320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Greenday American Idiot on täitsa hea Ja ega Rammsteini Mein Teill kah palju maha jää

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas 17


      Greenday American Idiot on täitsa hea Ja ega Rammsteini Mein Teill kah palju maha jää
      Rammsteini olen kuulanud juba mingi 7 aastat Aga minu meelest pole rammstein enam päris see mis ta oli
      The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
      If you're good at something, never do it for free - See above.
      I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Big L, Notorious Big jne.

        parimad..


        ja unustamatu bob marley...

        kui huvitavad mingid lood siis
        soulseekis
        kasutaja teetman
        anna ainult teada, et oled millestki heast uvitatud ja ma lisan sind oma listi ja anna ainult tuld downloadimisega
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas treze

          Break My Stride (Pink Lagoon vs ClubForce Remix)
          siiski blue lagoon. lugu hea aga nagu viimasel ajal kombeks mingi 80ndate hitikese kover.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas eston#21


            Algselt postitas treze

            Break My Stride (Pink Lagoon vs ClubForce Remix)
            siiski blue lagoon. lugu hea aga nagu viimasel ajal kombeks mingi 80ndate hitikese kover.
            Blue Lagoon võib olla esitaja küll, aga see lugu mida Treze mainis on Pink Lagooni poolt ümber mixitud. Pink Lagoon siis Poola grupeering.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Paul van Dyk - Crush!

              Jah, Pink Lagooni mõtlesin, seda laulu on viimastel aastatel palju kaverdatud. Isegi roxette on sellega hakkama saanud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Minu praegune lemmik: Masta Ace-take a walk

                ja nendele,kes seda kuulata tahavad: http://s9.yousendit.com/d.aspx?id=370D76049009150185295D99BCC8AF2F

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  HBMS ehk siis Handsome Boy Modeling School - täiesti imeline asi.
                  Suured tänud Roosale Elevandile, kellel on muuseas suurepärane muusikamaitse.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    hetkel olen leedumaise hc kollektiivi bora lummuses. kui kedagi huvitab, siis bora.hardcore
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Dizzee Rascali uus plaat Showtime on ka ikka ülimega. nii et väikesed hiphopparid kuulake seda mitte mingeid Notoriuseid jms.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas dannar


                        Dizzee Rascali uus plaat Showtime on ka ikka ülimega. nii et väikesed hiphopparid kuulake seda mitte mingeid Notoriuseid jms.
                        See on tõesti super album, aga aru ma ei saa miks oli vaja sellist legendaarset kuju disrespectida nagu seda on Biggie. Tahad väita, et ta panus hip-hop\'ion võrreldes Dizzee\'ga kuidagi väiksem või muusika kehvem? Ajad on lihtsalt erinevad ja ilmselt ka maitsed, aga Notorious BIG album Ready to Die kuulub üldise arvamuse kohaselt siiski parimate albumite hulka läbi aegade.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas dannar


                          Dizzee Rascali uus plaat Showtime on ka ikka ülimega. nii et väikesed hiphopparid kuulake seda mitte mingeid Notoriuseid jms.
                          vabandust väga aga dizzee ei sa võrelda Notoriusega, dizzee on täitsa 0 võrreldes bigiga.
                          mitte, et ta plaat halb olex aga ole nyyd - Notoriusel on palju paremaid asju ning tal on neid albumite kaupa.
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas Roosaelevant


                            Algselt postitas dannar


                            Dizzee Rascali uus plaat Showtime on ka ikka ülimega. nii et väikesed hiphopparid kuulake seda mitte mingeid Notoriuseid jms.
                            vabandust väga aga dizzee ei sa võrelda Notoriusega, dizzee on täitsa 0 võrreldes bigiga.
                            mitte, et ta plaat halb olex aga ole nyyd - Notoriusel on palju paremaid asju ning tal on neid albumite kaupa.
                            nojah. ilmselt tuleb minu disrespect hiphopi pühade lehmade suhtes sellest, et ma ei loe ennast eriliseks hiphopiarmastajaks. Samas Notorius oli küll novaator omal ajal, kuid tema näidatud suund tähistab minu jaoks hiphopis kõike seda, mis seal on igav ja kaubanduslik. Mina eelistan briti hiphoppi nagu siis Dizzee, Roots Manuva ja kasvõi The Streets. Just seepärast, et neis on uut energiat. Notorius võis ju omal ajal olla kõva tegija, kuid praegusel ajal teda kuulates ei eristu yta millegi poolest keskmisest hiphopipeerust.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Mida te siin vaidlete õige räpparid on 2pac, Ice T, Snoop dogg ja Muidugi NWA
                              The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                              If you're good at something, never do it for free - See above.
                              I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas dannar


                                Algselt postitas Roosaelevant


                                Algselt postitas dannar


                                Dizzee Rascali uus plaat Showtime on ka ikka ülimega. nii et väikesed hiphopparid kuulake seda mitte mingeid Notoriuseid jms.
                                vabandust väga aga dizzee ei sa võrelda Notoriusega, dizzee on täitsa 0 võrreldes bigiga.
                                mitte, et ta plaat halb olex aga ole nyyd - Notoriusel on palju paremaid asju ning tal on neid albumite kaupa.
                                nojah. ilmselt tuleb minu disrespect hiphopi pühade lehmade suhtes sellest, et ma ei loe ennast eriliseks hiphopiarmastajaks. Samas Notorius oli küll novaator omal ajal, kuid tema näidatud suund tähistab minu jaoks hiphopis kõike seda, mis seal on igav ja kaubanduslik. Mina eelistan briti hiphoppi nagu siis Dizzee, Roots Manuva ja kasvõi The Streets. Just seepärast, et neis on uut energiat. Notorius võis ju omal ajal olla kõva tegija, kuid praegusel ajal teda kuulates ei eristu yta millegi poolest keskmisest hiphopipeerust.

                                huvitavad arusaamad sul siis pole kohe midagi yelda...
                                ja muide kui sa pead the streetsi hiphopix siis oskan ma veel vähem midagi yelda..
                                ainult, et hoidku sind jumal!
                                roots manuval on minu arvates mõned head lood nagu ka dizzeel aga no mis siis ikka teha kui su maitse niisugune on ei saa vastu vaielda aga see n.ö notoriuse sõimamisex vanapeerux ei olnud mitte hea lykke


                                Algselt postitas Ch1ller666


                                Mida te siin vaidlete õige räpparid on 2pac, Ice T, Snoop dogg ja Muidugi NWA

                                ma loodan, et see oli ikka nali..
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X