320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelsi uut ketas üks nende nõrgemaid, aga mõned head rajad sealt ikka leiab.

    Kommentaar


      Timberlake on maandunud. Mulle meeldib.

      Kommentaar


        Uus Daft Punk

        Kommentaar


          Neutral Milk Hotell add reunion dates

          Francesco, mine külasta minu ja eika eest.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Tegelikult peaks rääkima sellisest loost nagu "Above and Beyond". See on ikka täiesti uskumatu hetk kui elektriorel jälle niimoodi sisse lülitatakse. Ehkki vana Lord on surnud ja kõik.
            Võimas. Jajah, ma olen vana.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              kes midagi tim armstrongi tegemistest lähemalt teab, siis nüüd on siukse asja meisterdand.
              alguses ei saand aru, kas nareda või nutta, nüüd hakkab juba ära harjuma....
              Get this new single here: http://smarturl.it/ShesDrunkAllTheTimeCheck out more songs from Tim Timebomb & FriendsOn iTunes: http://smarturl.it/TimTimebombhttp...
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Yeezus on kõva.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                    Yeezus on kõva.
                    kuus sooloplaati, kuue ketta jagu kulda. meie aja geenius.

                    mull meeldib sõna 'album', viitab kuidagi terviklikkusele, läbimõeldusele. kanye teeb just selliseid. ekstrapluss oskuse eest 40 minutiga piirduda - jätab meeldivalt näljase tunde.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      tra, mulle käib see kiidulaul närvidele. jääb mulje, et yeezy on kommentaatorite hinged ära omanud ja kirjutab nende asemel. tahaks vägisi sellepärast punktigi maha võtta, aga tõele näkku vaadates ketrasin albumit päikesetõusuni nagu fiend. you win.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Mulle selle new slavesi üleminek ikka üsna meeldib...

                        Kommentaar




                          Sigur Ros ja ahjusoe "Kveikur". Maagilised rütmid, mis sobivad nagu valatult tänase tööpäeva soundtrackiks.

                          Ja ühtlasi ka kuradile need firma suvepäevad- tänavuse aasta Positivuse Sigur Rosi esinemine on nüüd must-see

                          Kommentaar


                            kas see on halb et yeezus meeldib väga aga magna cartat ootan palju rohkem?!
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Millest mina aru ei saa, et muusikuna on ta jubeandekas. Aga, krt, ta selle Kardashianiga mürgeldab?

                              Kommentaar


                                Ah, kurat.. Sellest elektroonilisest õõtsumisest ja neegriräpist pole kunagi aru saanud, aga Trauma - 10 Songs on päris asjalik uus album
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X