320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Skautimiseks on ta okei ja täitsa kasulik. Päris tarbimiseks aga never. Kui sealt uusi (või vahel vanu) reliise skautides midagi väga meeldib, on alati plaadipoe ostu aeg.
    Väga õige. Minu jaoks on ka oluline, et mulle oluline muusika on päriselt minu oma.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Nublust rääkides, siis pole ühtegi teist inimest olnud pärast Chalice'i esimesi plaani, kus tüüp võtab kogu senise muusikamaailma lahti ja muudab selle ära. Võimas.
      Olemata kursis - mida ta täpselt muutnud on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Olemata kursis - mida ta täpselt muutnud on?
        Mõminaräpp massidesse.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Nublust rääkides, siis pole ühtegi teist inimest olnud pärast Chalice'i esimesi plaani, kus tüüp võtab kogu senise muusikamaailma lahti ja muudab selle ära. Võimas.
          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Olemata kursis - mida ta täpselt muutnud on?
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mõminaräpp massidesse.
          See peaks inimsusevastase kuriteo paragrahvi alla minema.

          Kommentaar


            Ja lisaks, et me võime siin keskeale lähenedes kurta, et mitte midagi ei muutu, aga kui kogu põlvkond vanuses 11-22 on täiesti sillas, siis nemad ongi need, kellele muutused mõjuvad.

            Kommentaar


              Mis asi on mõminräpp? Ma liigitaksin kogu räpi selle alla.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Mis asi on mõminräpp?
                Halvemini produtseeritud ja räpitud soundcloudi kodutagujate räpp. Ja algselt meelega, nagu toungue-in-cheek nali. Siis sai popiks ja hakati "tõsiselt" tegema ja mingid tegelased haibivad.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Biitlite lõpust on kohe 50 aastat ja Macca pole sugugi relevantne enam. Sellest hoolimata on sümpaatne, et ta ei tuurita iidsete hittide najal vaid kirjutab uusi ning tema täna ilmunud värske plaat on mulle väga positiivne üllatus. Meloodiad on alles, laulusõnadel on sisu - mõne erandiga terve album ülimalt mõnus kuulamine.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Kiidaks takka, et oma hilises perioodis on härra mitmeid väga korralikke albumeid teinud, kasvõi näiteks eelmine NEW sai nii kriitiliselt kui kommertslikult edukaks ja Macca tegi koostööd kaasaegsete nooremate hakatistega, seega üsna relevantne ka - oma vanuse kohta kindlasti. Erinevalt paljudest teistest vanuritest ei ole ta muutunud kibedaks (a la Roger Waters) ei käi lihtsalt vanade lugudega ringiratast (a la Moody Blues ja sajad teised) ja ei ürita ebaõnnestunult tänapäevaga kaasas käia. Näeb välja ja on nooruslik ja huumor täiesti paigas, igati sümpaatne endiselt. Vt kasvõi kui härra Cocker hiljuti pikemalt juttu tegi, mõnus kuulamine:
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Spiritualizedi viimane plaat (väidetavalt ka päriselt viimane, kuna peamehe tervis ei ole eriti hea) on kuidagi nii õige ja ilus. Mõnusoovitus melanhoolsetele inimestele.

                      Kommentaar


                        Spiritualized on alati ilus. Kusjuures uus album olla rahaliste murede pärast tehtud esialgu kodus, Pierce õppis mingeid stuudioprogramme kasutama ja siis lõpuks rentis koore ja mängijaid. Ikka selline suursugune nagu alati. Pole kesist Spiritualizedi albumit, aga kas see nüüd oli kindel et viimane? Kuskil ajakirjas või veebi arvustuses vaatasin et äkki ikkagi ei ole?

                        Lisan veel mis augustist enim kõrvu liigutasid: Clearance - At Your Leisure ja Anna Calvi - Hunter. Viimane on teinud kindlasti oma seni parima plaadi. Postpungi mõjutused kohtuvad Grace Jonesiga, what's not to like?

                        Ootan ka väga huvitavalt kõlavat uut Liverpooli triot Fernweh, kes tuleb Corali leibeli alt välja - esimesed singlid on väga põnevad folgi, merseybeati ja barokkpopi segu.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Aga kus on Mõnu igakuine top?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Aga kus on Mõnu igakuine top?
                            Nublu playlist on youtubes ja soundcloudis täitsa olemas.

                            Kommentaar


                              Nublu on tessa.

                              Kommentaar


                                Anna Calvi on mega jaa. Tabelit pole, kuna mul tekkis arvutiga probleemid ja seetõttu ma üks kuu väga ei kuulanud asju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X