320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Ol\'Jay - Raelile
    742617000027
    (sic)
    (515)
    MAGGOT

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      K6ik SlipKnoTi kuulajad t6mmake:
      SlipKnoT - Blacheart
      SlipKnoT - No Life

      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Hullult hea metal lugu on mu arust Grim Reaper - See You in Hell, nägin seda Biivis ja Buttheedis ja kohe tõmbasin endale.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Mott the Hoople, Suzanne Vega, Don Mclean, Kansas, The Doors...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Korn - Y\'all Want a Single video on, nagu neile meestele kohane, superhea. Seda, et lugu ise samuti, teadsin ma muidugi juba varem. jälgige reklaami!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Peale Tuskal In Flames\'i nägemist, tuli uus rootsi metallurite maania peale. Praegu ketrab masinas 99 aasta plaat \"Colony\". Soovitan, meloodiat ja growl\'i. Jube hea
              308

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Tool - Sober ------------->>> on p2ris hää
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Originally posted by Davids


                  Tool - Sober ------------->>> on p2ris hää
                  Oo! Veidi üllatav, ent niivõrd hea on kuulda, et herr Davids on (ehk) avastamas Tooli (minu arvates) ääretuid võlusid ja maagiat, mis mind üha uuesti ja uuesti sunnib eelkõige Aenimat ning Lateralust plaadimasinas või arvutis ketrama ja õnnest ohkama, et keegi suudab luua niivõrd haaravat, originaalset ja sügavat muusikat, mida vastavalt meeleolule võib mõista mitmeti. Aenima on minu jaoks kindlasti \"kauamängiva\" kehastus.

                  Sai nüüd pikk lause, kuid mu lemmikbänd on kindlasti väärt veel rohkematki.

                  Lisaks veel seda, kui huvitunud juhuslikult ei tea, et aasta lõpu poole on ilmumas uued plaadilt nii Toolilt endalt kui Maynardi pea samaväärt lahedal projektil A Perfect Circle.

                  Samuti võivad Tooli võlusid peagi nautida arvutimängurid - DOOM 3 muusika pärineb just sellelt vingelt vokaalinstrumentaalansamblilt.

                  Lõpuks tahaks lisada veel, et tänu Arturile on minu kõrvad täna eriti paitatud - põhjuseks Nick Drake ja tema võrratud meloodiad.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by m1kk


                    Originally posted by Davids


                    Tool - Sober ------------->>> on p2ris hää
                    Oo! Veidi üllatav, ent niivõrd hea on kuulda, et herr Davids on (ehk) avastamas Tooli (minu arvates) ääretuid võlusid ja maagiat, mis mind üha uuesti ja uuesti sunnib eelkõige Aenimat ning Lateralust plaadimasinas või arvutis ketrama ja õnnest ohkama, et keegi suudab luua niivõrd haaravat, originaalset ja sügavat muusikat, mida vastavalt meeleolule võib mõista mitmeti. Aenima on minu jaoks kindlasti \"kauamängiva\" kehastus.

                    Sai nüüd pikk lause, kuid mu lemmikbänd on kindlasti väärt veel rohkematki.

                    Lisaks veel seda, kui huvitunud juhuslikult ei tea, et aasta lõpu poole on ilmumas uued plaadilt nii Toolilt endalt kui Maynardi pea samaväärt lahedal projektil A Perfect Circle.

                    Samuti võivad Tooli võlusid peagi nautida arvutimängurid - DOOM 3 muusika pärineb just sellelt vingelt vokaalinstrumentaalansamblilt.

                    Lõpuks tahaks lisada veel, et tänu Arturile on minu kõrvad täna eriti paitatud - põhjuseks Nick Drake ja tema võrratud meloodiad.
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      mina eelistan punkrocki. dead kennedys,the clash ,the stranglers ja siis ka eesti tuntumaid selle valdkonna bände. p.s. green day on ka täitsa kuulatav.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Tere inimesed aidake palun.... kas keegi oskab ütelda, kust saaks tirida Jan E. Uuspõllu poolt lauldud viite isamaalist laulu

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          J-Kwon-They Ask Me .....

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Päris hea


                            Ozzy Osbourne - Walk On Water

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              ma olen viimased päevad olnud vennaskonna lummuses.

                              soulseek ruulib...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Originally posted by Noonik


                                Päris hea


                                Ozzy Osbourne - Walk On Water
                                Beavis & Butt-Headi filmist jah?!
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X