320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu juunikuu ostud:

    Vaiko Eplik ja Eliit - 1
    Vaiko Eplik ja Eliit - 2
    Air - Talkie Walkie
    Air - Pocket Symphony

    Midagi muud ei ütlegi, kui et kõik neli albumit on täiesti suurepärased.

    Kommentaar




      kuulake ka neid ning rääkige mis arvate, mitte, et mina seal bändis oleks aga bändiliikmetele oleks vaja arvamust teada. kokku tulid nad selle aasta mai kuu esimestel päevadel, ning on selle ajaga jõudnud 3 laulu teha ning ühe korra stuudios käia ning need laulud ära lindistada.

      kriitika on oodatud, kuid ei ütle ära ka kiitusest.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas Evu Vaata postitust
        www.purevolume.com/panictrain

        kuulake ka neid ning rääkige mis arvate, mitte, et mina seal bändis oleks aga bändiliikmetele oleks vaja arvamust teada. kokku tulid nad selle aasta mai kuu esimestel päevadel, ning on selle ajaga jõudnud 3 laulu teha ning ühe korra stuudios käia ning need laulud ära lindistada.

        kriitika on oodatud, kuid ei ütle ära ka kiitusest.
        Martin, Manuel ja Mihkel on täitsa tuttavad kutid.

        Kommentaar


          Järjekordne täiendus: Interpol - Antics

          Tellitud ja iga kell postkontoris: Biffy Clyro - Puzzle

          Kommentaar


            Augusti lõpus tuleb Kanye Westi uus album ning sügisel on oodata ka Duran Durani uut kraami. Esimene sämpel Durani plaadilt Red Carpet Massacre: Nite Runner. A-ha uus plaat Savoy on juba valmis: see sisaldab vanade laulude uusi versioone pluss kolme uut laulu. Tuleb tore sügis

            Kommentaar


              kurat! No ei sobi The Sun-ile need 2 muidu kena piigat sinna tausta laulma.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Siiamaani on minu jaoks aasta parim plaat Nine Inch Nailsi Year Zero.

                Kommentaar


                  Üleeile tuli järjekordne täiendus: Coldplay - X&Y.

                  Kommentaar


                    aadressil www.fuckyuoiamarobot.com on võimalik antud nimelise bändi esikalbumit alla laadida. Üsna toredaid lugusid sisaldab ja nii.

                    Kommentaar


                      Eisbrecher on minu jaoks uus avastus ja mõlemad albumid, Eisbrecher ning Antikörper, on väga head. Tegemist siis Neue Deutsche Härte bändiga, sarnaselt Rammsteinile, Oomph!-ile ja teistele. Industrial ühesõnaga. Samuti väga hea industriaal on Deathstars.

                      Static-X viimane album Cannibal on väga hevi, kuid jääb varasematele alla. Paar head lugu (Behemoth, Destroyer, Chroma-matic ja Goat) siiski leidub.

                      Lähiajal ootavad kuulamisjärge veel Megaherz, Lacrimas Profundere ja loodetavasti ka Die Krupps.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar



                        Siit saab tõmmata Stella suurepärast laulu First Kiss. Yeah!

                        Kommentaar


                          http://www.youtube.com/watch?v=wO9jTVO_XRA Polysics ja Code 4. Krdi hea laul ma ütlen

                          Kommentaar


                            Juba pikemat aega hullutab mind ingilse bänd The Cribs. Mida rohkem kuulan, seda paremaks laulud muutuvad!
                            Ansambel koosneb kolmest vennast, kellest kaks on kaksikud! Tahaks endale ka kaskikut, kellega saaks koos rokkida ja teha muidu head muusikat!

                            The Cribs!!!!

                            Kommentaar


                              Dizzee Rascali uus plaat on ikka tõesti täiesti hullumeelselt hea. Pussyole ja Sirens näiteks rokivad sajaga. Huhh. PEaaegu sama hea, kui tema esimene plaat.

                              Kommentaar


                                Aah, see vend käib mulle räigelt närvidele. Jube, kuidas inimesed suudavad ta muusikat kuulata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X