320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu nimi on vaiko ja ma tulen üle lompide jää, minu nimi on vaiko ja mind mitte keegi ei näe, nagu sina, sest ainult sina näed mind veel

    vat see on kõva.

    Kommentaar


      misiganes või kesiganes nimetuse jj taga on, väga sulnis kuulamine on see nende jj n° 2.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        ...ah jaa, pidin mainima, et Amazona "Strandedi" pealt tasub kuulamist. Nagu ka kahtlemata If It Takes All Night "Street Life'ilt".
        Veidral kombel pole Roxyt varem rohkem uurinudki kui igasugu kogumikele kraabitud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Boulevard of Broken dreams on hea .
          iHala Madrid !

          Kommentaar


            vanaproua on endiselt kepsakas ja eesti/läti/soome publik tuim nagu mingi tuim rahvamass. a no tore ikkagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              vanaproua on endiselt kepsakas ja eesti/läti/soome publik tuim nagu mingi tuim rahvamass. a no tore ikkagi.
              Minu tuttavad nimetasid seda aga ilgeks palaganiks, kus muusikaga oli vähe pistmist. Kuna ma olen niisama ka ilge vingats, siis ma lasen sel arvamusel endast võitu saada.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Minu tuttavad nimetasid seda aga ilgeks palaganiks, kus muusikaga oli vähe pistmist. Kuna ma olen niisama ka ilge vingats, siis ma lasen sel arvamusel endast võitu saada.
                sellise arvamuse põhjustest on lihtne aru saada. olles nüüd vanaprouat mõned korrad näinud, tundub mulle, et tulebki seda kõike positiivse palaganina (või multimeediaetendusena, kui see kellelegi midagi pakub) võtta. ja selles šanris on ta näol tegemist vaieldamatu meistriga.

                Kommentaar


                  100 000!

                  Sada tuhat! Prääsdnik!

                  Veider, aga viimased nädal aega olin juba mõelnud, mis lugu küll juubelilooks valida, ja lõpuks otsustasin ikkagi randomi kasuks.

                  Kolme aasta pärast järgmise suure nullidereani jõudes saab olema huvitav võrrelda.

                  Sada tuhat:


                  Enimkuulatud artistid:


                  Enimkuulatud lood:


                  Mitte, et see kedagi huvitama peaks. Mul on lihtsalt mingi imelik fetiš kõiksugu ümmarguste numbrite ja edetabelite vastu.
                  Last edited by mazz; 12.08.09, 01:23.

                  Kommentaar


                    Kas ma juba ütlesin, et Epliku Neljas on sigahea?
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Ega last.fm'is soccernetil oma kommuuni vms ei ole?

                      Ise olen kah last.fm'i kasutaja.
                      Tundub, et ma kuulan ikka suht väge muusikat võrreldes teistega...mul saab kah siis 3 aastat varsti täis ja üle 42 tuhande loo on kuulatud.
                      Mina olen siis ülekõige Nightwishi fänn ja plaan on järgmisel aastal ka üle lahe minna Helsingisse kunagi Nightwishi vaatama/kuulama. Selline on minu hetkeline unistus.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas David Vaata postitust
                        Tundub, et ma kuulan ikka suht väge muusikat võrreldes teistega...mul saab kah siis 3 aastat varsti täis ja üle 42 tuhande loo on kuulatud.
                        Sa ei tunne Mazzi!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          3 aastat 160 tuhat lugu. Sealhulgas olin pool aastat netivabas piirkonnas ja kuulasin mussi pleierist.

                          Kommentaar


                            1 aasta ja umbes 4000 lugu. Ehk siis müstilise 100000 piiri ületan aastal 2033.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Sada tuhat! Prääsdnik!

                              Veider, aga viimased nädal aega olin juba mõelnud, mis lugu küll juubelilooks valida, ja lõpuks otsustasin ikkagi randomi kasuks.

                              Kolme aasta pärast järgmise suure nullidereani jõudes saab olema huvitav võrrelda.

                              Sada tuhat:Mitte, et see kedagi huvitama peaks. Mul on lihtsalt mingi imelik fetiš kõiksugu ümmarguste numbrite ja edetabelite vastu.
                              sa oled ikka eriline maniakk. inspireerituna su sajast tuhandest vaatasin, mida mu MP näitab. noh see näitab muidugi ainult töö ajal viimase pooleteist aasta jooksul kuulatud muusikat, aga mingi indikatsioon ikkagi. minu enimkuulatud lugu oli Bauhausi Bela Lugosi's Dead meeletu 15 kuulamiskorraga, millele järgnes 12 korraga terve Lou Reedi plaat Berlin. kui sa kuulad lugusid üle saja korra, siis ma ütleks, et sa võid olla hoopis naine. nad teevad nii. eriti, kui elus on keerulised ajad. kuigi siis nad minu teada küll Orelipoissi ei kuula.

                              aga et siis aktsepteeri minu respekta
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                kui sa kuulad lugusid üle saja korra, siis ma ütleks, et sa võid olla hoopis naine. nad teevad nii. eriti, kui elus on keerulised ajad. kuigi siis nad minu teada küll Orelipoissi ei kuula.
                                Minu tabelis on üle 100 korra kuulatud 150 laulu ja esikohal olev lugu on hetkel 1506 peal.. ekstranaine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X