320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kanye' laulus Runaway võtaks viimase kolme ja poole minuti ees küll mütsi maha. 10/10 ma plaadile ei paneks, aga väga hea plaat on küll. Pikemat analüüsi teha ei oska.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Kanye' laulus Runaway võtaks viimase kolme ja poole minuti ees küll mütsi maha. 10/10 ma plaadile ei paneks, aga väga hea plaat on küll. Pikemat analüüsi teha ei oska.
      Nõustun. Lisaks veel Dark Fantasy ning Lost in the World.

      kogu album on 8/10.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Ok, fakit, see lühifilm on nii kenjaalne, et tõstis plaadi ka sinnasamasse kõrvale. Väga võimas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Noh, hakkame sel aastal Jüri Böhmi Truudusvannet aastahiti küsitluses üles pushima?
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          in.

          kümme.
          Mis see aasta üldse muusikamaailmas toimunud on? Mulle tundud, et ma ei oska midagi muud hääletadagi. wtf. Ainuke lugu, mis raputas ja pähe torkab oli Doe Deer. Plaatidest oli Rootsi oma hea, aga mitte see, mida piimamees eelmisel leheküljel mainis.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar





            Minu kiitused tänavusele aastale nende lugude eest.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Mis see aasta üldse muusikamaailmas toimunud on? Mulle tundud, et ma ei oska midagi muud hääletadagi. wtf.
              Vaatasin ka seda aastahiti ankeeti nagu kunagi aastate eest matemaatika kontrolltööd funktsioonidest. Ajutöö on null. Meenuvad tänavustest Eesti lugudest peale Böhmi-Jürka ainult Rapunzel ja Peegelpõrand. A samas kolme ongi aint vaja...
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Vaatasin ka seda aastahiti ankeeti nagu kunagi aastate eest matemaatika kontrolltööd funktsioonidest. Ajutöö on null. Meenuvad tänavustest Eesti lugudest peale Böhmi-Jürka ainult Rapunzel ja Peegelpõrand. A samas kolme ongi aint vaja...
                Ja peegelpõrand oli pealegi eelmise aasta lugu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja peegelpõrand oli pealegi eelmise aasta lugu.
                  Rapunzel tehniliselt ju ka või eelmine aasta toimus see konkurss hiljem?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Tegelt?
                    Rapunzel vähemalt ei ole eelmise aasta tabelis kajastatud.

                    Aga see lahe eestisoome räpilugu, kus tibi väänles ümber 3D Chrysleri(!) mudeli? Mingit adekvaatset nimekirja 2010 ilmutatud eesti lugudest oleks vaja..
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Tegelt?
                      Aga see lahe eestisoome räpilugu, kus tibi väänles ümber 3D Chrysleri(!) mudeli? Mingit adekvaatset nimekirja 2010 ilmutatud eesti lugudest oleks vaja..
                      http://www.youtube.com/watch?v=QmJHW...layer_embedded see lugu on tänavune vist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Tegelt?
                        Rapunzel vähemalt ei ole eelmise aasta tabelis kajastatud.

                        Aga see lahe eestisoome räpilugu, kus tibi väänles ümber 3D Chrysleri(!) mudeli? Mingit adekvaatset nimekirja 2010 ilmutatud eesti lugudest oleks vaja..
                        See aastates järge ajamine on nohikutele, too cool for school vennikesed hääletavad siiamaani Nirvanat iga aasta. Seega pohh.

                        Eesti lugudest võisin see aasta ööläbi kuulata HU? - Õnne tipul. Nevesise 7M Years oli raju. Bookmarkides on veel Mimicry - Right Back Home.

                        oooo, ma isegi leidsin sellise nimekirja. või noh albumite oma - http://www.rada7.ee/?s=f&k=2&id=40690
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          See aastates järge ajamine on nohikutele, too cool for school vennikesed hääletavad siiamaani Nirvanat iga aasta. Seega pohh.

                          Eesti lugudest võisin see aasta ööläbi kuulata HU? - Õnne tipul. Nevesise 7M Years oli raju. Bookmarkides on veel Mimicry - Right Back Home.

                          oooo, ma isegi leidsin sellise nimekirja. või noh albumite oma - http://www.rada7.ee/?s=f&k=2&id=40690
                          hmm, et kogu eesti muusikaga kursis olla, piisab kõigest 73 plaadi ostmisest?

                          Kommentaar


                            Okym Riimi "Kirjad aguli seintel" on vist selles teemas veel täitsa mainimata, aga kui seda nimekirja vaadata, siis minu jaoks pole aasta plaadi osas üldse küsimust. Kuradi heade põhjadega, isiklik, omanäolise maneeriga (saare murre ftw) ja üldse läbinisti väga hea. Noh ja siis siit listist veel Winny Puhh ja siis tegelikult rohkem nagu polegi üldse mitte midagi. Lennal oli kenasid asju, aga terve plaat... Väga hõre aasta ikka.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kes tahab R2-st võita Kanye Westi väga head plaati, siis aadressil pleier@err.ee ja subjektiga CD võite saata vastuse Golddigger (selle laulu algust lasti ja küsiti loo nime). Seda siis järgmised 15 minutit umbes.

                              Kommentaar


                                Ossa tuss, seda varianti ma polnudki näinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X