320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ilmselt on asi lihtsalt minus ja selles, et netis liigub liiga palju paska, aga kuuldes loos fraase a la "kõik on..." või "mine...", käib automaatselt mingi nõks läbi nagu - seostub lihtsalt igasuguste jou-jou-teeme-räppi-ka-vendadega. Kuigi ülejäänud tekst võib vägagi okei olla, nagu näiteks antud juhul. Nii et ära pane tähele ja lase edasi.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Väga kahtlane lugu, ei oskagi midagi öelda..
      Last edited by Silver; 22.12.06, 09:01.

      Kommentaar


        Ma pole seda vist veel öelnudki, aga Outkasti viimane plaat on väga hea (nagu kõik eelmisedki).

        Kui Speakerboxxx oli kriitikute arvates geniaalsem, siis minu jaoks jäi see alati kuidagi katkendlikuks. Mõned superpalad eristusid selgelt ülejäänud alumist ja kogu duubelplaati ei jõudnud tervikuna kuidagi seedida.

        Idlewild'iga on teine lugu, kuna kogu kraam on ühele plaadile ära mahtunud ja kenasti üheks tervikuks sulatatud. Raske on isegi mõnda lugu eriliselt esile tõsta - kogu album on ühtlaselt hea.

        Superkraam ja üks kandidaate aasta parimale albumile. Outkast ei ammenda end minu jaoks vist küll mitte kunagi.

        Kommentaar


          Taasavastan viimastel päevadel Chalice'i esimest albumit. Kurat kui see kunagi välja tuli, oli see niiiniiiniii suur ja võimas asi, et võttis silma härdaks. Mingi aeg suutis lambist tekkinud meediakära totaalse Salitsi üleküllastuse tekitada, kuni tekkis uuesti nälg ning Süsteem-süsteem tegi ta jälle värskeks ja imeliseks. Nüüd siis on ajad sealmaal, et kolmanda ketta ootuses kõlab Ühendatud Inimesed jälle nagu uus.

          Au revoir
          Ta oleks kangesti tahtnud ise näha vanemaid ja neid sõpru suhtumas ta kadumisse,
          kas tõesti sama palju, kui tema olemisse?
          See oli küll suur süda, aga sinna poleks pressitud enam ühtki ohet sisse.
          Kutt ei muretsend, või kui, siis aint sellel reisil,
          a mitte iial enam, kui ta seal all lesis.
          Sillal algasid need nukrad jalajäljed ja lõppesid äkki kaugenedes

          Preilisid on tegelt niisama ka vaadata hea
          Võid olla mister eripakkumine,
          Aphrodite enda loodud mees,
          mees üle kõigi teiste naiste ootuste.
          Võid laulda ta akna all veerenni küljes serenaade roos huulel,
          võid olla ükskõik mis, a valel gloobusel,
          võid olla valgel hobusel, kuid sa pole prints

          Superkraam.

          Kommentaar


            Common! 16. jaanuaril on inimõiguste päev Martin Luther Kingi auks.

            [Chorus - Will.i.am and Martin Luther King]
            (I am happy...I Have a Dream) I got a Dream
            (That One Day ) We gonna work it out out out
            (That One Day ) We gonna work it out out out
            (That One Day ) We gonna work it out
            (I Have a Dream) I got a Dream
            (That One Day ) We gonna work it out out out
            (That One Day ) We gonna work it out out out
            (That One Day ) We gonna work it out
            (I Have a Dream) I got a Dream
            (That One Day) That one day
            (That One Day) I'ma look deep within myself
            (I Have a Dream) I gotta find a way...
            My Dream Is To Be Free
            My Dream Is To Be
            My Dream Is To Be
            My Dream Is To Be Free

            [Verse 1]
            In search of brighter days, I ride through the maze of the madness,
            Struggle is my address, where pain and crack lives,
            Gunshots comin' from sounds of Blackness,
            Given this game with no time to practice,
            Born on the Black list, told I'm below average,
            A life with no cabbage,
            That's no money if you from where I'm from,
            Funny, I just want some of your sun,
            Dark clouds seem to follow me,
            Alcohol that my pops swallowed bottled me,
            No apology, I walk with a boulder on my shoulder,
            It's a Cold War - I'm a colder soldier,
            Hold the same fight that made Martin Luther the King,
            I ain't usin' it for the right thing,
            In between Lean and the fiends, hustle and the schemes,
            I put together pieces of a Dream
            I still have one

            [Chorus]

            [Verse 2]
            The world's seen me lookin' in the mirror,
            Images of me, gettin' much clearer,
            Dear Self, I wrote a letter just to better my soul,
            If I don't express it then forever I'll hold, inside
            I'm from a side where we out of control,
            Rap music in the 'hood played a fatherly role,
            My story's like yours, yo it gotta be told,
            Tryna make it from a gangsta to a godlier role,
            Read scrolls and stow slaves,
            And Jewish people in cold cage,
            Hate has no color or age, flip the page,
            Now my rage became freedom,
            Writin' dreams in the dark, they far but I can see 'em,
            I believe in Heaven more than Hell,
            Blessings more than jail,
            In the ghetto let love prevail,
            With a story to tell, my eyes see the glory and well,
            The world waitin' for me to yell "I Have a Dream"

            [Chorus]


            Ja vana hea Sixth Sense on ka üles leitud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Psychoterror on bänd, mida ma pikka aega ei mõistnud, aga nüüd hiljuti jõudis äkki kohale, et tegu on väga hea kraamiga.

              See, mida Freddy laval teeb, tuleks igal vähegi ebanormaalsel inimesel oma elu jooksul kunagi ära näha. Ja tüüp teeb seda puhtalt südamest, sest näiteks Haapsallu tulevad nad peagi esinema vaid bussipiletite raha eest.

              Hea ja julge vokaaliga käivad kohati kaasas ka täiesti geniaalsed sõnad ja see on minusuguse lüürikapede jaoks kõige olulisem. Mu viimase aja lemmikpala "Olen kägu" on just selles mõttes megahea. Seda on võimalik kuulata siin!

              Südamest vihane, energiline, konkreetne punkmuusika. Supersuper.



              Teen mida tahan, ma teen mida tahan. Oma elu, ma teen mida tahan.
              Mida ma tahan? Vahet pole. Käige kõik perse, ma teen mida tahan.

              Kommentaar


                Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                nonäed. hakkab vaikselt kohale jõudma. veel mõni aeg tagasi rääkisid mingis teemas, et tuleb vait istuda ja elada nagu "ühiskond" paika pand.
                Eee.. mina?

                Kommentaar


                  Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                  nonäed. hakkab vaikselt kohale jõudma. veel mõni aeg tagasi rääkisid mingis teemas, et tuleb vait istuda ja elada nagu "ühiskond" paika pand.

                  mõistus tuleb ikka aastatega.
                  Aasta parim nali.

                  Kommentaar


                    Istun üksi oma kõledas toas
                    leinaküünlad on reas
                    sünnipäeval ennast õnnitlen ma
                    millest keegi ei tea

                    Ennast õnnitlen maaaaaaaaaaaaaaa
                    Sdnjom rasdeenja menjaaaaaaaaaaaaaa


                    Faking great lugu, nagu kogu see Orelipoisi ja Eliidi album. Epliku plaadile paneb pika puuga ära.

                    Edit: Õde saatis ülakorruselt SMS-i just praegu:
                    PAnNE VAIKSEMAKS!!'!

                    Kommentaar


                      Sel aastal näeb Vaiko sõnul ilmavalgust vähemalt 2 "... ja Eliit" nime kandvat plaati. Üks neist, Chalice ja Eliit on asi mis võib potentsiaalselt omakorda Orelipoisi omale pika puuga ära panna. Igatahes on see ootamist väärt

                      Sattusin umbes kuu aega tagasi Võrus poolkogemata Nerva nimelise kunstniku isiknäituse avamisele, kus peale avasõnu tegid Eplik ja Chalice tunni aja vältel midagi kirjeldamatut... Holy shit! See oli 100% puhas kunst. Mehed improviseerisid, nii mis kole ja tegid seda mõnuga ning siiralt. Vaatamata sellele, et piletiraha ei küsitud, oli kuulajaid umbes 30 ringis ja tänu sellele oli õhkkond üsna vahetu ja intiimne, mis antud üritusele veelgi plusspunte lisas. Õhtu üks peaesinejaid oli minu silmis(või pigem kõrvus) peale ülalmainitute veel ka vene päritolu sünt, nimega Polivoks. Imeline pill!
                      Näitusel muide polnud kah viga.

                      Ja üleüldse on Eestis kuradima head mussi hakatud tegema.
                      Ma soeatsin eelmisel aastal endale vist ainult kodumaiseid plaate.
                      See aasta pole veel jõudnud alata ja juba on üks tore üllitis väljas. Ans. Anduri "Topeltvikerkaar" on minuarust igati kuulamist väärt kraam.
                      Tegelt, see võis enne aastavahetust ka ilmuda, pole päris kindel...
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas norsk Vaata postitust
                        Ja üleüldse on Eestis kuradima head mussi hakatud tegema.
                        Ma soeatsin eelmisel aastal endale vist ainult kodumaiseid plaate.
                        See aasta pole veel jõudnud alata ja juba on üks tore üllitis väljas. Ans. Anduri "Topeltvikerkaar" on minuarust igati kuulamist väärt kraam.
                        Tegelt, see võis enne aastavahetust ka ilmuda, pole päris kindel...
                        Just lõppes Tartus nende plaadiesitluskontsert, ent uuelt plaadilt just väga palju lugusid ei mängitud. Ja ilmus see plaat selle aastanumbri sees.

                        Kontsert ise oli muidugi hea ning üllatavalt positiivse mulje jättis ka üks kahest soendusesinejast Honey Power, kellest ma varem midagi kuulnud ei olnud...

                        Ja üldiselt...Tartu rokiklubi on muidugi väike koht ka, aga ehk ikka mainimist väärt, et vahepeal oli sissesaamiseks tarvis mõnda aega järjekorras seista.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LauraM Vaata postitust
                          Aasta parim nali.
                          vb siis Norman teeb sulle ikkagi paar nalja
                          aga eks proviisor segab sulle paar myrki ja saad jälle korda
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Viimasel ajal on mu playlist mind ära tüütama hakanud. Niisiis otsustasin täna selleks midagi ette võtta ja asusin jahtima uut kraami (uut vähemalt enda jaoks). Janunesin tõeliselt hea hip-hopi järele.

                            Nüüdseks on üsna palju kraami lisandunud. Kusjuures ühtki kullatükki ei leidnudki esmapilgul. Ent ühtteist siiski.

                            Esmalt mainiksin ära vast ühe üsna toreda remixi, Lloydi "You" on uues kuues, Lloyd võttis punti Andre3000 ja Nas-i ja nii see tuli. Hea rahulik, kuulatav, ei midagi suurepärast samas.

                            Üsnagi meeldiva mulje on jätnud ka The Rootsi - 'Take it there'. 'after one more appearance by Wadud Ahmad, the whole thing just transforms. The beat opens up, pianos play insistent, dissonant chords, and the whole thing just gets louder. Incredible.' Just sel samal põhjusel see üsna meeldiv ongi.

                            Kui hip-hopi juurde jõudes kuulasin meelsasti eelkõige Jay Z loomingut, siis viimastel aastatel olin sellest sootuks loobunud. Ei läinud eriti peale enam lihtsalt. 'Kingdom come' paneb veidi mõtlema, et ehk peaks mehe viimase albumi ikkagi tervenisti ära kuulama. Üsna hea.

                            Mobb Deepi "Hell on earth" samas ei üllatand mind suurt millegagi. Ent seda mitte just halvas mõttes. Mobb Deepi kraam on üsna südamelähedane olnud ja see lugu on järjekordne näide nende heast kraamist.

                            Ning oma kõige südamelähedasema muusiku juurde. Nas-i "Hip-hop is dead" on tõeline maiuspala mulle. Nagu ka koostöös Kanye Westiga valminud pala "Still Dreaming". Muud ei ütlekski, kui et loodan südamest, et Nas jätkab muusikaäris aktiivset tegutsemist.

                            Meeldivalt üllatas aga Kaye Stylesi "Prisom Break Anthem". Mõnusalt muhe siuke.

                            Kommentaar


                              Kas peale minu siin ka Flaw muusika austajaid on?
                              Juttude järgi on bänd stuudios uue plaadi kallal nokitsemas ja seda algupärase koosseisuga koos Chris Volz`ga. Loodame, et Through the eyes`i ja Endangered Species`i kõrvale tuleb siis üsna pea lisa.
                              Ahjaa, tänud sellele, kes ca 6-7 aastat tagasi mulle Flaw`d soovitas kuskil suvalises jututoas.

                              Kommentaar


                                ozzy osbourne 4 juunil Saku suurhallis? :O

                                Kommentaar

                                Working...
                                X