320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by sarvik


    ei, see peaks olema SlipKnoti laulja Corey Tailor´i üks projektidest.
    vaatasin järgi ja Soulfly laulja on siiski Max Cavalera, endine sepultura laulja

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      GREEN DAY ROCKIB TÄIEGA!
      paremat ei ole ega ole veel tulnud :P

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Originally posted by dannar

        vaatasin järgi ja Soulfly laulja on siiski Max Cavalera, endine sepultura laulja
        täiesti võimalik siis, kuid mulle oli kuidagi meelde jäänud, et seal laulis Corey Tailor... ilmselt ajasin midagi sassi

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Cavalera ikka, aga kui ma ei eksi tegi Taylor ühe loo koos Soulfly\'ga. Võib- olla selle sama
          308

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            jah jah...uurisin asja ja oligi nii, et tegi 1 laulu koos nendega, laulu nimi \"Jumpdafuckup\"

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Originally posted by dannar


              Originally posted by Davids


              Kes tahab head laulu t6mmake: Soulfly-Seek \'n\' Strike
              kle pole viga jah, kuigi ise enam sellist muusikat ei kuula. selline metalli periood jäi 15-17 aastatesse.. aga kas see on see Sepultura laulja uus bänd v? ise leidsin arvutist üliilusa laulu BAsement Jaxxilt - Broken Dreams
              ei oska aidata aga jah Basement Jaxx-il on p2rsis mitu head laulu
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                /me ostis just eesti rokkarite ETW albumi. Fckin exlnt. Iga kuulamisega hakkab üha rohke meeldima.
                308

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  meeldis Puma Jamaica telereklaamide \'tune\' ja hakkasin uurima, mis see selline on.

                  selgus - Elephant Man, lugu All Out. Hankisin ühe soojaga plaadi kah - väga mõnusalt ilmaga sobiv suvine muusika, üsna sinna Sean Pauli stiili läheb kogu asi - ainult et mulle tundub soonpoolist isegi muhedam.
                  plaadil on paraku 20 lugu, nii et vähemalt mina ei jaksanud yhe korraga kogu plaati lõpuni kuulata.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by Davids


                    Originally posted by dannar


                    Originally posted by Davids


                    Kes tahab head laulu t6mmake: Soulfly-Seek \'n\' Strike
                    kle pole viga jah, kuigi ise enam sellist muusikat ei kuula. selline metalli periood jäi 15-17 aastatesse.. aga kas see on see Sepultura laulja uus bänd v? ise leidsin arvutist üliilusa laulu BAsement Jaxxilt - Broken Dreams
                    ei oska aidata aga jah Basement Jaxx-il on p2rsis mitu head laulu
                    Dannar mul on üks s6bralik kysimus:
                    *Kas sa pead Metalit siis nagu pubekate v6i alaealiste teemaks we?
                    *Kas sa pead trance nagu \"6igete wendade\" muusikaks??
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by fittibaldi


                      meeldis Puma Jamaica telereklaamide \'tune\' ja hakkasin uurima, mis see selline on.

                      selgus - Elephant Man, lugu All Out. Hankisin ühe soojaga plaadi kah - väga mõnusalt ilmaga sobiv suvine muusika, üsna sinna Sean Pauli stiili läheb kogu asi - ainult et mulle tundub soonpoolist isegi muhedam.
                      plaadil on paraku 20 lugu, nii et vähemalt mina ei jaksanud yhe korraga kogu plaati lõpuni kuulata.
                      seda stiili nimetatakse dance hall ja elephant man on soonpoolist seda palju kauem viljelenud,niiet ennem võiks see olla tema kui sp stiil.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        noh nüüd ma siis tean.
                        samas kui pisut tausta uurida, siis mõlemad on atlanticu leibeli mehed, ja nö meinstriim areenile suudeti varem ja suurema käraga tuua soonpool, tema arvelt üritatakse nüüd ka Elevandimehe plaati müüa.

                        nt kui sa arvad, et elvis oli teerajaja, siis sa eksid..
                        ehk et õelas muusikamaailmas mu meelest on see \'kelle stiil\' ja kes enne viljeles suhteline

                        edit: kohutav eesti keel, nuhelge mind. aga kuidas on label ja mainstream eesti keeli? plaadikompanii? peavool? kõlab kuidagi kohmakalt..
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Originally posted by Davids



                          Dannar mul on üks s6bralik kysimus:
                          *Kas sa pead Metalit siis nagu pubekate v6i alaealiste teemaks we?
                          *Kas sa pead trance nagu \"6igete wendade\" muusikaks??
                          esiteks.. metall oli minu jaoks mingi eluperioodi väljendus, lihtsalt sai selline \"vihane\" periood läbi. ja teiseks. träänsi ei kuula ma üldse, basement jaxx pole ju teatavasti träääns. ja iga kell kuulaks enne korralikku metalli kui träänsi. ja träänsimeestesse suhtun ka ikka suure eelarvamusega.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Originally posted by dannar


                            Originally posted by Davids



                            Dannar mul on üks s6bralik kysimus:
                            *Kas sa pead Metalit siis nagu pubekate v6i alaealiste teemaks we?
                            *Kas sa pead trance nagu \"6igete wendade\" muusikaks??
                            esiteks.. metall oli minu jaoks mingi eluperioodi väljendus, lihtsalt sai selline \"vihane\" periood läbi. ja teiseks. träänsi ei kuula ma üldse, basement jaxx pole ju teatavasti träääns. ja iga kell kuulaks enne korralikku metalli kui träänsi. ja träänsimeestesse suhtun ka ikka suure eelarvamusega.
                            Ok ok ...... ma ei ole 6elnudki et sa kuulad trance-i lihtsalt mul on palju tutavaid kes on sinu vanused aga kuulavad ikka Metalit!!!!!!!!! Miks sa pead metalit vihaseks???????Oled kuulnud midagi Incubus-est v6i Deftonesi osadest lauludest neid b2nde on v2ga palju kus metal ei v2ljenda end kui sinu v2ljendit kasutades \"vihaperiooodi\" ............. no ja r22kimata Metallica paljudest lauludest?????
                            No igatahes nyyd tean et sa pole trancevance v6i mida igasnes!!!!!!



                            742617000027
                            (sic)
                            (515)
                            MAGGOT

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Originally posted by Markko


                              /me ostis just eesti rokkarite ETW albumi. Fckin exlnt. Iga kuulamisega hakkab üha rohke meeldima.
                              ETW album rokib tõesti. \"Things as they are\" träkk on enda lemmik plaadilt.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                incubus ja deftones on metal?? hahaha
                                mis järgmiseks - bon jovi on punk??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X