320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Kusagil hõigati välja, et WASP pidavat see sügis Eestisse jõudma. Kahjuks pole kusagilt leidnud, ei täpset kuupäeva ei pileti hinda. Koht on ka umbmäärane- Rock Cafe, mis pidavat remondis olema? Kas kellelgi on siseinfot?:P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Sossi klubi taga kuskil. Kui ma ei eksi, siis kunagi ka sääl oli Noortebänd 2003 finaal. Samas võimalik, et see oli mõni teine ruum samas hoones.

      http://www.hardrockclub.ee/et/main.php?aken=FOORUM&f=5&t=102130 < 14. nov sellekohaselt
      308

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas Markko


        Sossi klubi taga kuskil. Kui ma ei eksi, siis kunagi ka sääl oli Noortebänd 2003 finaal. Samas võimalik, et see oli mõni teine ruum samas hoones.

        http://www.hardrockclub.ee/et/main.php?aken=FOORUM&f=5&t=102130 < 14. nov sellekohaselt
        Ei nori Markko kallal.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Müstika - Jõmmi lugu

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Müstikal olid kõik lood head:P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              sain just uue rammsteini cd.Päris huvitavad lood, on kasutatud uusi muusika instrumente ja värke.Mulle meeldib!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                kuna ei juhtu just igapäev, et kodumaine metall plaadina välja antakse, siis sähke, kopipeist pressiteatest:


                ANSAMBEL LOOM ÜLLITAB DEBÜÜTPLAADI \"THE SICK EXPERIENCE\".

                4. oktoobril ilmub hyper.recordsi alt rokkansambli \"Loom\" helikonserv \"The Sick Experience\". Helikonserv sõna otseses tähenduses, piiratud kogus esimesest pressitud plaadikogusest on pakitud konservikarpi! Rock\'n\'roll riffe kõlab plaadilt konkreetsed 37 minutit - 37 minutit täis segaseid ning pööraseid kogemusi!
                Loodetavasti teretulnud vaheldus aasta lõpus massiliselt ilmuvatele \"All Time Greatest Hits Played on Banjo/Love Songs for Suckers/Ultimate Ballads of 1997\" tüüpi kogumikele.

                2000. aasta talvel said kokku neli noort, et maandada pingeid ning viia ellu loomingulisi ideid. Peamine eesmärk oli ju selge - glory and fame! Nelja tegutsemisaasta vältel on muudetud koosseisu mitmel korral ning samuti on maha pandud mitu märki, mis on tekitanud sahinaid Eesti rokkmuusika maastikul. 2002 aastal võideti \"Noortebänd\" ning samal aastal nägi televalgust märkimisväärne video loole \"U-Turn\". Antud kontserte on kogunenud juba viiekümne kanti nii Eestis, Lätis, kui Soomes. Käesoleva aasta alguses oli aeg küps lindistamaks valminud materjal ning tulemus on varsti kõigile käega katsutav ning kõrvaga kuulatav.

                Hyper.records ei häbene tunnistada, et tegemist on ühe rokilikuma ning heavyma kohaliku albumiga sel aastal. Lood nagu \"Polyester Skin\", \"U-Turn\", \"Pictures\" on publiku kõrvu valjult kostnud varemgi ning veel paremat kraami on kindlasti tulemas.

                Plaadiesitluskontsert leiab aset 2. oktoobril Tallinnas, Von Krahli Baaris, kus lisaks astuvad veel üles soome emo-core\'i lipulaev Disco Ensemble ning kohalik Brides In Bloom. Esinejad astuvad lavale kell 22:00. Järgnevad kontserdid Tartus, Põlvas ning Rakveres.

                Teisel oktoobril seega kraalis!
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Siia otsa ütleks ka sellise toreda asja, et 25.09 ehk siis homme saab Rockstar\'sis näha Ignorabimust oma uue plaadi ehk viimase plaadiga. Kella 19st alates, sissepääs tasuta. Ma suhteliselt kohal seal
                  308

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    From Private Letters - Agnus Dei
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      electiric six gay bar
                      http://www.rathergood.com/gaybar/
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        www.neti.ee :P seal on palju avastamatta kohti... uskuge mind

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          kas su vanemad on joodikud või tarbivad nad kummiliimi??

                          igatahes teema nimikangelane ja american idiot..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas mg


                            electiric six gay bar
                            see on jah tore lugu.

                            Aga peaks veel mainima,et Green Day viimane album on isegi päris huvitav.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Kosmikud - Kuidas tuli pimedus mu tuppa
                              mõnus ja kaasakiskuv viis, mis jääb kummitama:P

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Toe Tag - Legendaarne,
                                pika ootamise peale jõudis see lõpuks ometi ka minuni. Terve päev on see nüüdseks mu plaadimängijas keerelnud ja mitte mingit tüdimust veel. Põhimõtteliselt on tegemist esimese Eesti hopp-albumiga, mis ei proovi lihtsalt teha asja senistest paremini, vaid hoopistükkis teistmoodi, mis on minu poolest vägagi tervitatav. Kohati Company Flow\'d meenutav, kohati lausa pungiääremaile kalduv ning veel mitmeid teisigi äärmusi külastav sound on minu arust just see, mis Eesti hiphop\'ist seni veel puudus. Ja mis kõige tähtsam - tulemus kõlab ülihästi. Kui senine jutt käis põhiliselt Paul Oja taustadest, siis loomulikult ei saa kiitmata jätta ka MC\'sid, kes on tõeline Eesti tipptase ning kohati sobisisid lausa perfektselt neile uudsetele taustadele. \"Parim parimast\" ja \"Lewis Carrol\" on hetkel mu lemmikuimad rajad sellelt, mõlemad on lihtsalt vastupandamatult sõltuvusttekitavate biitidega ning suurepärase riimiseadmisega ning seejuures veel ka paljuütlevad. Kes veel kuulnud ei ole, siis head teed poodi, kohustuslik album igaühele, kes kodumaisest muusikast üldse lugu peab, lihtsalt revolutsiooniline.
                                Suurepäraseid Eesti albumeid on viimasel ajal hakanud ilmuma üha rohkem ja rohkem, see näitab, et Eesti hiphop on saavutanud praeguseks päris arvestatava taseme, mille üle mul on ütlemata hea meel - näis mida toovad endaga kaasa kohe-kohe ilmuvad kogumikalbumid Retsept ja Volüüm2. Tulevik paistab igatahes Eesti hiphopsõbra jaoks helge.

                                Edu!

                                PS! Aadressilt www.zone.ee/kase-geto võib hea huviline leida peagi ühe loo, kus ma teiste seas ka ise oma esimese riimiseadmise ette kannan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X