohead meeldima, vast kontserdi pärast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                  Ursula on räme pop ju. Kumb Radiohead-i tahtis kuulata? Ikka sina? Ja eks see sügis ongi masendav. Aga Eesti kohta täitsa hea bänd. Üle ta viskab kindlasti mingi aja jooksul. Endale on viimasel ajal samuti hakkanud Radiohead meeldima, vast kontserdi pärast.
                  mina leidsin just, et Radioheadi pole nagu mõtet peol kuulata, et on liiga selline masendav selle jaoks. Peol peab ikka träna mürtsuma või midagi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    mina leidsin just, et Radioheadi pole nagu mõtet peol kuulata, et on liiga selline masendav selle jaoks. Peol peab ikka träna mürtsuma või midagi

                    no loomulikult oleneb ka peost.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Muideks emo-räpp on midagi totaalselt muud kui metali skene emo-teema. Ehk siis leebem variant. Sisuliselt võib igat aeg-ajalt tunnetest räppivat emtseed ka emo-räppariks nimetada.
                      See emo-räpiks nimetamine on jah vähe imelik. Slug seletas ka kuskil intervjuus, et see nagu tegelikult ei ole õige nimetus ja teda ennast ka häirib kui Atmosphere'i kraami emoks kutsutakse. Ise ootan, et kunagi saan oma "You Can't Imagine How Much Fun We Are Having'u" kätte. Avastasin Atmose just mitte väga kaua aega tagasi. Eelmised albumid on küll puhas kuld.
                      A mazz sa oled Slug'i soolokraami ka kuulanud? ja kuidas sa kommenteerid Atmose viimast albumit?

                      Kommentaar


                        Avastasin sellise venna nagu Steven Lynch, väga geniaalsed laulud. Kuulake kindlasti.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          äkki on foorumis mõni El Dorado austaja ja ütleb mulle ühe nende laulu nime, mis räägib naispolitsenikust
                          tulge nüüd kapist välja

                          Kommentaar


                            Ma harrastus-d'n'b-kuulajana avastasin mõni aeg tagasi sellise tegelase nagu VortexInvolute ja... siiamaani ei saa küllalt. Kuskil karukoopa taga Jekaterinburgis üks 26-aastane mees teeb sellist kraami, et anna olla. "V tvoih glazah" on absoluutselt lummav lugu - ma tean, et see kõlab dnb kohta vähe imelikult, aga no on. Two thumbs up.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Premium Vaata postitust
                              A mazz sa oled Slug'i soolokraami ka kuulanud? ja kuidas sa kommenteerid Atmose viimast albumit?
                              It's all gold.

                              Tegelt ka, esimestest asjadest viimasteni välja. Hiljuti sain lõpuks kätte kauaotsitud albumi "Lucy Ford" ja muu kuulamiseks aega ei jäägi enam.

                              Ahjaa, mis soolokraami? Atmosphere ongi ju vaid Slug ja produtsent Ant.
                              Last edited by mazz; 02.10.06, 10:01. Põhjus: ahjaa

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ma harrastus-d'n'b-kuulajana avastasin mõni aeg tagasi sellise tegelase nagu VortexInvolute ja... siiamaani ei saa küllalt. Kuskil karukoopa taga Jekaterinburgis üks 26-aastane mees teeb sellist kraami, et anna olla. "V tvoih glazah" on absoluutselt lummav lugu - ma tean, et see kõlab dnb kohta vähe imelikult, aga no on. Two thumbs up.
                                DnB väga kauge isikuna(peale 20 minutit trumme ja bassi East/West'il oli sügav siiber. Plaatide taga oli vist Panacea) tsekkasin ka paari lugu ja leidsin, et minig oli lausa tuttav. Järeldasin, et asi on väga levinud. Tsekkasin ka teisi lugusid ja nüüd juba teist päeva järjest kuulan igast kraami sellelt esitajalt. Mulle siiski meeldib enim Yana Kay vokaal, sest DnB on mulle ikka kauge. Kuigi nüüd juba lähedasem.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X