320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nostalgialaks on hetkel käsil - http://www.badreligion.com/albums/14..._Strikes_First ja teised albumid. Seda just uue albumi avaldamise puhul.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar




      Üks aasta parimaid plaate kindlasti.
      Üks aasta parimaid laule ilmselt.
      Üks aasta vingemaid laivbände (ma loodan).
      Ja trummar on autaspeiss.

      Kommentaar


        Guardian valib juba aasta parimaid albumeid Best albums of 2012: 20–11

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Guardian valib juba aasta parimaid albumeid Best albums of 2012: 20–11
          Kõik on ju muidu ok, aga Lana Del Rey plaat oli haipi arvestades ikka jube pettumus. Ja just see National Anthemi lugu jäi negatiivsest poolest meelde. Vott.

          Kommentaar


            Ongi lihtsalt mingi ülehaibitud joutuubi sensatsioon, kelle pealt pappi teenida. Edasiste müükide tõstmiseks peab rihannade moodi aina rohkem tissi näitama jne

            Aga kuna niikuinii jälestan kaasaja x-faktor-poppi, siis tõstataks mõned selle aasta meeldivamad alternatiiv üllatused esile.
            Raveonettes - 'Observator' <Taani indie-duuo jätkab juba kümnendat aastat ja siiani nende üks tugevamaid esitusi
            Allah-Las - 'Allah-Las' <L.A. uus bänd, kes kõik enne töötasid koos ühes plaadikompaniis, viskas üle ja hakkasid ise tegema
            King Tuff - 'King Tuff' <lõbus T.Rex'ilik ühemehe ettevõtmine
            Tame Impala - 'Lonerism' <esimene plaat oli väga hea psühedeelia ja teine ei jää mitte alla; tüübid Austraalia kõrbest, mida muud loota kui trippyt seiklust
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Raveonettesilt tundus just kõige rohkem Roxette'i nägu plaadiga ja see pole väga hea.

              Kommentaar


                was?? kust seda välja lugesid? ajavad ikka oma shoegaze'ilikku joont
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Mina käiksin siis tervikuna välja Grimesi ja Django Django plaadid. Samas pean tunnistama enda väga tõsist probleemi keskendumisega ja seetõttu on need ka ainsad plaadid, mida ma tervikuna nautinud olen. Teistelt on enamasti üksikud laulud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Värske Bob. Kõlab neetult hästi.
                    ja üldsegi miks mitte see aastaplaadiks, terve album mõnus kraam
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                      was?? kust seda välja lugesid? ajavad ikka oma shoegaze'ilikku joont
                      Noh, see Observationi lugu, kus see mees laulab nagu Roxette'i mees. Minus tekitas tõsise võõrastuse.

                      Kommentaar




                        Noh, et ilmselt üks parimaid videoid. Vist.

                        Kommentaar


                          Polegi veel mainitud



                          Pea aasta eest tähistati tasuta kontserdiga Eesti noortebändi tiitlit Pärnus INis, kuhu tuli ligi poolsada inimest (mina nende hulgas). Täna on väljas album, esinemised Eestis toovad pea täismaja ning esinetud ka mujal baltimaades (sealhulgas positivusel).
                          Pole just paha aasta olnud, hea töö!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Kuulan siin Deftones-i uut plaati Koi No Yokan ja pean ütlema, et mulle, kes ma pole eriline roki kuulaja see plaat meeldib. Midagi väga tuttavlikku ja head kumab pidevalt läbi.
                            Ma olen seda plaati nüüd viimased kuu (või umbes nii) ikka päris mitu, ma usun et 20+ korda kuulanud, aga tõden siiski sama, mis peale esimest-teist kuulamist: see on nagu kahe eri poolega vinüül. Side A ehk esimesed kuus lugu on superhead, album kruvib end üles kulminatsiooni ootuses, aga seda ei tule, sest järgneb tavaline B-side, kus lood on pigem sellised pikad ja lüürilised täitepalad (va Goon Squad, aga see ei päästa), mistap täielist rõõmu ma sellest albumist ei tunne, Diamond Eyes oli nagu terviklikum imho.

                            Aga samas ei tähenda see, et see oleks halb või et KNY poleks mu selle aasta plaat. Igatahes on, ja mulle meeldib, kuhu nad post-White Pony liiguvad/liikunud on. Vananeda tuleb väärikalt.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Kanadašotikildipunkbänd, vana hea The Real McKenzies on mingil veidral ja arusaamatul põhjusel viimastel päevadel jälle mu kuklas tiksuma hakanud. Praegu nokin nende paremaid palakesi siin Sunderland-Readingu vaheajal ja... No hea on, noh!

                              Kommentaar


                                Kopeerides eelmise aasta posti.
                                Ehk siis. Praeguse seisuga viimase 12 kuu kuulatuimad lood mõnuagendilt:
                                Florence + the Machine – All This and Heaven Too
                                Niki & the Dove – Love To The Test
                                Girls – Magic
                                Fucked Up – Queen Of Hearts
                                DIIV – Doused
                                Pulp – Disco 2000
                                Grimes – Oblivion
                                of Montreal – Dour Percentage free download
                                Cloud Nothings – Wasted Days
                                Allo Darlin' – Europe
                                Lana Del Rey – Without You
                                Cat's Eyes – I'm Not Stupid
                                Spiritualized – Ladies And Gentlemen We Are Floating in Space
                                Chairlift – I Belong in Your Arms
                                The Hives – Hate To Say I Told You So
                                Hospitality – Betty Wang
                                Exitmusic – White Noise
                                Spiritualized – Hey Jane
                                Charli XCX – Stay Away
                                Sleigh Bells – End of the Line
                                Beach House – On the Sea
                                Dexys – Incapable of Love
                                Pulp – Sunrise
                                The Pipettes – Pull Shapes
                                Regina Spektor – Don't Leave Me (Ne me quitte pas)
                                LCD Soundsystem – All I Want
                                Holograms – Hidden Structures
                                Florence + the Machine – Shake It Out
                                Florence + the Machine – Kiss With a Fist
                                Tilly and the Wall – Thicker Than Thieves
                                Titus Andronicus – The Battle of Hampton Roads
                                Passion Pit – On My Way
                                Asobi Seksu – Thursday
                                Vaiko Eplik ja Eliit – Ma olin teismeline libahunt
                                !!! – Me And Giuliani Down By The Schoolyard (A True Story)
                                fun. – We Are Young (feat. Janelle Monáe)
                                Michael Zager Band – Let's All Chant
                                Azealia Banks – 212 (feat. Lazy Jay)
                                The Rapture – How Deep Is Your Love?
                                Susanne Sundfør – White Foxes
                                Marten Kuningas – Teel voorusesse
                                Purity Ring – Ungirthed
                                Girls – Vomit
                                Razorlight – Vice
                                Antony and the Johnsons – I Fell in Love With a Dead Bo
                                The Weeknd – House Of Balloons / Glass Table Girls
                                Chalice – Klaaskuulis
                                Titus Andronicus – In a Big City
                                Yeah Yeah Yeahs – Maps
                                Rivers Cuomo – Don't Worry Baby


                                Aasta plaat: Grimes - Visions (võimas, võimas, võimas)
                                Aasta kontsert: üksikelamus oli Tinie Tempah esitamas Friskyt. Muidu kogu kontserti panusega Feist.
                                Oi kui tore jälle leida plaat: Antony and The Johnsons tegi ilmselt kõige tugevama tagasituleku. Seda muidugi ka tänu väga heale laivplaadile
                                Tra, see laul on nii naljakas, et peab märkima: Rebecca Black Friday (endiselt naljakas)
                                Mille poolest jääb veel meelde: enda edetabeli tegemisel avastasin septembris, et funi laul koos Janelle Monaega võib olla esikolmikus. Tõmbasin ruttu kõik sellel aastal Pitchforkis arvustada saanud plaadid ja leidsin, et ikka kuradi palju väga head ja väga uut muusikat on. fun kukkus 20. koha piirimaile.

                                P.S. Hiljem meenus, et Londonis käies sai külastatud Anna Calvi kontserti, mis oli tõesti tore. Feistist isegi parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X