320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas mazz


    Algselt postitas dannar

    nojah. ilmselt tuleb minu disrespect hiphopi pühade lehmade suhtes sellest, et ma ei loe ennast eriliseks hiphopiarmastajaks. Samas Notorius oli küll novaator omal ajal, kuid tema näidatud suund tähistab minu jaoks hiphopis kõike seda, mis seal on igav ja kaubanduslik. Mina eelistan briti hiphoppi nagu siis Dizzee, Roots Manuva ja kasvõi The Streets. Just seepärast, et neis on uut energiat. Notorius võis ju omal ajal olla kõva tegija, kuid praegusel ajal teda kuulates ei eristu yta millegi poolest keskmisest hiphopipeerust.
    Okei, maitsed on erinevad, selge see, kuid miks ikkagi oli vaja nimetada Biggie\'t Dizzee kõrval \"mingiks Notoriuseks\". Kui tahad, et su arvamust respekteeritakse, siis austa ka teiste arvamust.
    mingid notoriused oli mõeldud mitte just notoriuse enda vastasena vaid nende tuhandete vannabii-notoriuste kohta, keda pärast teda on tuhandeid välja ilmund. ja The Streetsi hiphopiks liigitamise ees oli mul sõna kasvõi, sest seda liigitatakse sageli hiphopi alla. muidugi ei ole tegu klassikaslie hiphopiga, kuid samas on sel ka paljusid sarnaseid jooni. ja vana hiphopipeer on sama solvav mõiste kui rokipeer, mis minu teada kuigi solvav pole. aga eks hiphopiseltskond ole harjund iga sõna peale kuulid käiku laskma

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas dannar


      Algselt postitas mazz


      Algselt postitas dannar

      nojah. ilmselt tuleb minu disrespect hiphopi pühade lehmade suhtes sellest, et ma ei loe ennast eriliseks hiphopiarmastajaks. Samas Notorius oli küll novaator omal ajal, kuid tema näidatud suund tähistab minu jaoks hiphopis kõike seda, mis seal on igav ja kaubanduslik. Mina eelistan briti hiphoppi nagu siis Dizzee, Roots Manuva ja kasvõi The Streets. Just seepärast, et neis on uut energiat. Notorius võis ju omal ajal olla kõva tegija, kuid praegusel ajal teda kuulates ei eristu yta millegi poolest keskmisest hiphopipeerust.
      Okei, maitsed on erinevad, selge see, kuid miks ikkagi oli vaja nimetada Biggie\'t Dizzee kõrval \"mingiks Notoriuseks\". Kui tahad, et su arvamust respekteeritakse, siis austa ka teiste arvamust.
      mingid notoriused oli mõeldud mitte just notoriuse enda vastasena vaid nende tuhandete vannabii-notoriuste kohta, keda pärast teda on tuhandeid välja ilmund. ja The Streetsi hiphopiks liigitamise ees oli mul sõna kasvõi, sest seda liigitatakse sageli hiphopi alla. muidugi ei ole tegu klassikaslie hiphopiga, kuid samas on sel ka paljusid sarnaseid jooni. ja vana hiphopipeer on sama solvav mõiste kui rokipeer, mis minu teada kuigi solvav pole. aga eks hiphopiseltskond ole harjund iga sõna peale kuulid käiku laskma


      Njah olime terav ja jääme ka teravaks. Ei viitsi vaielda aga ikkagi streets ei ole raudselt hiphop - streets on kõige puhtab inglise garaaaaaaaaaaassssssss..... poooonjel!?!
      nii lihtne see ongi... ja muide ma arvan, et keegi ei rõõmusta eriti kui sa teda nimetad vanax rockipeerux! aga ex sa ise tead paremini:P.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Streets - Hip Hop IRW:P :P :P
        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
        If you're good at something, never do it for free - See above.
        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas Ch1ller666


          Streets - Hip Hop IRW:P :P :P
          jajah. hiphop on siis ainult see kus suurte kottis pükstega afrod röögivad sellest kuda nad kellelegi kuuli andsid?? ole normaalne. USA hiphop ja briti hiphop on alati erinevad olnud ja see et briti hiphop ja nenda garaasss flirdivad ei muuda brittide hiphopi vähem hiphopiks. Briti garaaasss on natuke ikka teine asi kui the streets. samas mitmed muusikaleheküljed, mis on muide üsna autoriteetsed, liigitavad the streetsi hiphopi alla. aga paistab,et härra chiller on neist kõigist targem, nii et palun vabandust, et ma nii loll olen.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Isegi kui terve maailm liigitaks Streets i hip hop i alla siis minu jaoks pole ta ikkagi hip hop.
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas Ch1ller666


              Isegi kui terve maailm liigitaks Streets i hip hop i alla siis minu jaoks pole ta ikkagi hip hop.
              sellessuhtes yhinen eelnevaga... streets on kyll hiphop jah

              näitex the streets - Dry Your Eyes - tõsine HIpHop ballad.. lähen nyyd kuulama ja riimin kaasa
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                võtke oma streets ja pistke see endale urruaugust sissa.. bluescum-chav-bastard

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  mina kuulan väga erinavat muusikat.
                  Vahest RAP\'i vahest teist mussi
                  Eesti muusikast meeldivad Smiers ja termikas.
                  Välismaalt Linkin Park ja 2Pac.
                  LiverpoolFC

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas eston#21


                    võtke oma streets ja pistke see endale urruaugust sissa.. bluescum-chav-bastard
                    Vist suht koht esimene asi milles ma estoniga nõus olen
                    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                    If you're good at something, never do it for free - See above.
                    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas Ch1ller666

                      Algselt postitas eston#21
                      võtke oma streets ja pistke see endale urruaugust sissa.. bluescum-chav-bastard
                      Vist suht koht esimene asi milles ma estoniga nõus olen
                      sul ka mingi issue birmingham cityga?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Pole mul mingit issue t Birmingham cityga. Lihtsalt eston vihkab mind :P
                        The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                        If you're good at something, never do it for free - See above.
                        I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Deftones - MX


                          oi viton kui k6va lugu
                          742617000027
                          (sic)
                          (515)
                          MAGGOT

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Kiidulaul A Perfect Circle\'ile.

                            Vokaalinstrumentaalansambli A Perfect Circle aasta eest ilmunud albumit \"13th Step\" esimest, teist ja mitmendat korda kuulates oli selge, et kindlasti on bänd võrreldes debüütalbumiga \"Mer de Noms\" teisenenud, ent enne möödunud nädala algust ei osanud ma arvata, et muutumine jätkub veelgi aktiivsemalt kolmandas albumis.

                            \"eMOTIVe\'i\" ilmumisaeg Ameerikas ajastati 2. novembrile e. valimispäevale, arvestades selle esmakuulamisel veidra albumi sõjavastast tooni, pole see mingi üllatus. Põnev on minu jaoks aga asjaolu, et algul veider ja hetkeks justkui bändi allakäigu algust tähistanud reliis tundub üha parem ja parem - võrratud on nii vähesed originaallood kui ka coverid eesotsas Zeppi \"When the Levee Breaks\", mida julgen ehk kõige rohkem soovitada.

                            APC on liikunud esikalbumi müstilisusest ja \"13th Stepis\" esile kerkinud armastusteemast hoopis tõsistema teemade ning vaiksemate toonide juurde. Mida oodata veel ühelt bändilt, mis nõnda teisenenud on ja jätkuvalt põnevaid, meeldivaid elamusi pakub? Järjekordset albumit muidugi! Seekord kulub selleks ilmselt kauem kui aasta, ent pole hullu, sest bändi austajana ei väsi ma seniseid üllitisi oma plaadimasinas kulutamast ning vahest mahub vahepeale austet. solist M.J. Keenani teise bändi Tool uus vägakauamängiv.

                            (sai jube uhke jutt, aga minu jaoks väärib bänd veel enamatki )

                            Muidu kodumaist Somnambuuli, NBS-i, Forgotten Sunrise\'i, välismaist Tooli, Bob Dylanit, Bryan Adamsit, Gary Glitterit, Hedningarnat, In Flamesi, At the Gatesi, NIN-i kuulan viimasel ajal ka palju.

                            Kes teist 22. kuupäeval ühte kohta ühele kontsertile läheb?
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              From Private Letters - Aqnus Dei

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Slick Rick - Children s story
                                The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                                If you're good at something, never do it for free - See above.
                                I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X