320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muusikateema unustatud? Äratame ellu. Paari kuulamise järel ütlen veendunult: see on üks aasta tippteoseid.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Aasta tippteos tuleb siit.

      Üks lugu on juba avaldatud ka.

      Kommentaar


        Oasise sõpradele lugemiseks lõbus intervjuu Noel Gallagheriga.

        Kommentaar


          Töllu uus plaat 'Ulg' juba 1. novembril

          Avaldati ka esimene lugu - Kivine Maa

          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            midagi pole teha, watch the throne mulle meeldib. murder of excellence ja why i love you eriti.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Öeldakse, et rock'n'roll on väsinud. Vist jah. Igasuguste viimase aja indihittide läbikuulamine on igatahes päris masendav kogemus. Mõni üksik lugu vaid paitab kõrva.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Ewert and The Two Dragonsi plaat on ikka võrratu. Hea lugu hea loo otsa. 5+, eriti veel arvestades, et tegu on eesti artistiga.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Tom Russell pajatab oma viimasel plaadil unustet näitlejatest Bobby Driscoll, Cliff Edwards, Sterling Hayden ja rändab paikades nagu Duluth, Juarez, San Sebastian, Hannibal jne jne. Korralik reis võimalik plaadi kõrvale Wikipedias ette võtta. Mõnus.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                    Ewert and The Two Dragonsi plaat on ikka võrratu. Hea lugu hea loo otsa. 5+, eriti veel arvestades, et tegu on eesti artistiga.
                    Minu jaoks oli ka suur üllatus ja seda positiivses mõttes. Võimas!
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Lou Reed ja Metallica tegid koos mingi asja. nüüd saab pre-kuulata ka.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Lou Reed ja Metallica tegid koos mingi asja. nüüd saab pre-kuulata ka.
                        Pala View on ka täispikkuses juba tükk aega olemas. Kommentaare ja youtube hinnanguid vaadates tunduvad Metallica fännid seda projekti kahesajaga vihkavat. Mulle tundus piisavalt huvitav, et vähemalt proovida seda kuulata, kasvõi austusest Lou Reedi vastu. Tundub, et autorite varasemast loomingust meenutab üllitis vast ehk kõige rohkem Lou Reedi Berlini, mis on minu arust tema parim plaat üldse. Metallicat pole ma küll umbes 20 aasta kuulanud, aga see tundub olema selline valdavalt aeglases tempos kulgev plaat, mis ei pruugigi olla lõpuni sitt.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Aasta punchline tuleb Oleg Kosjuginilt: "Nii pede, et imed munni ka läbi kõrre"
                          EP tasuta alla laadimiseks: http://www.legendaarne.ee/news.php?nid=91

                          Sama lugu (General Lös) tõusebki sellelt EP-lt kõige paremini esile. Küllaltki head riimid Genkalt ja biit, mis meenutab Company Flow'd ja on justkui vaese mehe versioon Toe Tagi legendaarsest Lewis Carrolist. Üldjoontes ei ole aga produktsioon (kõik taustad on teinud Cool D) midagi erilist ja Genka pole ilmselt ka oma parimaid värsse tasuta albumile poetanud.

                          EP sisaldab mõningaid briljantseid kohti. See on paraku kõik. Ahjaa, plaadikaas on ka äge.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Aasta punchline tuleb Oleg Kosjuginilt: "Nii pede, et imed munni ka läbi kõrre"
                            Eestikeelne räpp kse: kse: kse:
                            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                              Eestikeelne räpp kse: kse: kse:
                              Ühesõnaga nagu enamus sinu postitusi siis?
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Ma ei oleks seda tingimata uskunud, aga peale umbes kümmet mainimisväärsusetut plaati rokib Korn jälle sajaga. Või noh, Korn teeb seda, mida ikka, aga Skrillex et al teevad asja mõnusaks. Igatahes on see uus plaat nii kõva, et tahaks jälle laivile minna. Kuniks Limp Bizkit teeb OMA dubstepmetaliplaadi ja paneb sellega alguse uuele kräppmuusikauputusele.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X