320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    näh, ära solvu nüüd. lõbus vääratus ju iseenesest.
    peace

    kusjuures oma eelmise posti teist poolt ma mõtlesin tegelikult ka tõsiselt. arvestades seda tralli, mis tänapäeval igasuguste stiilide ümber käib, ei või enam milleski kindel olla.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Kes natuke tehnilisema saundiga hiphoppi ei pelga, neile soovitaks niisuguse prantsuse tegelase nagu Kery Jamesi plaati "Ma verite". Pole küll väga uus kraam, üle aasta vana, kuid minu kõrva sattus alles nüüd. Suht jõuline ja tumedamates toonides, kuid samas kindlasti mitte depressiivne. Pakub sellist karmi energiat. Huvitav igatahes.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Ma tõesti ei tea, mis kuradi kamm see on, et head plaadid minuni alles mingi aastajagu pärast ilmumist jõuavad. Jebutšeskaja sila kosmitšeskih lutšei . Enivei, Nelly Furtado "Loose". Suurepärane ketas. Muidugi, ehkki Nelly ise on ka tubli, on siin põhimees ikkagi viimase kümnendi parim produtsent Timbaland. Ega ei olegi midagi pikalt seletada, otsige välja see plaat kuskilt ja kuulake. Parim lugu? Hüpnootiline "Say It Right". Või "Wait For You". Või "Afraid". Või "Maneater". Või... Ah, eks te ise leiate.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Elisa(?) reklaami(see, kus Tartut ja Tartu maanteed näitab) on üks mõnus lookene topitud. Mitmendat päeva kummitab mul juba ja täna sain lõpuks teada.
          Vaiko Eplik ja Eliit - Armastus päästab maailma
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            Minu kunagine kõigekõige-bänd, Deftones, üllitas üsna salamisi umbes kuu aega tagasi uue albumi, Saturday Night Wrist. Sain ka lõpuks küüned taha. No eksimatu Deftones. Vana ja hea. Mis on ühtlasi asja suurimaks miinuseks. Mina olen vahepeal viis või rohkem aastat vanemaks saanud, oodanuks suuremat arengut. Ise nad sealjuures väidavad, et see on täiesti uus stiil. Eks ma kuula veel, ehk jõuab kohale. Praegu ei oska ühtki trackigi eraldi välja tuua. 'Mein' SOADi Serj'iga võibolla. Noh, igal juhul selge on see, et White Ponyt ei ületa nad naaaaaguinii kunagi.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Avastasin täna radio.blog's sellise laheda bändi nagu Arctic Monkeys.
              Raadios on nende põhilugu "when the sun goes down" üsna mitmeid kordi kõrva jäänud, aga pole senimaani laulu ja bändi nime kokkuviimisse (ning seetõttu ka kollektiivi teiste hittide kuulamisse) väga süvenenud. Nüüd sai kohe terve plaat "Whatever People Say" järgi vaadatud
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Avastasin täna radio.blog's sellise laheda bändi nagu Arctic Monkeys.
                Raadios on nende põhilugu "when the sun goes down" üsna mitmeid kordi kõrva jäänud, aga pole senimaani laulu ja bändi nime kokkuviimisse (ning seetõttu ka kollektiivi teiste hittide kuulamisse) väga süvenenud. Nüüd sai kohe terve plaat "Whatever People Say" järgi vaadatud
                On tõesti super bänd. Plaan isegi nende kontserdile minna (2007).

                Kommentaar


                  Necro - The Pre-Fix for Death

                  Paari aasta eest Austraalias ametlikult ära keelatud emtsee album aastast 2004. Jõudis minu kõrvu paari päeva eest ja kuigi tegu on haige-haige vennaga, kõlab see suurepäraselt. Kuna olen viimasel ajal poole jalaga punkariks muutunud, siis oli kohatine metalne ja pungilik kõla kena üllatus. Lisaks muidugi väga kvaliteetsed meloodilised taustad ja räigemast räigemad riimid. Väga mõnus vaheldus.

                  Promoe - White Mans Burden

                  Looptroop'i emtsee järjekordne soolokas. Tavapäraselt südamlikud ja keerulise ülesehitusega riimid, mitmed eksperimentaalsed taustad ning mässajale omane vihane sõnum. Väga hea kuulamine, eriti mõned uuenduslike biitidega lood nagu "Postcards" ja "Long Sleeves in the Summer".

                  Lexicon - Youth Is Yours

                  Päris mitu aastat vana album juba. Kunagi oli mul selle pealt üks lemmiklugusid "Brokenhearted", kuid ei õnnestunud kuskilt kogu plaati saada. Nüüd lõpuks meenus tagantjärele tõmmata see ja kahetsema ei pea. Eelkõige teevad selle albumi heaks veidi vanakoolilikud taustad ja puhkpillid (minu lemmikud :P), mida on päris palju kasutatud.

                  Jamie Cullum - Catching Tales

                  Briti jazz, täitsa nauditav selline. Albumi avalugu Get Your Way on tõeline pärl, ülejäänu on lihtsalt hea. Kes mäletab A-Rühma lugu "Qrat ja Ingel", siis üks puhkpillisämpel sõidab siin täpselt samamoodi katuse pealt ära. Tekstid on täitsa head ja väidetavalt isegi laulja enda kirjutatud, mis on ainult kiiduväärt.

                  Kommentaar


                    Lisaks veel Roll Deep - In At The Deep End

                    Teate küll, see Dizzee Rascali homie'de punt, kuhu kuulub vist umbestäpselt 200 liiget. Õigupoolest on plaat (aastaks 2005) üsna igav ja üllatusteta, kuid geniaalseks sähvatuseks on "Shake A Leg". Ma ei tea, kas see päris nii mõeldud oli, aga minu arvates on tegemist ideaalse paroodiaga sellele crap-dance-hip-hopile, mida praegu kõik kohad täis on. Minu tänane playlist koosneb 90% ulatuses sellest loost igatahes.

                    Come on shake a leg with me! Arriba!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      viimase kümnendi parim produtsent Timbaland
                      Viimase kümnendi kõige kõvem produtsent on ju Jermaine Dupre

                      On a serious note imestan, et viimase kolme lehekülje peal pole minu kiidulaulu JT albumile. Arvatavasti kartsin seda siin teha, aga tõsiasi on, et ka seda albumit palju kuulatud ja mujal foorumites kiidetud. Eks seda ole ka kõik kriitikud mujal kiitnud. Eriti just Timbalandi produktsiooni. Ja võib-olla olen siin maininud mingil momendil oma Timbalandi repertuaari lemmikut Aaliyahit. Seda plaati olen ka stabiilselt aeg-ajalt kuulanud.

                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Noh, igal juhul selge on see, et White Ponyt ei ületa nad naaaaaguinii kunagi.
                      Selle lausega on kõik öeldud. Kui uue-albumi-kuulamis-tuhin möödas, siis panin ikka poni plaadimängijasse. Aga minu enim mängitud lugude toppi sai vaid Pink Cellphone. Naisvokaal on hüpnootiline, aga lõppude lõpuks pole see mingi Pink Maggit. Aga võib-olla avaneb selle plaadi sügavus minu jaoks millalgi hiljem. Kuna arvustus tundub negatiivne lõpetan sõnadega, et tore oli jälle Deftonesi lainel olla.
                      --------------------------------------------------------------------------

                      Tulles tagasi maailma parima produtsendi juurde siis hetkel saaks minu hääle André Romell Young. Tema oli see, kes tegi unsigned hype'st selle, kes ta on. Vaatamata sellele kuulan praegusel hetkel vana ja toorest Slim Shady EP'd. Ja sinna on ära eksinud ka mõned freestyle'd. Ja Dre on parim produtsent ka sellepärast, kuidas ta Dupre ära omas(Say What You Say):
                      Fuck Jermaine, he don't belong speakin mine or Timbaland's name
                      And don't think
                      I don't read your little interviews and see what your sayin
                      I'ma giant, and I ain't gotta move till I'm provoked
                      When I see you, I'ma step on you and not even know it
                      Ya midget, Mini-Me, with a buncha little Mini-You's
                      Runnin around your backyard swimming pools
                      Over 80 million records sold
                      And I ain't had to do it with 10 or 11 year olds
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        VH1-s paistab olema see nädal power ballaadide nädalavahetus. Soovitan vaadata. Pidasin vastu 30 minti. Nüüd lähen jooma.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          I'm From Barcelona - lihtne ja lõbus!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            I'm From Barcelona - lihtne ja lõbus!
                            Treehouse on üks igati tore laul nendelt

                            Kommentaar


                              Dre ja Timbaland on juba selles mõttes fenomenid, et on suutnud nii kaua nii kõrget taset hoida. Ja ühtlasi head näited, et oma liistude kallal hästi nokitsedes ei ammenda sa end isegi kümne(te) aasta(te)ga. Sest no kasvõi näiteks Neptunes tegi vähemalt imho oma vahepealsete "otsingute" jooksul kohati ikka sellist sitta, et anna olla. Snoop Kkkkoera uus plaat annab vähemalt lootust, et tegu oli mingi ajutise vaimunõtrusega.
                              PS - ja mingite J******* D**** nimesid paluks minu kuuldes tõepoolest mitte jutuks võtta


                              Aga midagi uut ka: Adrian Sherwood - Becoming A Cliche. Üpris põnev ja omanäoline kraam. Ühe kuratlikult andeka briti remiksija ja produtsendi värske soolokas siis. Varasem dub-maastikul möllamine kumab paljudest lugudest läbi, aga samas vend miksib asja väga osavalt dnb, jazzi, bluesi, industriali, koraalide ja pagan teab veel millega. Stiilideülene plaat, nii oleks vist popp ja noortepärane öelda. Huvitav ja kuulamist väärt igal juhul.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Tartu suurepärases telekanalis ALO TV-s näitas mingit viimase aasta Kosmikute kontserdit ning üks asi muutis selle eriti haledaks. Nimelt esitati ka esimese plaadi laule, kus oli teatavasti teine solist, kellel oli selline mõnusalt madal tämber. Kuid praegune lauluvend seal ees üritas seda kõnealuses laivis järgi teha ning kuna temal pole niivõrd madalat häält, sis muutus kogu asi ebamõnusaks mörinaks. Laulgu oma uusi laule, siis on vist kõik õnnelikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X