320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Lehekülg muusikasõpradele

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Kui märksõnaks on uuem britpop, siis koos Franz Ferdinandiga hiljuti tuuritanud The Futureheads\'ist ei tohiks ka mööda minna. Hailing from northeast England, this anxious young quartet shares similar New Wave leanings but proves to be even more tightly wound. As fidgety guitars collide with rapid-fire harmonies over pogo-inducing drums, guitarist Barry Hyde yelps excitedly in his unapologetically thick accent. His bandmates answer, crowding his vocals in a Brit-punk call-and-response.

      Minu tänasele (töö)päevale annavad jumet igatahes just nemad !
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        De Nuit - All That Mattered (East Sunshine Remix)
        Despina Vandi - Come Along Now (feat. Phoebus)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Eile lahkus meie hulgast Wu-Tang Clani üks kolmest asutajatest ja üks kõmulisematest räpparitest Ol`Dirty Bastard...seda 35-aastasena Mees, kes alles möödunud aastal vabanes vanglast, kus ta istus 2 aastat, olevat tundnud rinnas valusid, ent rohkem informatsiooni avalikkuseni veel jõudnud pole. Reedel andis Wu-Tang Clan New Jerseys kontserdi, kuhu aga Ol`Dirty, viimasel ajal end Dirt McGirt`iks kutsunud artist, ei ilmunud...

          Igatahes äärmiselt kurb, isiklikult nautisin ta muusikat Wu-Tangi algusaastatest, üks meeldivamaid liikmeid on ta mu jaoks alati olnud! Ja edaspidigi jääb mu kõrvu hellitama tema solo-albumid \"The Trials and Tribulations of Russell Jones\" ning vähe vanem \" The Dirty Story: The Best of Ol\' Dirty B******\"


          ... RIP...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas Juveman


            Eile lahkus meie hulgast Wu-Tang Clani üks kolmest asutajatest ja üks kõmulisematest räpparitest Ol`Dirty Bastard...seda 35-aastasena Mees, kes alles möödunud aastal vabanes vanglast, kus ta istus 2 aastat, olevat tundnud rinnas valusid, ent rohkem informatsiooni avalikkuseni veel jõudnud pole. Reedel andis Wu-Tang Clan New Jerseys kontserdi, kuhu aga Ol`Dirty, viimasel ajal end Dirt McGirt`iks kutsunud artist, ei ilmunud...

            Igatahes äärmiselt kurb, isiklikult nautisin ta muusikat Wu-Tangi algusaastatest, üks meeldivamaid liikmeid on ta mu jaoks alati olnud! Ja edaspidigi jääb mu kõrvu hellitama tema solo-albumid \"The Trials and Tribulations of Russell Jones\" ning vähe vanem \" The Dirty Story: The Best of Ol\' Dirty B******\"


            ... RIP...
            äärmiselt kahju. RIP

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Ohjah, Ol\' Dirty oli esimene mittekommertsartist (mööndustega), kes mulle meeldima hakkas kunagi. Albumiks oli Nigga Please ja see on minu jaoks täielik klassika, mis mängib siiamaani aegajalt mu makis, järgmise nädala jooksul ilmselt kurbuse tõttu eriti tihti.

              ...
              I`m immune to all viruses
              I get the cocaine it cleans out my sinuses
              ...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Edu Ol\'Dirty\'le hiphopi taevases paradiisis - seal juba 2Pac, Notorious B.I.G ja paljud teised hiphop-legendid ees ootamas.

                Igal juhul on muusikamaailm äärmiselt ainulaadse vokaaliga sõnariimijast ilma jäänud...

                Ja on karta, et nüüd hakkavad plaadifirmad ODB teise ilma minemist ka oma huvides ära kasutama

                You don\'t want, you don\'t want, fuck wit me...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Hetkel on mu lemmiklooks Green Day - \"Boulevard of Broken Dreams\", mis peaks varsti ka singlina ilmuma
                  Üldse...albumil \"American Idiot\" on väga head lood. Nii et alati ei maksa kriitikute juttu uskuda

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Thomas Rubin - Cold Night (Dj Scot Project rmx)

                    Kõige parem laul üldse!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      mis võiks olla parem kui ärgata laupäeva hommikul sopransaksofoni helide saatel.

                      järgi mu instruktsisoone:
                      õhtul pärast kõva napsutamist jäta joomata klaasike vett. seejärel lohista kõlarid sellisesse kohta, et neid voodist hästi näha oleks (akustika 1. reegel - hästi on kuulda siis, kui heli tekitaja on hästi näha). nii, nüüd programeeri oma audiosüsteem sisse lülituma umbes kella poole üheksaks. suurt ja ümmargust nuppu keera pisut üle poole. plaadimängijasse aseta aga Jan Garbareki käesoleval aastal väljaantud kauamängiv In Praise Of Dreams, mille sa konna soovitusel kusagilt tasuta tõmbasid.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Ma vist kordan ennast, eksju... Aga, noh Genialistide uus plaat on maruhea.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas Ola


                          Hetkel on mu lemmiklooks Green Day - \"Boulevard of Broken Dreams\", mis peaks varsti ka singlina ilmuma
                          Üldse...albumil \"American Idiot\" on väga head lood. Nii et alati ei maksa kriitikute juttu uskuda
                          Rõõm kuulda. Sellelt lehelt saad vaadata ka juba selle loo videot http://music.channel.aol.com/artist/main.adp?tab=av&artistid=69310
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Ice Cube - Today was a good day. The most chilled out song I have ever heard
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Mina olen nüüd enda jaoks ka muusika avastanud na Viiamsel ajal kuulan ültse päris palju igasugu muusikat na ,kõige rohkem meeldivad mulle hetkel kaks eestimaa bändi na. Üks on Dynamint na ja teine on Ice-Cream ,sest seal on kenad tipsud na

                              Veica meeldib ka veel Nexus ,aga seal on need naised juba veidi vanad na ja üks on suht tüse või siis trulla na
                              Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                päris äge keevitamine oli eile rock cafe\'s-esines W.A.S.P. ja harrastusjalgpallureid oli palju kohal,kes karjusid:I wanna be somebody.tõsine heavy metal
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X