320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
    Mina jälle. Mõne tunni eest tõin postkontorist oma Biffy Clyro "Puzzle'i". Soovitan kõigile alt rocki kuulajatele.
    Kle see on jube lahe kraam ju. Tänud soovituse eest.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Mina aga võitsin eile R2 saates Pleier omale Justice'i plaadi Polnud tegelikult midagi neilt kuulnud varem, alles õhtul vaatasin mõnda videot.

      Aga küsimus, millele vastama pidin, oli liiga ahvatlev, et mitte proovida. Eriti meeldis see, et ma vastust ei teadnud nagu ja veidi mõtlemise järel kindlalt ühele variandile panustasin. Samas esimest korda võtsin osa ka mingist raadio mängust.

      Ahjaa küsimus oli muideks, et 2006. aastal võitis Justice MTV auhinnagaalal parima video auhinna. Sellepeale tormanud üks kuulus räppar lavale ja hakanud räuskama, et tema pidanuks võitma. Küsiti siis seda räpparit ja variandid olid Jay Z, 50 cent, Kanye West ning Eminem. Kuna ainult üks neist minu silmis vähe erilisemaid videoid teeb, välistasin kõik teised. Tore, et joppas.

      Nüüd peab ainult plaadile järele minema hakkama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
        Mina aga võitsin eile R2 saates Pleier omale Justice'i plaadi Polnud tegelikult midagi neilt kuulnud varem, alles õhtul vaatasin mõnda videot.

        Aga küsimus, millele vastama pidin, oli liiga ahvatlev, et mitte proovida. Eriti meeldis see, et ma vastust ei teadnud nagu ja veidi mõtlemise järel kindlalt ühele variandile panustasin. Samas esimest korda võtsin osa ka mingist raadio mängust.

        Ahjaa küsimus oli muideks, et 2006. aastal võitis Justice MTV auhinnagaalal parima video auhinna. Sellepeale tormanud üks kuulus räppar lavale ja hakanud räuskama, et tema pidanuks võitma. Küsiti siis seda räpparit ja variandid olid Jay Z, 50 cent, Kanye West ning Eminem. Kuna ainult üks neist minu silmis vähe erilisemaid videoid teeb, välistasin kõik teised. Tore, et joppas.

        Nüüd peab ainult plaadile järele minema hakkama.
        Mina teadsin ka antud vastust, aga kuna võitsin eelmisel nädalal juba Garbage'i plaadi, siis ei hakkanud vastust saatma. Samas Justice'i plaat oli tegelikult tunduvalt atraktiivsem, kui Garbage plaat, kuigi Shirley Manson oli omal ajal ju kena isegi.

        Kommentaar


          `Lesbians on Ecstasy uus plaat on ERAKORDSELT nigel. Üks hea lugu, aga ülejäänu on erakordne juust. Hoidke eemale ja kuulake esimest plaati.

          Kommentaar


            Midagi vanemat ka: lemmikpoeks muutunud Viru Keskuse Rahva Raamatu teise korruse indie sektsioonist lisandus Kasabiani debüütalbum "Kasabian".

            Kommentaar


              CD100-st kokku 84.- krooni eest Michael Jacksoni Invincible ja Heaven 17-ne LIVE-album How Live Is. Väga head diilid olid

              Kommentaar


                Radiohead on ikka puhas kuld.

                Kommentaar


                  Kuulasin nende OK Computerit. Päris hea, aga mitte päris mulle.

                  Kommentaar


                    Kuus kuud otsinguid läbi: Laseringist tõin koju Death Cab For Cutie 2005. aasta albumi "Plans". Nüüd vaja veel nende "Transatlanticism" leida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                      heh...oleks väike küssa..nimelt täis peaga nägin ükspäev mtv pealt mingit muusika videot...lugu hakkas kummitama, kuid ei tea bändi nime ega laulu nime..
                      videos käis mingi hääästi kuri-paha high school tšikk ringi, kes lõikas ühel hobusesaba maha, suudles teise eide kutti jne lõpus tulevab see maailmapäästjast naislaulja ning tõmbab sellest hästi kurjalt eidelt rinnasuurendused välja ...mingi pop rock bänd oli...
                      kui kellegil on aimu, siis andke vaesele joodikule abi
                      juhul kui pole leidnud

                      paramore - misery business
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Kalapäev küll juba läbi, aga head Kala võib soovitada ikka - M.I.A. uut plaati siis. Kuigi noh, eks sellega on nii nagu nende kõige paremate plaatidega ikka, et sõnadesse on oma hinnangut kuradima raske panna. Sest vaadake, ühtegi halba lugu siit lihtsalt ei leia. Proovisin mõelda, millised võiks olla need kõigekõige, aga no mis mõttega lugeda neli viiendikku plaadist niisama ette, eksole. Stiilisiltide kleepimine oleks kah mõttetu, pulkadeks kiskumine hoopiski ebaaus. Sest on olemas plaadid ja on olemas albumid. Ühtedel on hunnik paremaid-halvemaid lugusid. Teised on terviklik meistriteos, nauding iseeneses. See siin on siis muidugi see teine, kui mõni veel aru ei saanud. Ja mis mulle selle ketta juures kõige rohkem meeldib, ongi vist hoopis tõsiasi, et ta on kõigest 45 minutit pikk - mis jätab kogu aeg sellise mõnusalt ärritava näljase tunde, et andke ometi uuesti. Ega seda viimasel ajal väga tihti tunda ei saa ka, nii et tasub hinnata.
                        Ahjaa, mingeid numbrites hindeid on ka teinekord kombeks panna. Paneme siis 9/10. Et miks ainult 9 või? No aga täiuslikku asja ei ole ju ometi olemas. Oh wait, ma siiski lähen kontrollin korra veel...
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          kellelgil on HU?-Kosmost pakkuda?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            kellelgil on HU?-Kosmost pakkuda?

                            Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution

                            Kommentaar


                              Ei jaksa kõiki off topicu teemasid läbi vaadata, et kas see on siit kuskilt juba läbi käinud.

                              http://www.youtube.com/watch?v=EsWAPtwDkxw --> et vaadata ja kuulata

                              http://www.martinsaar.com/42go/bemmi%20kummid.mp3 --> et kuulata


                              Igatahes video on päris pull muidu.

                              Kommentaar


                                käesoleva sajandi parim uudis!

                                the verve on jälle koos ja juba sel aastal on uut kauamängivat oodata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X