320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulan tänapäeval üliharva USA kantrit (Kanada oma vahest küll), enamik sellest tundub võlts ja puhas kommerts. Aga õnneks on erandeid. Courtney Marie Andrews on vahva noor lauljatar, kes ühena vähestest kõnnib veel Emmylou Harrise, Nanci Griffithi ja Mary Chapin Carpenteri sissetallatud radu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Mida ta teha üritab üldse selle albumiga? Egomaniakaalsus on tal ammu peal, aga nüüd on vist lihtsalt mingi karjääri keskeakriisi hetk ette tulnud, et vaja end tõsise artistina tõestada.
      Paar laulu on ju samas täitsa ausad. See over värk ja siis see esimene laul.

      Kommentaar


        Ah ei ole
        ★★★★★★

        Kommentaar


          1. Titus Andronicus - (I'm) Like A Rolling Stone
          2. MGMT - Me and Michael
          3. Django Django - Marble Skies
          4. Ty Segall - She
          5. Ty Segall - Cry Cry Cry
          6. Leo Lehepuu - Kiisu-miisu
          7. S. Carey - Yellowstone
          8. Awolnation - Stop That Train
          9. Franz Ferdinand - Feel The Love Go
          10. Jim James - The World Is Falling Down
          11. Holy - Alien life??
          12. Jeff Rosenstock - All This Useless Energy
          13. Ty Segall - And, Goodnight
          14. The Voidz - Pointlessness
          15. Hookworms - Ullswater
          16. Car Seat Headrest - Famous Prophets (Stars)
          17. Jeff Rosenstock - USA
          18. Iceage - Catch It
          19. Insecure Men - All Women Love Me
          20. Brigid Mae Power - The Two Worlds

          Mis siis uut? Titus Andronicus ei teinud just maailma parimat plaati. Ilmselt tegid nad koguni enda kõige kehvema plaadi, sest plaadi parim lugu on Bob Dylani kaver. Aga see kaver on mõnus härra Sticklesi egotripp koos kaasaümisetava refrääniosaga.

          Siis muidugi kaks 80-ndate vaibiga tantsulugu - MGMT lugu on lihtsakoelisem poprock, aga seda on ilmselt raadios ribadeks mängitud. Django Django on olemuselt üsna sarnane, aga sisult isegi huvitavam ja kõrvaussim.

          S. Carey on taas üks artiste minu ühest lemmikplaadifirmast JagJagwuar. Lugu, mis hõljub õrnuses, aga lõppeb ilmselgelt just siis ära, kui väga heaks muutub.

          Mainimist väärib veel Awolnation, mille plaadil on mitu omapärast ja kiiksuga indielugu, aga plaadi viimane üllitis "Stop That Train" on justkui tongue-in-cheek staadionirokile, mis liidetud omaaegse nu-metal vaibiga. Kõlab niimoodi maruhalvasti, aga lugu ise on ilgelt fun.

          Kommentaar


            Sunflower Bean näitab oma albumiga "Twentytwo In Blue" nooruslikku trotsi ja ilu ja nukrust


            Only A Momenti esimest korda kuulates mõtlesin esimese hooga, et Lana Del Rey uue singli välja lasknud.


            Album tervikuna midagi erilist pole, aga paar lugu jäävad kindlasti pikaks ajaks pleilisti. Loodetavasti aeguvad nagu vein. Va laulja, ta võiks igavesti 22 jääda.

            Kommentaar


              Mitski, Xiu Xiu - Between the Breaths
              MGMT - Me and Michael
              Kate Nash - California Poppies
              Jeff Rosenstock - All This Useless Energy
              Ty Segall - She
              Django Django - Marble Skies
              Hinds - Rookie
              Holy - Wish
              Awolnation - Table For One
              Jack White - Connected By Love
              Awolnation - Stop That Train
              Iceage - Catch It
              Yo La Tengo - For You Too
              The Voidz - Pointlessness
              Leo Lehepuu - Kiisu-miisu
              Jack White - Over and Over and Over
              Sufjan Stevens - Visions Of Gideon
              Miguel - City Of Angels
              Ty Segall - Cry Cry Cry
              Jeff Rosenstock - TV Stars

              Kui saavad kokku Mitski ja Xiu Xiu, siis on mõnugasm kindel. Mingi ulmefilmi saundtrackile tehtud space disco on täiesti geniaalne. Kohati kõlab nagu My Bloody Valentine, aga siis lendab Xiu enda tüüpilise müraga sisse ja loob täiesti müstilise ilu. Täiesti megalugu, noh.

              Kate Nash tõmbas sae käima lõpuga. Lugu ise on kohati arusaamatu industriaal, aga lõpp on väga-väga hõljuv ja ilus.

              Spaania neidude Hinds teeb neljahäälset plikarocki. Samamoodi megaplaat. Üldiselt oli väga hea muusikakuu.

              Kommentaar


                Paar toredat asja, mis ilmselt suurema tähelepanuta jäänud. Taken by Treesi Yellow to blue, endine rokkbändi laulja päris head popmuusikat tegemas, ikka ja jälle Skandinaavias. Suvise soundtracki üks kandidaatidest võiks olla Alice Ivy I´m dreaming, välja antud juba veebruaris. Aga üldiselt alates kevadkuudest tulistatakse head muusikat ikka igast torust.

                Kommentaar


                  Selline viimase aja "armu või ära" vokaal koos viguritest koosneva rock/popiga.

                  Kommentaar


                    1. MGMT - Me And Michael
                    2. Django Django - Marble Skies
                    3. Mitski; Xiu Xiu - Between The Breaths
                    4. Jeff Rosenstock - All This Useless Energy
                    5. Titus Andronicus - (I'm) Like a Rolling Stone
                    6. Kate Nash - California Poppies
                    7. Dream Wife - Kids
                    8. Jack White - Over and Over and Over
                    9. Ty Segall - She
                    10. Awolnation - Stop That Train
                    11. Ty Segall - Cry Cry Cry
                    12. Hinds - Rookie
                    13. Holy - Wish
                    14. Jeff Rosenstock - TV Stars
                    15. Ty Segall - And, Goodnight
                    16. Leo Lehepuu - Kiisu-miisu
                    17. Father John Misty - Mr. Tillmann
                    18. The Voidz - Pointlessness
                    19. Awolnation - Table for One
                    20. Jeff Rosenstock - USA

                    Mai oli muusikaliselt väga kehv kuu, kuna ma lihtsalt kuulasin keskmisest kõvasti vähem muusikat. Luban parandada, sest tegelikult ilmus ju päris vingeid plaate. Antud valikus on uueks tegijaks Dream Wife, mis on naisvokaaliga indipunkrokkshit-bänd. Aga juuni algas kohe uue leiuga - Typhoon "Sleep". Imeliselt ilus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mai oli muusikaliselt väga kehv kuu
                      Jaa, kohe väga vähe huvitavat pakkus ja aprill oli mu jaoks ka kesine. Loodetavasti on sügisel jällle üks nendest puhangutest, mis muudab arvamuse, et tuleb sitt aasta, pea peale.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Aprillist jäi mulle silma Blackwater Holylight'i psühhedeelne debüütalbum.





                        Teleman on ka uut albumit kokku keevitamas. Vaikselt lasevad singleid välja.

                        Kommentaar


                          Eelmisest kuust ei saa ise üle ega ümber ühest lemmikust, Beach House' i seitsmendast albumist, nagu ikka nendega, siis mitmendal kuulamisel sulavõi, võrratu ilu ei puudu ka sel plaadil, üldiselt uuemat kõla koos elementidega TYLSt, Depression Cherryst kuni isegi Bloomini välja. Kahju, et see aasta Primavera striimimajandus nigelam oli, Red Bull TV ära langenud.

                          Kommentaar


                            Vahelduseks võib ka siia kirjutada. Ehk eeldatavasti maikuus enimkuulatud uued lood.

                            Yonaka on päris huvitav bänd. Eelmine aasta tegid nad oma mingialbumil ühe bänger loo (spotify) ja sellel aastal lasid välja singli, mis on jälle bänger. Ega ta muusikaliselt midagi keerulist pole, aga on selline tobe ja lihtne andmine ning mul on ilmselgelt mingi kiiks selle lauljatsiki hääle/aktsendiga on. Võiksid muidugi kunagi ka päris albumi välja anda.


                            Ega ma täpselt ei saagi aru, kus ma sellise Saksa indigrupi nagu International Music otsa sattusin. Ja ega ma sõnadest ka munnigi aru ei saa. Aga on äärmiselt ilus lugu. Ideaalne selliseks rahulikuks üksijalutamiseks.


                            Francobollo on mingi Rootsi indibänd, millele olin varem otsa koperanud ja ei meeldinud. Aga nüüd oli nende selle aasta lambisingel Spotify soovitustes ja klikkis kohe hirmsasti ära. Eks ma olen muusika osas lihtne poiss. Pane kitarr vinguma ja tee lihtne catchy lugu ning oled eika pleilistis igapäevaselt olemas.


                            Iga-aastane tradiotsioon on ka see, et mulle meeldib üks täiesti suvaline metalplaat. Paistab, et tänavu on selleks rootslaste Tribulation. Muidugi ma avastasin selle bändi umbes 2 kuud peale seda kui nad olid Eestis ära käinud. Muidu läinuks isegi vaatama. Erilise soosingu saab see lugu.

                            Kommentaar


                              Polnud need aprill ja mai nii hullud ühtigi. Ega ma täpselt tea, mõni asi on ehk varem ilmunud, aga mulle hüppasid rõõmsalt kõrva valitud palad sellistelt artistidelt nagu:
                              Lucy Dacus (Night Shift, Addictions)
                              Eleanor Friedberger (Make Me A Song)
                              Belle and Sebastian (The Girl Doesn't Get It, A Plague On All Other Boys)
                              Lake Street Dive (Good Kisser, Musta Been Something)
                              Puuluup (Riisalus, Heinakõrs)
                              Ry Cooder (Everybody Ought To Treat A Stanger Right, Straight Street)
                              Snow Patrol (Heal Me)
                              Middle Kids (Don't Be Hiding)
                              ja 1. juunil ilmus muidugi uus fantastiline Neko Case.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Kuulasin Lily Alleni ja Lykke Li uusi plaate ja nartsissismi ning labaste klišeede mõõt on nüüd mõneks ajaks täis.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X