320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolleeg Nestor, Siim küsib minult, et mis võiksid olla Eesti muusikaajaloo top 20 plaati. Ma ise paneks mõistagi Musta Q ja Sõnajalad, aga ilmselt jääks siis midagi kahe silma vahele. Keegi muusikafriik võiks äkki mulle mõnda Eesti plaati veel soovitada? Eelkõige tekitab probleeme 90-ndate ja varasema aja muusika, kuna seal olen ma üsna puuduliku taustaga.

    Kommentaar


      90ndates endal meenuksid esimese hooga metro luminali ainult..., vennaskond mina ja george ja mr. lawrence swing.

      Kommentaar


        90ndate indie poolelt tõstaks esile Boraxi C-d, Dreamphishi Garlic Icecreami (http://dreamphish.bandcamp.com/album/garlic-icecream), Röövel Ööbiku Popsubterraneat ja Dallase Raj Kapoori. Kaks esimesena nimetatud paigutaksin Eesti kõigi aegade top 5 sisse (sh C nr 1 või 2)

        Kommentaar


          Kas see oli see plaat, kus sirius ja kino kaver ljubov eto ne shutkast oli?

          Kommentaar


            Ei, need lood pärinevad Mikroraioni pealt, mis on ka muidugi tõeline šedööver - tugev kandidaat parima albumi tiitlile.

            Kommentaar


              Selle Boraxi plaadi nimi oli "Mikroraion" (väljalaskeaasta 1999).

              Kommentaar


                Ise paneks listi kindlasti J.M.K.E. "Külmale Maale".

                Kommentaar


                  Algselt postitas moya Vaata postitust
                  90ndate indie poolelt tõstaks esile Boraxi C-d, Dreamphishi Garlic Icecreami (http://dreamphish.bandcamp.com/album/garlic-icecream), Röövel Ööbiku Popsubterraneat ja Dallase Raj Kapoori. Kaks esimesena nimetatud paigutaksin Eesti kõigi aegade top 5 sisse (sh C nr 1 või 2)
                  Guud šaut!
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    lu:k - Tallinn - Nõmme - Keila
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      99. aastal tuli välja A-Rühma Laulmata Jäänud Laulud, kohalikus hiphop skenes küllaltki oluline album.

                      Kommentaar




                        Of Montreali endine viulimees võttis kätte ja tegi sellise asja. Väga vinge.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust


                          Of Montreali endine viulimees võttis kätte ja tegi sellise asja. Väga vinge.
                          see album mõnus, mhmh

                          Kommentaar


                            Nomineerin selle aasta maailma parima lauluna:



                            Aga ise kitarri ei oska, seega mine tea.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar




                              Ma neid hipide laule ei tea, kuid päris huvitav nimekiri ikkagi. See, et "Radioactive", "I Need A Dollar" ja "Jack Sparrow" sisse ei saanud, on muidugi mõistetamatu.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                http://pitchfork.com/features/staff-...f-2010-2014/1/

                                Ma neid hipide laule ei tea, kuid päris huvitav nimekiri ikkagi. See, et "Radioactive", "I Need A Dollar" ja "Jack Sparrow" sisse ei saanud, on muidugi mõistetamatu.
                                Hea list on. Ainult seda räppi on liiga palju. Ja rihanna on ka tüütu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X