320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Kas keegi oskaks öelda, kes on Viva la Bam`i alguses oleva loo esineja ja mis on selle laulu nimi?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas eika


      Kas keegi oskaks öelda, kes on Viva la Bam`i alguses oleva loo esineja ja mis on selle laulu nimi?
      Osta DVD saad teada :P
      Cerveza.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        hetkel rõõmustavad kõrva:

        FatboySlim - Palookaville. Selle avalugu, \'Don\'t Let The Man\' on kindel kandidaat Fitti lemmikloole aastal 2004.

        The Football Factory, OST. Briti raskevägi täies hiilguses.

        Toe Tag - Legendaarne. Hea Eesti Asi!

        ja kõrva ei rõõmusta:

        REM - Around the Sun. Kohutav plaat, kuttidel poleks nagu enam ühtki ideed alles jäänud. Uinutav tapeet. Loodetavasti mängivad nad Saku Suurhallis ainult vanu lugusid..
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          http://www.zone.ee/ansambel_lind/
          eriti soovitan kuulata lugusid Little doggy ja Kaugele ära

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            praegu olen kuulanud ensaambleid pixies ja vana röövel ööbik
            päris pandav
            aga soovitan kõigil kuulata ka gruppi teplomontaaž.
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Hiljuti ostsin USA bändi Hoobastanki uusima albumi \"The Reason\". Täitsa üllatusin tegelikult, lood on kõik suhteliselt head. Ja laulusõnadel on kah point sees. Kui albumi nimiloo The Reasoni näol on tegu ballaadiga, siis teised lood meenutavad natuke Linkin Parki ja Incubusi omi.

              Edit. Lähiajal plaanis osta Green Day \"American Idiot\". Kas kellegil on see muidu juba olemas? Räägitakse, et see pole nii hea, kui nende eelmised CD-d...Ei tahaks seda nagu eriti uskuda

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas fittibaldi
                hetkel rõõmustavad kõrva..
                aga fitti... minu masendusplaat?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Algselt postitas Floppy

                  Edit. Lähiajal plaanis osta Green Day \"American Idiot\". Kas kellegil on see muidu juba olemas? Räägitakse, et see pole nii hea, kui nende eelmised CD-d...Ei tahaks seda nagu eriti uskuda

                  see on suurepärane.
                  jah, mikk, vaata sinu masendusplaat on mul mälus katalogiseeritud ainult ühe märksõnaga: kräp
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      BLINK182- ülekõige! !
                      Green Day & Nirvana- eluhead.
                      peale neid tulevad igasugused teised toredad bändid.

                      täna saaremaalt tulles kuulasin bussis kaks ja pool tundi jutti Recycle Bin-Walls\'i.nojah siis.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas H.M Murdock


                        BLINK182- ülekõige! !
                        Green Day & Nirvana- eluhead.
                        peale neid tulevad igasugused teised toredad bändid.

                        täna saaremaalt tulles kuulasin bussis kaks ja pool tundi jutti Recycle Bin-Walls\'i.nojah siis.
                        huvitav, et sa bustedit mainind ei ole.
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          go fuck yourself!
                          busted,good charlotte,simple plan ja teised murelapsed võiks väga kõrge leegiga põleda.eriti busted.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas Floppy

                            Edit. Lähiajal plaanis osta Green Day \"American Idiot\". Kas kellegil on see muidu juba olemas? Räägitakse, et see pole nii hea, kui nende eelmised CD-d...Ei tahaks seda nagu eriti uskuda
                            õieti teed kui ei usu.
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              andestust kõik green day sõbrad, aga mart juur ütles viimases \'areenis\' õigesti: \'Poppunkarid tegid sisuka kontseptuaal-teose.

                              Mis asja? Bänd, mis oleks pidanud ammu oma pillid kokku panema, on üllitanud “kontseptuaalalbumi”? Koguni “punk-rock ooperi”? Jumala eest, kas ma pean nüüd veel nende laulusõnu ka lugema hakkama? Mark Twain ütles, et on ainult kaks võimalust lollist jänkist lahti saada – lintšida või valida ta Kongressi. Kumba võimalust peaks eelistama, et vabaneda Green Dayst?

                              Johnny Ramone on surnud. See kurb uudis on tänase ameerika pungi ainus sõnum maailmale.\'

                              juur hindas poiste viimast üllitist kahe punktiga kümnest.. aga muusika ongi maitse asi. seega ärge mulle ja mardi-onule pahaks pange. ja vanemad green day lood polegi nii koledad.

                              minu plaadimängijal keerutab praegu ringiratast coldplay, \'a rush of blood to the head\' ja \'parachutes\' kordamööda.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas Magpie


                                andestust kõik green day sõbrad, aga mart juur ütles viimases \'areenis\' õigesti: \'Poppunkarid tegid sisuka kontseptuaal-teose.

                                Mis asja? Bänd, mis oleks pidanud ammu oma pillid kokku panema, on üllitanud “kontseptuaalalbumi”? Koguni “punk-rock ooperi”? Jumala eest, kas ma pean nüüd veel nende laulusõnu ka lugema hakkama? Mark Twain ütles, et on ainult kaks võimalust lollist jänkist lahti saada – lintšida või valida ta Kongressi. Kumba võimalust peaks eelistama, et vabaneda Green Dayst?

                                Johnny Ramone on surnud. See kurb uudis on tänase ameerika pungi ainus sõnum maailmale.\'

                                juur hindas poiste viimast üllitist kahe punktiga kümnest.. aga muusika ongi maitse asi. seega ärge mulle ja mardi-onule pahaks pange. ja vanemad green day lood polegi nii koledad.

                                minu plaadimängijal keerutab praegu ringiratast coldplay, \'a rush of blood to the head\' ja \'parachutes\' kordamööda.
                                Kurat, Mart Juur enam mulle ei meeldi. Tema üllitisest pole kuidagi näha, et ta oleks plaati isegi kuulanud, sest sõnakestki pole muusikast endast. \"Punk-bänd\" tegi kontseptuaalalbumi, järelikult selloudid... Asju diletantlikult maha teha on alati olnud lihtne ja populaare. Coldplayga seoses tuleb meelde, et üks õhtu mõtlesin, et proovin mingit rahulikku musa kuulata, panin sõbranna soovituse peale Coldplay kõrva ja üle ühe loo vastu ei pidand. Nii jõuetu, mitte mingit energiat. Siukest musa saaks ma kuulata kas koomas või poolunes olles. Ei taha üldse maha teha muuseas, lihtsalt erinevad maitsed.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X