320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja kui keegi veel ei tea, siis hõikan siin välja: http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7024048.stm

    Kommentaar


      Polegi siia ammu midagi kirjutanud. Tänu sõbrale avastasin enda jaoks norrakate Kings Of Convenience'i. CD24.ee ning Laseringi abiga on varsti ka legaalsel teel nende looming minuni jõudmas. Soovitan!

      Kommentaar


        Pole ka ammu kirjutanud. Ostsin mingi koguse Eesti plaate kokku.

        Uni - Kosmikud II oli üllatavalt hea. Miskipärast on mul varasematest kogumikest jäänud neist igav mulje, kuid plaat oli väga hea.

        kreatiivmootori plaadist Irratsionaalne ei oskagi nagu midagi öelda, sest plaat kõigub seinast seina. Nimilaulu vokaal on muidugi vapustav ning plaadil leidub mõningaid absoluutseid pärle.

        Tuju ajel ostsin ka Under Marie plaadi, mille tugevus peitus minu arvates teises plaadipooles, kus asusid remixid. hetkel artisti ei mäleta, kuid 7. remiks oli ülikõva.

        3pead: Erro, Rubik 3001 ja Müürilill asub enamjaolt riiulil, kuid siiski on seal paar väga head laulu. Nagu näiteks Viis viimast - väga kena lugu.

        Tallinn Psühhedeelne Linn 2 on minu arvates nõrgem kui esimene selle seeria plaat. Esimest on muide netis täitsa vabalt saadaval. go, ELSIE.

        Kohalik ja kohatu (vist 2) sisaldas ka ühte väga head laulu, milleks oli Ans Anduri lugu (mis on omal moel naljakas, sest üldiselt mulle see bänd sugugi ei meeldi)

        Müsteerium plaadimängijas. Mõnus taustaplaat. Samuti ideaalne poolpohmase peaga unelemiseks.

        Kommentaar


          kas hanna liisa uusmaal on mingi uus lugu välja tulnud, anybody?
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            See mingi Absoluutne on vist jah.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Nagu jah, ajast maas oled juba pea kuu aega

              Kommentaar


                Algselt postitas varix Vaata postitust
                Nagu jah, ajast maas oled juba pea kuu aega
                ei kuula eriti raadiot. sattusin nüüd peale alles.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                  Polegi siia ammu midagi kirjutanud. Tänu sõbrale avastasin enda jaoks norrakate Kings Of Convenience'i. CD24.ee ning Laseringi abiga on varsti ka legaalsel teel nende looming minuni jõudmas. Soovitan!
                  Sorry, vana, Biffy Clyro eest olen sulle küll väga tänulik, aga see soovitus on vist mingi must huumor. Kuulasin igaks juhuks ka üht varasemat plaati ja ei midagi. Üks ja sama lugu mängib mõlemal plaadil, over and over again. Kõige igavam pänd maailmas.

                  Ma omast käest kuulasin ka paari asja.

                  Flyleaf - flyleaf, sest nad soendavad korni. Natuke üksluine Meerikamaa naissolistiga poprock, mille laulja kõlab TÄPSELT nagu Avril - no vähemalt minu kõrva jaoks. Soome koolitulistamisega seoses tõusis nende Columbine'i sündmustest inspireerit lugu 'Cassie' uuesti suht päevakajaliseks, ja see on mu meelest nende omanimelise plaadi kõige tugevam rada kah.

                  Hard Fi - Once upon a time in the west. Ikkagi Ali G järel Stainesi kõige kuulsam produkt. Aga eelmise plaadi kõrval on see suhtkoht niisama Stainesi sillal jõlkumine ja Thamesi sülitamine. Kaks head lugu vist, 'Suburban Knights' neist singlina raadioid külastanud. Teist praegu peast ei mäleta.

                  Sõpruse puiestee - Oota mind ära. Iga kuulamisega läheb paremaks, algul tundus liiga elektrooniline. Ainult see üks lugu, kus Vainola asemel laulab Jancis, on ikka väga õnnetu. Muidu andekas poiss, aga vokaal pole temale mõeldud. 'Validool' on hullult catchy, korra kuulad ja päev läbi ümised.

                  Ghinzu - Blow. Belglaste punt, plaat juba vana tegelikult, 2004. aastast. Viimase aja parim leid, täitsa kogemata slsk-st tõmbasin. Tõsiselt põnev plaat. Vaadake-kuulake või nimiloo live-i. Väga maitsekas.

                  Maxïmo Park - Our earthly pleasures. Tavaline kaasaegne inglise indie, nagu öeldakse. Suhteliselt pretensioonitu, aga kõrva ei kriibi kaugelt mitte. See lugu on minu personaalne lemmik plaadi päält.


                  Lisaks olen, väikestviisi, tutvunud oi!-pungi algusaja puntidega. Blitz, Lower Class Brats, Sham 69, aga eriti Cockney Rejects, mis siis et wetshami fännid. Tehti ikka vanasti head muusikat, jap.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Maxïmo Park - Our earthly pleasures. Tavaline kaasaegne inglise indie, nagu öeldakse. Suhteliselt pretensioonitu, aga kõrva ei kriibi kaugelt mitte. See lugu on minu personaalne lemmik plaadi päält.
                    too lugu pärineb ju hoopis nende debüütüllitiselt "a certain trigger".

                    Kommentaar


                      Kopisin vale lingi, kui vaatsin nende teisi videosid. Õige loo nimi on Our Velocity.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Hea, et teema üles võetud. Tuletab mulle meelde, et vahepeal õnnestus omandada eelmisel lehel kiidetud M.I.A. debüütsoolokas "Arular". Heas mõttes kummaline plaat, kõik on kuidagi täiesti paigast ära ja samas täiesti omal kohal. Grime ja dancehall, elektro ja hiphop, funk ja kuratteabmiskõikveel koos ikkagi. Tänu Miale endale nahhaalne, pohhuistlik, teravmeelne ja elegantne - annab jalaga munadesse ja silitab pead ühekorraga. Aga noh, äratõmmatud splindiga granaadi viimase hetkeni õrnalt peos hoidmine ongi reeglina üks faking värskendav elamus.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Hea, et teema üles võetud. Tuletab mulle meelde, et vahepeal õnnestus omandada eelmisel lehel kiidetud M.I.A. debüütsoolokas "Arular". Heas mõttes kummaline plaat, kõik on kuidagi täiesti paigast ära ja samas täiesti omal kohal. Grime ja dancehall, elektro ja hiphop, funk ja kuratteabmiskõikveel koos ikkagi. Tänu Miale endale nahhaalne, pohhuistlik, teravmeelne ja elegantne - annab jalaga munadesse ja silitab pead ühekorraga. Aga noh, äratõmmatud splindiga granaadi viimase hetkeni õrnalt peos hoidmine ongi reeglina üks faking värskendav elamus.
                          mia mõlemad plaadid on eriti ägedad. mul on juba mitu mitu nädalat ülepäeviti KALApäev
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Nooh. Aga kuulake ka siis Mia elukaaslase Diplo plaati, kus MIA pea igas laulus vokalisti osades on.

                            Kommentaar


                              Nii panen siis enda selle aasta top10 plaadid. kommentaare hetkel ei pane.

                              1. M.I.A. - Kala
                              2. Klaxons - Myths Of The Near Future
                              3. Jens Lekman - Night Falls Over Kortedala
                              4. White Stripes - Icky thump
                              5. LCD Soundsystem - Sound Of Silver
                              6. Mika - Life In Cartoon Motion
                              7. Simian Mobile Disco - Attack, Decay, Sustain, release
                              8. !!! - Myth Takes
                              9. Bloc Party - A Weekend In The City
                              10. Caribou - Andorra

                              Eesti top 5 on aga selline

                              Chalice „Taevas ja Perse
                              Vaiko Eplik ja Eliit „2: Aastaajad”
                              Fuck Yuo I Am A Robot „Compensator for the accelerator”
                              Kreatiivmootor „Irratsionaalne”
                              3pead „Ilusaim heli”

                              Kommentaar


                                täna täienes mu plaadikogu 2 plaadiga: Sõpruse Puiestee- Oota mind ära ja The Sun- Veidi valjem kui vaikus 2. Kuna mõlemad on mu suured lemmikud, siis ei ole midagi neile plaatidele ette heita.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X