320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    kurat selle juure ja kriitikutega. Valner Valme hakib ka \'arteris\', \'palookaville-i\' nii et vähe pole, ega ma selle pärast green day\'d või fatboy\'d vähem kuula.
    Juurele ema, mulle tütar. sounds fair.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      nagu ütlevad minu lemmik bändi tegelased ühel träkil: \"Fuck The Critics!\"

      Greenday on muidu täitsa asjalik

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Loom - \'The Sick Experience\' lõpuks käes ja ära kuulatud.
        Kõige toredam oli plaadikarpi avada, kuna limited edition on suures konservis nagu balti vürtsikilud. Kahe konserviavaja ja inimrammu toel sain ketta siiski lõpuks kätte.

        Plaadist endast.. no.. Mulle meeldib! Teatud põhjustel Looma live\'s kuulamas käinud juba aastaid ja lõpuks tuttavaid lugusid kodustes oludes kuulata on väga tore. Isegi Sicku vokaalis on võimalik erinevaid sõnu eristada.
        Pole ma suurem asi muusikakriitik, asjatundlikuma kommentaari üllitisele leiad agasiit.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Ise olen suur Eesti HH austaja. Lemmikud on MetsaKutsu, Toetag muidugi, Noizmakaz ja siis muidugi kogu R-Kuubis punt. Kuulatav on ka välismaine oldschool nagu Naughty by Nature või 2pac.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            /me viibib täna The Cure\'i lainel
            www.jalgpall.ee
            http://www.last.fm/user/lennartk

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              id_rev ja \"sina ei\" plaadi lood
              Eriti lahedad on Juhan Viidingu luulele tehtud lood(sel poisil oli raske veretõbi, viietahuline optimism)...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas fittibaldi

                Juurele ema, mulle tütar. sounds fair.
                eriti kui tütar kõvasti koledam on kui ema Isiklikult kuulan praegu Pia Frausi plaati In Solarium ja ootan nende uue EP Mooie Islandi netikaubakast kohale ilmumist

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Shut Up (Friday Night Posse Remix)
                  Break My Stride (Pink Lagoon vs ClubForce Remix)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    U2 \'Vertigo\'

                    The Music \'Welcome to the North\' - terve album, aga eriti nimilugu. Isegi Mart Juurele meeldis, nii et ei saa halb olla, eks.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas fittibaldi


                      U2 \'Vertigo\'

                      The Music \'Welcome to the North\' - terve album, aga eriti nimilugu. Isegi Mart Juurele meeldis, nii et ei saa halb olla, eks.
                      The Music on muidu ka hea. aga U2 suhtes pole ma sinuga sugugi nõus. Björki Medulla on ka muidu üsna tähelepanuvääriv meistriteos

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Greenday American Idiot on täitsa hea Ja ega Rammsteini Mein Teill kah palju maha jää

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas 17


                          Greenday American Idiot on täitsa hea Ja ega Rammsteini Mein Teill kah palju maha jää
                          Rammsteini olen kuulanud juba mingi 7 aastat Aga minu meelest pole rammstein enam päris see mis ta oli
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Big L, Notorious Big jne.

                            parimad..


                            ja unustamatu bob marley...

                            kui huvitavad mingid lood siis
                            soulseekis
                            kasutaja teetman
                            anna ainult teada, et oled millestki heast uvitatud ja ma lisan sind oma listi ja anna ainult tuld downloadimisega
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas treze

                              Break My Stride (Pink Lagoon vs ClubForce Remix)
                              siiski blue lagoon. lugu hea aga nagu viimasel ajal kombeks mingi 80ndate hitikese kover.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas eston#21


                                Algselt postitas treze

                                Break My Stride (Pink Lagoon vs ClubForce Remix)
                                siiski blue lagoon. lugu hea aga nagu viimasel ajal kombeks mingi 80ndate hitikese kover.
                                Blue Lagoon võib olla esitaja küll, aga see lugu mida Treze mainis on Pink Lagooni poolt ümber mixitud. Pink Lagoon siis Poola grupeering.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X