320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nikki Sixx - Heroine Diaries - A Year In A Life Of Shattered Rock Star

    selle raamatu soundtrack on vapustav, bändiks on sixx am, kus raamatu kangelane ise bassi mängib. lauludes saab väga kenasti aru kui põhjas inimene oli, vahepeal räägib niisama igast asju vahele jnejne.

    soovitan.!!!!!!
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Epliku kolmas kuulatud ja sellist ohhoo!!-elamust, nagu oli teise plaadi järel juhtus, ei ole veel. Teismeline libhunt ja Meie linn on linnulaat on väga head. Ülejäänud on nagu eesti keelsed Claire's Birthday laulud, aga need vähem tuntumad. Eks peab uuesti kuulama ja kõike muud sellist, aga jah, oleks oodanud rohkem kõrvast tõstmist. Vaiko on mind ära hellitand.

      Kommentaar


        et Epliku vännid ja muud melomaanid ka teaks (kui juba ei tea ) siis neljapäeval on plaadiesitlus RockCafes
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Aga mis mina leidsin. Camera Obscura (mitte see tuntum, vaid 80-ndate keskel vaikselt tegutsend bänd) ja laul Villag of Stars. http://blogfiles.wfmu.org/DP/2007/05...e_of_Stars.mp3 siit saate tõmmata. supersuper

          Kommentaar


            Ostsin ka täna Epliku uue. Väga mõnus. Damien Rice'i "9" ja "O" ka.

            Kommentaar


              Viimased 4 tundi käib plaadimängijas HU? esikplaat "Film". Talutav, aga mitte hea. Ilgelt pullid laulud on, nagu eelnevatest singlitest "Absoluutselt" ja "Kosmos" aru saada siis sõnad on vabsee teisest maailmast. Kahtlustan narkootikumide mõju lüürika tegemisel. Enda absoluutne lemmik laul plaadilt on "Depressiivsed Eesti väikelinnad", lausa sunnitult kisub seda laulu kuulates mõte oma kodulinna Võru peale, kus enamus sellised asjad toimuvad (keldripoodides on jube väiksed hinnad, kus õhtul pole kuhugile minna, kus elu-unistus on kasutatud bemar, või eramaja ning suur suur suur suur peenar, mehed on alalõpmata täis, smilers käib ikka suvetuuril, seal kõiki tunned nimepidi, on kask ja tamm ja kuusk ja lepp ja saarepuu jne).
              Türisalu pank on samuti huvitav laul, ilmselt kisuvad kõigi mõtted Türisalu panga kohta suurepärase enesetapu kohana. See laul ei ole erand.

              Investeerige mälestustesse
              Võtke laenu suurelt elult
              Makske viiviseid lolluste eest
              Võtke boonuseid rõõmult
              Investeerige mälestustesse
              Omastage kõik aktsiad
              Siis meid abistab Türisalu pank
              Kui hind langema hakkab

              Aga plaadis tümpsu on, riimid on lihtsalt ja tõesed. Soovitan soojalt!

              8.5/10
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Minul ketrab HU? plaadi kolm viimast lugu. depressiivsed.. on täiesti kenjaalne laul lihtsalt,

                Kommentaar


                  Millal see Hu? plaat välja tuli?
                  Poolteist kuud tagasi kui Eestis käisin väitis plaadipoe müüja, et tal pole veel plaati tulnud välja. Ajas kägu või?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Millal see Hu? plaat välja tuli?
                    Poolteist kuud tagasi kui Eestis käisin väitis plaadipoe müüja, et tal pole veel plaati tulnud välja. Ajas kägu või?
                    Tuli vist välja eelmisel nädalal täpsemalt.

                    Kommentaar


                      fakk ma ka põgusalt tutvunud selle HU? plaadiga ja seni meeldib vägagi
                      üks huvitavamaid asju, mida kuulanud viimasel ajal!

                      edit: EBANORMAALNE on vinge

                      edit2: ma armastan seda häält!!!
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Plaat tuli välja see nädal, mingi neljap. vist.
                        Kuradi kallid on plaadid ainult. 190.- ei taha raisata eriti selle peale ja veel mingi 220.- veel Epliku plaat ka, kahju hakkab rahast, aga eks kunagi kui rikkaks saan, siis ma osatan küll need plaadid.

                        Kommentaar


                          Noh, aga kui mõelda, et Eplik saab jälle mingi muheda pilli juurde osta ja Hannaliisa saab uue Gucci koti, siis ei olegi sellest rahast väga kahju

                          Ma lähen ostan homme mõlemad ära. Vaiko oma on rohkem nagu kohustuslik, sest esimesed kaks on ribadeks kuulatud. HU? emotsioon sarnaneb aga senikuuldud 5-6 loo põhjal Chalice'i esimese plaadi emotsooniga, umbes nagu et, kurat, sellist pulli pole veel keegi siinmail teinud, see on ju faking geniaalne! Lisaks on Hannaliisa hääl olnud mulle väga sümpaatne alates sellest samast "Ühendatud inimesed" albumist, millel teda esimest korda kuulsin.

                          Muide, Raadio Maria "Siin Tallinn" on ka plaanis soetada ja seda ainult kahe loo põhjal, mida ma kuulnud olen. Kas ikka tasub?
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas norsk Vaata postitust
                            Muide, Raadio Maria "Siin Tallinn" on ka plaanis soetada ja seda ainult kahe loo põhjal, mida ma kuulnud olen. Kas ikka tasub?
                            Ei tasu. Absoluutselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Ei tasu. Absoluutselt.
                              Aitäh. Ma usaldan su maitset.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Jubedalt on mind hellitama hakatud. Esmalt tuleb onju Epliku kolmas, siis tuleb HU? ja täna sain sellise superkollektiivi nagu Plixid plaadi. 7 lugu ja paar pikemat laivesitust. Totaalne ja peedistav ajutriikimine. Laulud, kuda neli teismelist neidu vanni lähevad ja muud suurepärast. Laul tondid on lollakad jne. VÕIMAS

                                Jalgpallist on ka laul:

                                Jalgpalli mängime suvel
                                mis sest et oleme plikad
                                jalgpall ju meeldib meil kõigile
                                meil kõigil on olmeas jalgpall
                                iga õhtu mängime jalkat ja pärast oleme kõik sinikaid täis jne...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X