320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    seelikuga politsei
    keegi võiks nüüd mp3-e ka välja võluda

    Kommentaar


      no kui sa reede õhtuni ootad või sel hetkel mulle meelde tuletad, siis saad. mul kodus emal on. ja siis talle külla. niikaua ..
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
        Tänud!

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          keegi võiks nüüd mp3-e ka välja võluda

          http://www.zone.ee/maxwellipildid/L'Dorado%20-%20Siivutu%20-%2007%20-%20Seelikuga%20politsei.mp3

          vabandan viivituse pärast
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            tänud

            Kommentaar


              kelle laul oli see juustulugu: juuuuulia, sind leti taga näen, jms

              väidetavalt olla alar kotkas seotud!

              Pool kuningriiki laulu nime ja esitaja eest ning teise poole saab veel selle eest, kes selle loo kuskilt kuulatavana üles leiab.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                kelle laul oli see juustulugu: juuuuulia, sind leti taga näen, jms

                väidetavalt olla alar kotkas seotud!

                Pool kuningriiki laulu nime ja esitaja eest ning teise poole saab veel selle eest, kes selle loo kuskilt kuulatavana üles leiab.
                Monitor "Sind ainult kaupluses näen"
                Lasering

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  kelle laul oli see juustulugu: juuuuulia, sind leti taga näen, jms

                  väidetavalt olla alar kotkas seotud!

                  Pool kuningriiki laulu nime ja esitaja eest ning teise poole saab veel selle eest, kes selle loo kuskilt kuulatavana üles leiab.
                  Monitor - Sind ainult kaupluses näen, laulu autoriks ja ka esitajaks on Kotkas isiklikult.
                  Ja Kroonikat tuleb lugeda http://www.kroonika.ee/index.aw?section=20148

                  No jõuti ette.

                  Kommentaar


                    Jeeee, leidsin isegi U-playerist üles. Seega jääb teine pool kuningriiki mulle.

                    Tänud!
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kurat, see on ikka jõle hea lugu

                      LETI EES! LETI EES!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Hei-hei piffid, sebige mulle palun Bläck Rokiti loomingut.

                        Kommentaar


                          Saturday Night Wristi süvenedes sai autobussiga enda peatus maha magatud...
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Paar huvitavat erectloplaati ka. My Robot Friendi "Dial 0"-l on mõned väga head lood, nagu Antonyga (see, kes The Johnsonsiga üldiselt laulab) One More Try, Swallow jne.

                            Lisaks veel ka Hong Kong Counterfeit plaadiga Paradisco, millelt pärineb minu hetke lemmiklaul My Private Tokyo.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              erectlo
                              see on umbes sama nagu "cock rock" või?

                              siiralt küsin tegelikult, ei ole kunagi neis ˛anrilistes määratlustes väga kodus olnud. a samas tahaks ju ka vahel seltskonnas tarka mängida...
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                see on umbes sama nagu "cock rock" või?

                                siiralt küsin tegelikult, ei ole kunagi neis ˛anrilistes määratlustes väga kodus olnud. a samas tahaks ju ka vahel seltskonnas tarka mängida...
                                haahaa. teise inimese typo üle on nii tore naerda...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X