320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by peremees


    Originally posted by Juveman



    Nas,Jay-Z,Pharell Williams,Dmx,Notorious BIG,Mya,Foxy Brown, Lil` Kim,Wu perekond,D12,50cent,Shaquille O`Neal,Multicide,Beyonce,Mobb Deep,Obie Trice,The Roots,Mariah Carey,Black Eyed Peas,James Brown jne

    ...ja puudub 2pac?

    Rõhutaksin siinkohal sõna JNE
    Aga muidu on asjad nii,et tupac tõesti ei meeldi nii palju võrreldes loetutega

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Originally posted by Noonik


      Okei.
      Ehk on kellegil kodus kuskil kapinurgas plaat\"Chillout Moods\" või midagi sarnast.
      Kazaas puudub enamus lugudest, mõne üksiku sain aint kätte.
      Nii et kui kellegil on see plaat või üldse \"chillout music\" stiiliga plaat, siiis võiks selle Datasse või kuhugi mujale uppida.

      Noonik
      Suhtkoht loll küsimus...aga mis stiilile chillout music vastab...nagu mida ta meenutab või midagi

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Originally posted by vanapagan


        Originally posted by Noonik


        Okei.
        Ehk on kellegil kodus kuskil kapinurgas plaat\"Chillout Moods\" või midagi sarnast.
        Kazaas puudub enamus lugudest, mõne üksiku sain aint kätte.
        Nii et kui kellegil on see plaat või üldse \"chillout music\" stiiliga plaat, siiis võiks selle Datasse või kuhugi mujale uppida.

        Noonik
        Suhtkoht loll küsimus...aga mis stiilile chillout music vastab...nagu mida ta meenutab või midagi
        CHILL OUT!!! Kõik on ju ära öeldud.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          täna, paraku küll sellises pasaurkas nagu seda on Terrarium, esineb üks igavesti kõva dnb punt nimega Ill Skillz! atähh siinkohal ka heale sõbrale, kes mullegi kuskilt vip-pääsme sebis..saan ka lõpuks Äravalitute sekka..Oh Joy.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            viimane asi mis mulle meeldis oli smilersi uus plaat.Lemmiklooks Ma palun andeks su käest(kuna viimasel ajal suht pidev masendus)

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Käesolev aasta on minu jaoks muusika poole pealt toonud juba 2 head plaati: prantslaste duo Airi kauamängiv \"Walkie Talkie\" ning šotlaste Franz Ferdinand samanimelise debüütkettaga.

              Air jätkab just seda endiselt mõnusat chillimismuusikat (Noonik, see on vihje sulle ) ning ei näita üldse mahakäimise märke. See-eest Franz Ferdinand on mõnus vaheldus juba liigselt melanhoolseks muutunud briti rokkaritele (Coldplay, Travis jms) ning hüpertrendikatele kitarritinistajetele (Strokes, Jet, jms). Lugu \"Take Me Out\" on igal juhul juba kandidaat aasta parimaks looks saamisele.

              Muidu veel seda, et piki-pikisilmi ootan, mida pakub N.E.R.D. oma uuel plaadil. Esimene isuärataja \"She wants to move\" rokib igal juhul täiega!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Laheda pealkirja ja sõnadega on Remo Fernandese laul O Meri Munni

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Mina olen täiesti raadiovõõras inimene ja ei tea popmuusikast suurt midagi, seega miskit eelmise aasta parimat ma ei oska valida (ahjaa, see polegi see teema..).

                  Kiidusõnad aga viimastel aastatel tehtud töö eest Recycle Bini poistele, kes on ära teeninud tubli-tubli-suure-suure aplausi. Kunagistest kergelt \'ärahellitatud armasatest poisikluttidest\' (kes jah, siiski minust veidike vanemad...) on saanud väga andekad ja läbilöögivõimelised muusikud. Minu maitse on ehk veidike erinev, aga olles neid mingil määral jälginud/järginud paar aastat, siis lihtsalt avaldab muljet. Kontserdid on neid muidugi eriti kõvad, soovitan absoluutselt kõigile!

                  Minu muusikakeskus eriti uusi plaate viimasel ajal pole juurde saanud. Ikka vanahead Nirvana, Jäääär, -bolier, Inboiler, Johansonid jne. Veidike rohkem olen ehk kuulama hakanud Oasist. Ahjaa, siiski, meenub, et pole kirjutanud ka oma King Singersi vaimustusest, Nende plaadid keerlevadki pleieris praegugi. Ka Vennaskond on endiselt tore.

                  Üldiselt käisin ma Alo Mattiiseni muusikapäevadel nädalavahetusel ja siis esines Terminaator. Kerge lõõp rahvas seast (kellegi mj-i eestvedamisel :P) tegi Jaagup-poisi veidike pahaseks, aga üldjoontes oli tore karata ja oma pikki juukseid lehvitada.

                  Eeldades, et kedagi vokaalmuusika siin eriti ei huvita, märgin siiski ära Mattiisenil võidu saanud vokaal- ja instrumentaalansambli. Selleks osutus minu suur lemmik \"URSULA\"

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by Magpie
                    Kiidusõnad aga viimastel aastatel tehtud töö eest Recycle Bini poistele, kes on ära teeninud tubli-tubli-suure-suure aplausi. Kunagistest kergelt \'ärahellitatud armasatest poisikluttidest\' (kes jah, siiski minust veidike vanemad...) on saanud väga andekad ja läbilöögivõimelised muusikud. Minu maitse on ehk veidike erinev, aga olles neid mingil määral jälginud/järginud paar aastat, siis lihtsalt avaldab muljet. Kontserdid on neid muidugi eriti kõvad, soovitan absoluutselt kõigile!
                    Tjah, poisid teavad mida nad teevad, kuid vanade metallipeade südameid nad ikkagi võita ei suuda. Eestis vist peab selleks black või thrash metalit (või mõnd muud \"true\'d\" stiili) viljelema. Kahju...

                    Aga laval nad tõepoolest kikivad ässi. Eelmise aasta Green Christmasil avaldas nii muljet, et oli vajadust näppu ka visata
                    308

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Vokaalansamblitest/lauluyhtyeistä rääkides kerkib esile kollektiiv soomest: Rajaton (e.k. piirideta, i.k. boundless). bass, bariton, tenor, alt, metsosopran ning sopran. arranzeeringud on loomulikud-kaunid ja kõla on jumalik...

                      Mainiksin meinstriimist ühte 90ndate mõjukamat kooslust, kelle esteetiliselt võimsamad ajad jäävad ehk pigem kümnendi esimesse poolde 95.-96. aastani. gümnaasiumiaja eeskujud: james dean bradfield, richard edwards, nicholas jones ning sean moore - The Manic Street Preachers.

                      ning siis palju muudki...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        peab ütlema, et vanilla ninja uus lugu \"don\'t go too fast\" ja black eyed peas \"hey mama\" on ka päris head lood

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Guns `n Roses- You Could be mine !
                          izerman@hotmail.com

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Ikka see muusika Walker Teksase Korravalvur-i lõpus....
                            Clarence Gilyard ......... Jimmy Trivette

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Ikka see muusika Walker Teksase Korravalvur-i lõpus....
                              Clarence Gilyard ......... Jimmy Trivette

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Tahaksin teada ega kellelgi ei ole Claire\'s Birthday või siis Ruffuse plaati? Või siis mõndasi lugusid arvutis? Kui on, võiks priva abil minuga ühendust võtta.
                                It\\\'s always better on holiday...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X