320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See aasta on kuidagi eriti muusikavaeselt läinud. Kuulanud vähem, leidnud vähem ja üleüldse. Ilmselt mingi vanuseline eripära. Aga mõned märkimisväärsed lood paneksin ma siiski siia pühapäevahommikuste muusikalembide jaoks üles.

    Esmalt üks selle aasta oodatuimaid ja armastatumaid debüütplaate Wet Legilt, eelmise aasta viimastel päevadel lasid nad välja täieliku bängeri nimega "Too Late Now".


    Mitski teeb ikka ja jälle ja jälle ja jälle suurepäraseid laule. Sel aastal siis pala "Love Me More".


    Manchesteri toredam pool on muusikaskeene ja sealne Everything Everything andis nädala paari eest uue plaadi välja. Sealt leiab ühe väga nummi 80ndate vaibiga synthpopi. Väidetavalt olla EE laulude sõnad mingitmoodi roboti poolt genereeritud ja shit.



    Singlina lasid nad välja sootuks teistsuguse loo. Aga ka päris hea.


    Lola Kirke andis sellise kantriliku ballaadi välja. nimeks "Better Than Any Drug". Ilmselt võiks ka mcnile meeldida.


    White Stripesi Jack White'i Hi-De-Ho meeldib ka üsna korralikult. Ei teagi miks.



    Brooklyni indirokkarid Big Thief andsid ka uue plaadi välja ja sealt on päris mitu väga head lugu.





    Kui lendasime Vintsuga romantilisele reisile Manchesteri jalkat vaatama, siis lennukis vaatas vints mingit imelikku Marveli sarja, ma kuulasin samal ajal Arcade Fire'i uut plaati. Nagu sigahea plaat on muideks.





    Pseudokantri parim poeb Orville Peck andis ka miskit välja. Any Turn on neist ilmselt kõige kõvema draiviga laul.



    Alt_J kompab taaskord depressiivsemaid algeid. Nagu surm, selle eitamine, vales elamine ja üleüldse. Lauluks "Get Better".

    Kommentaar


      Father John Misty lõi ka enda orkestrilt tolmu pealt ja lükkas letti laulu "Funny Girl".


      Ja Spiritualized tegi umbes sama ja andis välja taas laulu, mis on täpselt selline, nagu kõik tema varasemad laulud. Aga kuna ta teeb seda nii õigesti, siis mis seal ikka.



      The Weekndi väidetavalt kõige parem popplaul sisaldas ka üht üsna head laulu.


      Minu alatistest püsilemmikutest on siiani playlisti sisse sadanud Angel Olsen ja tema AllThe Good Times. Kummalisel kombel pole ma veel sharon van etteniga sina peale uue plaadi osas saanud.


      Küll on päris hea suhe Florence and The Machine'i uue plaadi ja lauluga Free.


      Kuskilt 50ndatest lendas kõiki rõõmustama ka JD McPherson.


      Ja veel hämaramatest aegadest tuli Greensky Bluegrass.


      Kõiki selle aasta parimaid lugusid saab jälgida umbes siit! https://open.spotify.com/playlist/11...a990b074024071

      Kommentaar


        Mais kuulasin palju, paraku tühist kraami sattus rohkelt ette. Muidugi olid ka omad kõrghetked - aprilli lõpus ilmunud, aga mai alguses minuni jõudnud Keston Cobblers Club, Taj Mahali ja Ry Cooderi ühine bluusikummardus, Delta Spirit ja Frontperson. Videote linkimise nupp on siit äkitselt kadunud, nii et ei lingi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Kiidan takka Spiritualizedi ja Orville Pecki. Esimesel ma ütleks pikaaegse fännina parim peale 90ndaid. Teisel alles teine album, aga juba kõvasti üle niigi heast esimesest.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Jack White pole esimene/ainus Jack White.

            Kommentaar




              Spotifyst saab kuulata Tartu mingi kiriku organisti-neiu bändi Lonitseera plaati "Tapeet". Täiesti super.

              Kommentaar


                Ma olen viimasel ajal avastanud, et ma kuulan väga palju Jack Conte erinevaid teoseid. Coverid, aga mulle meeldib see funky sound.

                Esiteks Sweet Child O'Mine koos Mario Josega.


                Siis Jamiroquai ja Bee Gee Mashup


                Ja viimaseks lugu millega ma nad üldse avastasin. Pumped Up Kicks!
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Hirmus ta on, aga suvi vist läbi. Viimaste kuude märksõnad on olnud Metric, Tedeschi Trucks Band ja Silversun Pickups.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Antud isiku puhul saabus ju selgus juba aastakümneid tagasi, aga Julian Lennoni uus plaat (miks ometi???) üksnes kinnitab arusaama, et suure laulukirjutaja poeg saab olla täiesti andetu. Kusjuures iga laulu juures on ta palganud endale kirjutuspartneri(d), aga see ei tee neid paremaks. Jõhkralt halb.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Antud isiku puhul saabus ju selgus juba aastakümneid tagasi, aga Julian Lennoni uus plaat (miks ometi???) üksnes kinnitab arusaama, et suure laulukirjutaja poeg saab olla täiesti andetu. Kusjuures iga laulu juures on ta palganud endale kirjutuspartneri(d), aga see ei tee neid paremaks. Jõhkralt halb.
                      Bullterjeri näoga inimesed ongi kahtlased.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Dark Jüri Homenja!

                          Kommentaar


                            Kuna pole mingi kolm kuud juba postitanud siia, siis teen väikese kokkuvõtte.

                            Kaks postitust ülevalpool on kevadel black midi välja antud kaver Taylor Swifti laulust Love Story. Ilgelt nästy, aga muudmoodi marulahe.

                            Umbes veel-veel suhkrusemaks ja suitsusemaks keeras Father John Misty mingi filmi soundtrackile tehtud loo "Kiss Me (I Loved You)". See on kuidagi nii, ee, mellow on vist see sõna inglise keeles? Mahe, sume? No enihau.



                            Juuli lõpus andis plaadi välja varasemalt Haimi ja Mumfordi poegadega tuuritanud Maggie Rogers, kelle Anywhere With You on üsna standardne nais singer-songwriteri teos. Aga kerib päris kenasti.



                            Veel 15 aasta eest indilauljatarite seksisümbolit kehastanud Karen O ja tema bänd Yeah Yeah Yeahs on jälle tagasi ja litib koos Perfume Geniusega üsna raskemeelse laulu. Mulle meenutab Karen O endiselt Peggy Bundyt, noh.



                            Lõngus Phosphorescent on radaril tagasi esmakordselt üle kaheksa (???) aasta ja teeb sellise klassikalise mahajäetud inimeste laulu - Any Old Miracle.



                            Kommentaar


                              Mõnele on häält antud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Keegi sellist artisti tunneb?




                                NB! Kas uue foorumi search funktsioon on väga emmis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X