320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    no ei väsi ära sellest! ülimalt meeldiv lihtsalt see Hannaliisa hääl
    Krt, ma olen ka täitsa pooleks kuulanud ennast sellest plaadist ja ikka veel vastu ei hakka. Imelik.

    Pluss Leslie da Bassi uus, mis on suurepärane unelemise plaat; ja Pendulumi 'In Silico', mis on nii rokk plaat, et hoiaks või peast kinni, kui soeng sedasi sassi ei läheks. Vaatasin, et EE oli ka sellele lausa 10 punni andnud.

    Vanadest lemmikutest on uute albumitega maha saanud Filter ja Offspring. Endistele kõrgustele vist ei küündi kumbki, aga päris kuulatavad on mõlemad. Offspring on kohati kuidagi greendaylik või mulle ainult tundub nii? Igatahes esimene singel nimega 'Hammerhead' kummitab mul juba terve päeva.

    Rubriigist 'imelik sitt' peaks mainima direktor Sultsi 'Ümeramees on tagasi'. Ma ei saanud veel peale esimest poolikut kuulamist aru, kas tegu on hästi hillitsetud naljaga või puhta tõsimeeli purgistatud lugulauludega, aga kaanepilt on igatahes raju.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      ohoo...filtri uue plaadi peaks küll hankima

      aga Sults on lihtsalt huvitav nähtus, mida peaks Igor Volke lähemalt uurima ja seda maksumaksja raha eest!

      Kommentaar


        This Ole House!
        Sheigib ja müriseb. Pagan, ma hakkan tõesti mõtlema, et lapsepõlv hakkab tagasi tulema. Varsti taasühineb Andres Põldroo Rock Hotelliga ja lähevad ka kõik üheskoos Glastonburysse esinema.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          The Kovenant - S.E.T.I. ja Celldwelleri omanimeline ketas, aastast 2003 mõlemad. Fakin' kõvad albumid.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Viimasel ajal, sel lühikesel visiidil Brasiilaiasse, kuulan, vaid seda lugu. No mis teha, see on lihtsalt hetke hitt. Mis sest et JuEsov Ei-st.

            Hääletage R2 aasta hitti, ja kõik saavad mu poolt 200 grammi kuivatatud banaane!

            P.S. Mu sõber John soovitas seda laulu, tema tõttu ongi see hetkel siin nii popp.
            sigpic

            Kommentaar




              Kes lähevad? Mina mitte...
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                Halb hakkab ,kui neid näen
                i don t like u u don t like me

                Kommentaar


                  akon on ikka allapoole igast arvestust...snoop teeb popsu ja on muidu muhe kutt...vana snoop oli ikka äss, aga selle akoni rõveduse pärast tõenäoliselt sinna ei roni kui just tasuta piletit ei kuku

                  Kommentaar




                    The Wailers 22.august Tallinna Lauluväljakul

                    hint - bob marley

                    Samal päeval on ka Sex Pistols, niiet Wailersile ei jõua.
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      ja Pendulumi 'In Silico', mis on nii rokk plaat, et hoiaks või peast kinni, kui soeng sedasi sassi ei läheks. Vaatasin, et EE oli ka sellele lausa 10 punni andnud.
                      Pendulumi uus on hoopis nii rokk, et ma pidin korduvalt volli maha keerama arvates, et keegi koputab uksele. Tuli aga välja, et bassikõll oli omadega kapi kõrvale hüpanud ja nüüd seal 'koputama' hakanud.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Tänu tasuta piletile saab chillida ja hängida oma houmboide snuubi ja selle teise in-tüübiga kelle laulud ei meenu, tuleb tore päev.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          hetk austria-ungari keisriga oli oivaline. isegi parem, kui veerevate kivide alla jäämine kunagi ammu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Evu Vaata postitust
                            695 eeku odavaim pilet? Miks ma küll arvan, et see üritus mõnuga miinusesse jääb.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                              695 eeku odavaim pilet? Miks ma küll arvan, et see üritus mõnuga miinusesse jääb.
                              hea kui üldse viimasel hetkel ära ei jäeta
                              AILTON

                              Kommentaar


                                The Black Crowesi "Locust Street" on mu selle suve laul. Viib sind kusagile 70-te päikeselisse Californiasse, mõne rannikuäärse villa avarate aknatega tuppa. Lintmakk nurgas ketrab aga just seda päikeselist viisi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X