320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by fittibaldi


    go fuck yourself
    kuna sa ei saanud küsimusest aru, siis ma formuleerin selle uuesti:
    KUST on su informatsioon pärit? ei ole mina kuskil sellist uudist näinud-lugenud.
    Mida vittu sa siin n2rvitsed ega mina syydi pole et nii on.............mul yx tuttav kes on juhtumisi suuremaid DEFTONESI f2nne,(v2hemalt Eestis) kes on alati k6igega kursis ytles seda!!!
    Ja siis yx teine s6ber kinnitas seda
    GOD BLESS CHINO................
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Kas keegi oskab t2psemalt 6elda Murderdolls\'i b2ndi liimete nimed ja b2nd kus ta veel on?!
      ykz on Joey kes on mudu SlipKnoT\'is trummar aga Murderdolls\'is on kitarrist.......
      kas vastab t6ele et seal on Slayerist laulja ja Static-X mingi tegelinski:P
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Originally posted by Davids


        Kas keegi oskab t2psemalt 6elda Murderdolls\'i b2ndi liimete nimed ja b2nd kus ta veel on?!
        ykz on Joey kes on mudu SlipKnoT\'is trummar aga Murderdolls\'is on kitarrist.......
        kas vastab t6ele et seal on Slayerist laulja ja Static-X mingi tegelinski:P
        Slayeri laulja? wtf! Kust sa seda võtad?
        Teine kitarist on jah static-x kitarist, see Trip või mis tahes ta nimi oli.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by Revolucion


          Originally posted by Davids


          Kas keegi oskab t2psemalt 6elda Murderdolls\'i b2ndi liimete nimed ja b2nd kus ta veel on?!
          ykz on Joey kes on mudu SlipKnoT\'is trummar aga Murderdolls\'is on kitarrist.......
          kas vastab t6ele et seal on Slayerist laulja ja Static-X mingi tegelinski:P
          Slayeri laulja? wtf! Kust sa seda võtad?
          Teine kitarist on jah static-x kitarist, see Trip või mis tahes ta nimi oli.
          Ei mulle oli kuskilt nagu meelde j22nud:Paga tundub et siis pole vict
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Nas-One mic
            Avastasin selle laulu uuesti enda jaoks.
            Väga kõva laul.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Apocalyptica - Nothing Else Matters
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Täna hommikul kl.8 lasi keegi julmalt vähemalt 5 korda järjest uksekella ja äratas mu sellega üles, kuigi üldiselt olen pealelõunane ärkaja. Läksin siis rutuga trepist alla, otsides nägu, mida kohe sisse lööma hakata, ent ukselt leidsin ma hoopistükkis kulleri, kellel oli kaasas üks kauaoodatud plaadike:
                Tommyboy - ?MC
                Viisakalt ajasin asjad temaga korda ja jooksin plaati kuulama. Super!
                3.rada - \"Tõuske Üles\" koos J.O.C.-ga mõjus kui eriti kange ja maitsev hommikukohv. See viis mu lõplikult transsi, kus viibin ka praegu ja kust ma enne paari päeva ilmselt välja ei tule (kui, siis võib-olla ainult täna õhtul korraks).
                Megahea mõningase jazzhõnguga hiphopsound suurepärase lüürika taustal. Hetke emotsioonide toel julgen küll öelda - Parim Eesti hiphopketas läbi aegade!
                Hops-hops poodi kui seda juba olemas ei ole!

                PS! Suured-suured tänud kullerile, kes ootas mu järel oma 10-kond minti ja tõi siis koos plaadiga kaasa ka postkasti sisu!!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  ai ai mazz oled must sammu võrra ees, plaanis ka just kõrvu silitada läbi t-boy.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    kopipasta minut.ee\'st. meel läks kohe täitsa rõõmsaks:

                    Jazz\'n Motion vol 4: Ralph Myerz & the Jack Herren Band

                    kolmapäev juuni 30, @06:18PM
                    Pühapäeval, 25. juulil toob üritustesari JAZZ’N MOTION Eestisse Norra elektroonilise muusika ja chill-out jazzi uusima ja kuumima üllataja, Ralph Myerz & the Jack Herren Band ning Norra klubiringkondade esiisaks tituleeritud DJ BJÖRN TORSKE!

                    Jazz’n Motion on siiani Eesti publikut rõõmustanud selliste artistidega nagu: RinneRadio, Wimme, Kimmo Pohjonen, Gotan Project ja Cinematic Orchestra. Seekordne suund on võetud teadlikult Norrale, sest just sinna on hetkel pööratud muusikatööstuse põnevil pilgud – Norrast on viimaselt ajal tulemas ju erakordselt palju põnevat: Royksopp, Kings of Convenience, Supersilent, Bugge Wesseltoft, Jaga Jazzista ja loomulikult aina rohkem ja kiiremini kõlapinda võitev Ralph Myerz & the Jack Herren Band.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Nickelback äkki kellelegi??

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Lugesin uusimast Mojo\'st legendaarse rockidaami Patti Smithi värsket intervjuud ja olen nüüd sunud otsima tema uue albumi \"Trampin\'\" lugusid. Esimene kogemus ülipostiivne.

                        Lisaks võin teatada, et selle aasta laul number üks (seisuga juuli algus) on senitundmatu Jim White\'i võrratu \"Static On The Radio\". Kuulsin seda ühest BBC raadiosaatest, võttis lausa hingetuks. Nüüd on ta ka endal arvutis olemas, õnneks, õnneks.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Minu juuli algust on täitnud üks suurepärane trio ning üks international playboy. Kuldne Trio ja Eminem? No.

                          Ehk siis NY superpundilt Beastie Boys on superhea uus album \"To The 5 Boroughs\" väljas, täiesti biistilik kraam heade sämplingute ning lahedate riimidega.

                          Aga international playboy on siis Morrissey. Küllalt pika pausi oma muusiku karjääris teinud Morrissey on haudunud välja \"kuldplaadi\", sobib ideaalselt vihmase ilmaga ning lõõgastumiseks peale maniakaalsete biistiboide plaati. Ah jaa, Morrissey on vist üle pika aja üks rahvusvaheline artist, kes laulab ka Eestist.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Sain endale Nightwishi \"ONCE\" plaadi. Ilmatuma kaunis muusika on seal. Imelilus nais-vokaal, millele taustaks tugev ja meloodiline †Gooti metall†. Tõeliselt hea muusika, mida kuulata.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              ma olen viimased päevad olnud 80. vene rockansambli \"kino\" lummuses. ma ei saa aru, kuidas saab nii head muusikat teha...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Machine Head<<<<<----------------paremax minna ei saa
                                742617000027
                                (sic)
                                (515)
                                MAGGOT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X