320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peale selle kuulamist ei taha üldse suve juu....


    selle kirju muusikalise segu parimaks näiteks võiks ilmselt olla lugu "Pod De Floor'", mille videos on näidatud kamasutra harjutusi edasijõudnutele.

    Kommentaar


      Manic Street Preachers anno 2010 ei tohiks vist meeldida. Kirjutatakse, et liiga raadiosõbralik jne Aga ma juba selles vanuses, et hästi tehtud meloodiline rokk hakkab ainuvõimalik olema.
      No hea küll, võib-olla Arcade Fire või Band of Horses on veidi paremad. Aga mitte palju.
      Aga oktoobrikuu laul on vist ikkagi Belle & Sebastiani "The Ghost of Rockshool". Ilus ja täiuslik.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kommentaar


          Chrissie Hynde'i hääl on endiselt erakordselt kütkestav.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Aga oktoobrikuu laul on vist ikkagi Belle & Sebastiani "The Ghost of Rockshool". Ilus ja täiuslik.
            See BS-i plaat on üldse esimene hea plaat, mida nad üle 10 aasta teinud on. Mulle meeldib endale kõige enam lugu sellest, kuidas keegi ei ela selles maailmas ja siis üks teine duetimoodi lugu, mille pealkirjas oli sõna John.

            Kommentaar




              john legend ja the roots äratavad ellu 60ndate ja 70ndate soul muusikat. ja teevad seda paganama hästi. väärt kuulamist igatahes

              Kommentaar


                Muuseas - Caitlin Rose!
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Noh, hakkame sel aastal Jüri Böhmi Truudusvannet aastahiti küsitluses üles pushima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Noh, hakkame sel aastal Jüri Böhmi Truudusvannet aastahiti küsitluses üles pushima?
                    in.

                    kümme.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar




                      Can we get much higher?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gay Fish Vaata postitust

                        Can we get much higher?
                        Overrated shit.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Overrated shit.
                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          + tofoa on endiselt täistofoa.
                          on asju, mis ei muutu.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            on asju, mis ei muutu.
                            Tahad öelda, et täismunni Kanye uus album on nüüd nii ilgelt hea, et väärib igal pool säärast ülistamist?


                            Ema on sul nii palju väärt.

                            Ma ei tahagi öelda, et tegu halva muusikaga oleks. Lihtsalt see kraam on selgelt ülehinnatud. The College Dropoutile ning Late Registrationile ei saa see album küll mitte ühestki otsast vastu. Samas Graduationist ning 808st on ta parem.

                            Dis nigga Kanye put out sum ol bullshit called it art n errbody accepted it. dis shyt aint no damn art . Aint art suppose to have meanin or sayin sumthin? This iz jus sum confused, fruity azz, sensitive azz bitch who iz on her period and puttin mediocre music. Not 100% booboo but definitely not no classic, get tha fuck outta hur!

                            tabav kommentaar hiphopdx-st.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Proovin vastata ilma emotsionaalse lahmimiseta.

                              Kas see on nüüd mingi sajandi plaat? Ei. Samas jääb hinnangute "kümnest kümme" ja "overrated shit" vahele minu meelest ikka päris mitu muud hinnangupulka ka. Mille poolest "...Fantasy" on tõesti hea - esiteks ta on album, hästi läbimõeldud ja läbikomponeeritud. Selles mõttes kahtlemata Kanye parim seni (ja järgmiseks ma paneks selles arvestuses 808 & Heartbreaki, löö või maha). Don't get me wrong, kolm esimest on kahtlemata muusikaliselt väga kõrgel tasemel, aga minu meelest mitte nii terviklikud. Mis aga teeb "...Fantasy" nii võimsaks, on see, et ta on pagana aus ja isiklik - asi, mida tänapäeval kohtab tegelikult popis või hiphopis haruharva. Kui panna siia juurde veel see terviklikkuse jutt, siis see plaat nõuab ka tervikuna kuulamist, süvenemist. Niisama ei tule kõik nüansid kätte. Ja kindlasti mitte siis, kui kuulata eelarvamusega looja suhtes. Paradoks, aga kui igal pool räägitakse palju Kanye egost ja ülbusest jne, siis siin plaadil on ta tegelikult poosidest vaba ja tema ise. Lihtsalt isiksus, kes selle pisut enam kui tunni ajaga avaneb, ongi keerukas ja vastuoluline. Ei pruugi tingimata meeldida, aga ta on põnev, värvikas, piire ületav, ja kõik see peegeldub ka siit plaadilt. Mainisin juba poppi - "...Fantasy" ongi kahtlemata muusikalises mõttes oluliselt vähem räpp (kuna mulle isiklikult hakkab muusika liigne lahterdamine viimasel ajal üha rohkem vastu, siis ei hakkagi üldse kuhugi ˛anrisse toppima) kui tema esimesed kolm. Sellevõrra aga mõõtmatult avaram ja vabam. Ja ilmselt need on ka peamised põhjused, miks ta nii üleüldist kiitust on pälvinud. Ma kah üldiselt muusikakriitkute poolt pakutavatele numbritele väga palju tähelepanu ei viitsi pöörata, aga ehk nad midagi siiski mõistavad kah, kui hinnang on niivõrd üksmeelne.

                              mis nüüd veel puudutab seda äratoodud tsitaati, siis ei maksa pahandada, aga kui inimene ei suuda oma arvamust normaalseteks lausetekski vormida, siis ma tõesti ei suuda seda ka tõsiselt võtta. No offense, aga tabav saab see kõik tunduda vaid siis, kui oled juhtumisi ise võtnud samasuguse eelhoiaku. Sisukuselt on see kommentaar võrreldav arvamusega "tegu on sita plaadiga, sest mina arvan nii."

                              Ja tulles lõpetuseks selle juurde, et kas "täismunn" suudab üldse teha hea albumi, siis me räägime praegu siiski muusikast, eks. Jah, Kanye on ilmselt paras egomaniakk, aga nii võiks jätta ju suurema osa maailma paremast muusikast kuulamata, kuna enamik geeniusi ongi keerulised isiksused (loe: igapäevaelus parajad sitapead). Mul isiklikult on küll sügavalt ükskõik, mitmel teismelisel plikal ta on mikrofoni lava peal käest ära kiskunud või mitu kuldhammast pannud endale. Ülevõimendatud kollane praht. Aga loojana on ta geniaalne ja selle väite taga ma olen valmis küll lõpuni seisma. Viiest viis suurepärast plaati peaks olema piisavaks tõestuseks.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Miks sa vaevud? Tofoa paneb nüüd sulle siia vastuseks mingi "lol, whuuut?" pildi ja ongi kogu arutelu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X