320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    /me soovitab päevalugu: Siiri Sisask - Unelaul

    Ilus, lihtsalt ilus!!
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Sünnipäevaks sain Robert Plant\'i \"Sixty Six To Timbuktu\". Lähipäevil olen tõsisemalt kuulama hakanud ja pean nentima, et vana on jube hea. Eriti lugu nimega \"Darkness, Darkness\".
      308

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        tegijatest on asi küll kaugel,aga siin on The Driving Lessoni 2 lugu.

        PS:ei ole vastutav hilisemate terviserikete eest
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Kas keegi teadis et Sytem of a down oli eelnevalt Soil:P
          No enivei see ta oli
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Sooviks mõnda allikat, mille põhjal sa sellise väite esile tõid. Minu lühikese uurimuse käigus ma sellele jutule kinnitust ei leidnud, seda enam, et mul on 2004. aasta Soil\'i plaat..
            308

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              System Of A Down on üks uuema aja edukaimaid metallibände USA-s ning esimest korda astusid neli ansambli liiget üles 1993 aastal. Siis kandis nende ühendus nime Soil ent bändi koosseis oli sama juba algusest peale. Siia kuuluvad neli armeenia juurtega meest, Serj Tankian (laul), Daron Malakian (kitarr) ja Shavo Odadjian (bass), lisaks neile mängib trummidel John Dolmayan. Praegust nime kannab bänd alates 1995 aastast ning tegutseb Los Angeleses.


              Noo ma ei hakka vaidlema ........... aga jah
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Ise siis viimasel ajal sellist kraami kuulanud:
                Disillusion < soovitan kõigile, täitsa mõnus progressive/darkwave/thrash/gothic segu.
                Lisaks veel: Dimmu Borgir, The Great Deciver, Amon Amarth, Dark Tranquillity, Hypocrisy, Bathory, Sirenia, Samael, Throes Of Dawn, Apostasy, Stormlord jne.
                Nu Metalist, kui seda enam nu-ks saab kutsuda, siis Atreyu, Watch Them Die, As I Lay Dying, Devildriver, Devil Hunter, Zao, KsE, God Forbid ja mõned veel.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Ilmselt on sellele reklaami tehtud juba rohkem kui vaja, aga siinkohal ei saa siiski mainimata jätta, et täna on tükiks ajaks viimane K-G Show. Kes veel kuulanud ei ole, soovitan igatahes järele checkida ja ka neil, kes juba on kuulanud, sest võin öelda, et viimaste saadetega on möla läinud veel eriti haigeks ja lõbusaks, muusika on parim võimalik nagu alati.
                  Kahjuks meil ei ole veel tekkinud erilist püsikuulajaskonda, selles võib süüdistada eelkõige hulgalisi tehnilisi probleeme ning ärajäänud saateid. Tglt ei saa ka täna 100% garanteerida selle toimumist, aga anname endast parima. Meie üksikutele paadunud fännidele võib lohutuseks öelda, et peale EM\'i oleme tagasi - loodetavasti siis juba regulaarselt ning ilmselt ka mitmete uuendustega.
                  Jälgige reklaami all. Ja nii palju võib veel öelda, et seda kuulates on hea tuju garanteeritud ning teadaolevalt kõik, kes on proovinud, on seni ka rahule jäänud.
                  PS! Ilmselt olen kõik juba selle reklaamimisega ära tüüdanud ja vähesed jõuavad oma lugemisega siia reale, aga nüüd siis saate vähemalt mõneks ajaks puhkust sellest sogast.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Vabandame kõigi pettunud fännide ees,
                    aga nüüdseks peaks link töötama, niiet head kuulamist!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Njah minu muusika oleneb tujudest ja päevadest Aga peamiselt kuulan raadio Maniat
                      Vaikne.....

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        ÜKS ERITI TÄHTIS KYSIMUS: KAS CHINO \"DEFTONESIST\" ON TÕESTI SUREMAS
                        742617000027
                        (sic)
                        (515)
                        MAGGOT

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Minu arvates on ülihead Def Leppardi vanemad lood(animal,letś get rocked) ja täitsa kuulatav on ka 3 Doors downi pala Away from the sun

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            ÜKS ERITI TÄHTIS KYSIMUS: KAS CHINO \"DEFTONESIST\" ON TÕESTI SUREMAS
                            wtf, ise mõtled selliseid asju välja või?
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Originally posted by fittibaldi


                              ÜKS ERITI TÄHTIS KYSIMUS: KAS CHINO \"DEFTONESIST\" ON TÕESTI SUREMAS
                              wtf, ise mõtled selliseid asju välja või?
                              Fk off CHINO sureb varsti
                              Tal on v2hk aga ennem laseb DEFTONES uue plaadi v2lja
                              Minge kanni.............
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                go fuck yourself
                                kuna sa ei saanud küsimusest aru, siis ma formuleerin selle uuesti:
                                KUST on su informatsioon pärit? ei ole mina kuskil sellist uudist näinud-lugenud.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X